ONA I ON
Like

Dopasować strój do torebki czy torebkę do stroju?

16/06/2015
527 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Jaka powinna być torebka?   To jedno z pytań, jakie zadajemy sobie podczas wybierania nowej torebki, stąd pomysł na ten artykuł.   Dopasować strój do torebki czy torebkę do stroju?   Wzór, kolor i fason torebki powinien w pełni współgrać ze strojem, dlatego też żeby wybrać torebkę idealną, potrzebne jest wyczucie smaku oraz stylistyczny szósty zmysł, który skutecznie uchroni nas przed jakimkolwiek faux pas. Osoby niedoświadczone oraz niepewne swojego podejścia do mody powinny kierować się standardową zasadą „im mniej tym lepiej”. Jeżeli w stroju dominuje jeden kolor, bez obaw można dobrać do niego torebkę w dowolnym kolorze oraz fasonie, pod warunkiem oczywiście, że strój jest prosty i nie posiada w sobie żadnych akcentów dekoracyjnych. Dobierając dwukolorową lub wzorzystą torebkę, warto […]

0


Jaka powinna być torebka?

 

To jedno z pytań, jakie zadajemy sobie podczas wybierania nowej torebki, stąd pomysł na ten artykuł.

 

Dopasować strój do torebki czy torebkę do stroju?

 

Wzór, kolor i fason torebki powinien w pełni współgrać ze strojem, dlatego też żeby wybrać torebkę idealną, potrzebne jest wyczucie smaku oraz stylistyczny szósty zmysł, który skutecznie uchroni nas przed jakimkolwiek faux pas. Osoby niedoświadczone oraz niepewne swojego podejścia do mody powinny kierować się standardową zasadą „im mniej tym lepiej”. Jeżeli w stroju dominuje jeden kolor, bez obaw można dobrać do niego torebkę w dowolnym kolorze oraz fasonie, pod warunkiem oczywiście, że strój jest prosty i nie posiada w sobie żadnych akcentów dekoracyjnych. Dobierając dwukolorową lub wzorzystą torebkę, warto pamiętać o niepisanej zasadzie, według której jeden z kolorów powtarza się zarówno na torebce, jak i na ubraniu.

Torebka a sylwetka

Dzięki temu wszystko będzie do siebie pasować, a to, co najważniejsze – czyli kobieca sylwetka – zostanie skutecznie wyeksponowana. Kobieca sylwetka, a właściwie jej kształt, też nie pozostaje bez znaczenia, przede wszystkim dlatego, że torebka może być przydatnym narzędziem, dzięki któremu możliwe jest skuteczne wyeksponowanie kobiecych zalet oraz ukrycie tego, co wyjątkowo chciałaby ukryć. Przede wszystkim można już obalić przestarzałe stwierdzenie, że torebka powinna mieć identyczny kolor i fakturę, co butyTakie zestawienie było modne jakiś czas temu i nadal jest zalecane osobom, które nie lubią eksperymentować z kolorami i fakturami, jednak współcześnie wyraźnie wraca się do bardziej urozmaiconych zestawień.

Mam nadzieję, że rady zawarte będą pomocne, gdy będziecie dobierać torebkę do swojego stroju albo sylwetki.

Zobacz więcej

Inne zapisy autora:

0

Avatar
karollrym

10 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816