Bez kategorii
Like

Dorzynanie watah o poranku

10/04/2011
479 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Kto jest siewcą niezgody narodowej i korzysta na zapowiedzianym publicznie „dorzynaniu watah” jest chyba jasne. Jeżeli nie w Polsce to za granicą.

0


"Zdrada o poranku" jest chyba najbardziej udaną metaforą tego co się zdarzyło w ramach zapowiadanego dorzynania watah i rozdzielenia państwowych delegacji do kraju terroryzmu w którym dokonano już wcześniej zamachów na dwóch niewygodnych prezydentów, Dudajewa i Juszczenkę a trzeciemu, prezydentowi Gruzji zagrożono śmiercią.

"O takim 'dorzynaniu’ – rozwiązaniu definitywnym mówił minister Radosław Sikorski w sławnej wypowiedzi, która jest teraz ochoczo cytowana. Dorżnąć można raz, a dobrze. To termin kojarzony przede wszystkim z ubojem zwierzyny. Implikuje – by tak rzec – „wykonanie zadania", czyli pozbawienie życia."

"Zdrada o poranku" to wystawienie na możliwy zamach terrorystyczny, na śmierć, prezydenckiej delegacji RP poprzez umyślne zaniechane sprawdzenie ewentualnych terrorystycznych zagrożeń na lotnisku i w okolicy lotniska przez polskie służby przed 10 kwietnia oraz przez niezabezpieczenie lotniska i bezpieczeństwa lotu o poranku 10 kwietnia 2010. Pomijam inne oczywiste aspekty antypolskiej zdrady racji stanu, jakim jest wspomniane wyzej rozdzielenie delegacji na dwie uroczystości. Cóz innego jak nie zdrada została pośmiertnie przypieczętowana uściskami? Nie sfotografowano pocałunku w usta, jaki miał w zwyczaju przekazywać swoim Breżniew. 

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758