HYDE PARK
Like

Doniesienia na posterunek Armii Zdziczenia agencji wydalniczej KODurinopress

07/04/2016
1422 Wyświetlenia
0 Komentarze
7 minut czytania
Doniesienia na posterunek Armii Zdziczenia agencji wydalniczej KODurinopress

Jak donosi znana agencja wydalnicza KODurinopress (Komuszy Oddział Dywersyjny) Prezydent Andrzej Kobza spotkał przypadkowo Prezydenta Baracka Obawę podczas wspólnej ceremonii mikcyjnej (wydalanie uryny) w toalecie Domu Białego, na ten czas przemalowanego na ochronne kolory unijne i przyodzianego w stringi wakacyjne. Rozmowa pomiędzy głowami państw połączonych pępowiną astralną trwała ok. 2 godzin, ponieważ Pan Obawa prywatnie ma kłopoty z wydaleniem moczu, co zaowocowało czasową rozległością dialogu. Tematem rozmowy była ruja u rosomaka i lokalizacja cennych kopalin praptaka. Agencja KODurinopress wyraża swe oburzenie, gdyż spotkanie owo wywołało Saturna zaćmienie.

0


100_6515 

  1. Jak donosi znana agencja wydalnicza KODurinopress (Komuszy Oddział Dywersyjny) Prezydent Andrzej Kobza spotkał przypadkowo Prezydenta Baracka Obawę podczas wspólnej ceremonii mikcyjnej (wydalanie uryny) w toalecie Domu Białego, na ten czas przemalowanego na ochronne kolory unijne i przyodzianego w stringi wakacyjne. Rozmowa pomiędzy głowami państw połączonych pępowiną astralną trwała ok. 2 godzin, ponieważ Pan Obawa prywatnie ma kłopoty z wydaleniem moczu, co zaowocowało czasową rozległością dialogu. Tematem rozmowy była ruja u rosomaka i lokalizacja cennych kopalin praptaka. Agencja KODurinopress wyraża swe oburzenie, gdyż spotkanie owo wywołało Saturna zaćmienie.
  2. Wedle doniesień agencja wydalniczej KODurinopress znany entomolog i troglodyta towarzyski, niejaki Szczepan Wiesiołowski, w sposób brutalny i namacalnie waginalny dokonał ataku na konfratra mafijnego, niejakiego obywatela Szczecinę, zarzucając mu przynależność od rasy giaurów z miasta Breslau i szukanie poklasku u krasnali w lasku. Obywatel Szczecina złożył oświadczenie, iż Zorro ma czarne podniebienie, a obywatel Wiesiołowski ma przepuklinę mózgową spowodowaną III Wojną Śledziową. Liga Matek, wychowujących borsuki bez gatek, zaprotestowała przeciw publicznej promocji chamstwa i dodała, że uwielbia oglądać latające wąsy Pana Michała.
  3. Z najnowszych doniesień, na prowincjonalny posterunek Polucji, agencji wydalniczej KODurinopress okazuje się, iż na dworzec, gdzie się modlił nosorożec, Warszawa Zapadnia wjechał pociąg z Niemiec, wiozący 139 ton złota dla zuchwałych, które zrabowali w Kraju nad Wisłą złośliwi kosmici, zwani nazistami i wywieźli do Beroliny, gdzie zdeponowali w Banku Musztardy Bawarskiej. Na skutek protestów pandy wielkiej i ptasich rdestów Pani Merkur Ariela, kanclerz Rzeszy Koranicznej, oddała złoto, ale umniejszone o procent zuchwałości i tonę mięsa bez kości, jego prawowitym właścicielom, czyli Kołu Gospodyń Miejskich z Wólki Węglowej.
  4. Pan Władlen Pucyn, prezydent rozległego Ursusostanu, krainy wódką i ropą pałeczki błękitnej płynącą, jak przekazuje poufnie agencja wydalnicza KODurinopress, ma nową kochankę – zatroskaną ciocię Jankę, wielką miłośniczkę czardaszy i kandyzowanych napletków Malgaszy. Na fali wielkiej miłości głowa państwa i szyja ungarskiego pogaństwa nagrali w wytwórni płyt z gazobetonu i żyrafiego sromu song, zapalczywie walczący o pokój z kuchnią i altanę w widokiem na Isztar Bramę. Song w zapisie tekstowym, bez filcowego podkładu muzycznego brzmi:

„W murowanej piwnicy
Tańcowali po pedale narodnicy
Pedał coś się zbakierował
Do roweru nie pasował, oj dana!”

Kapituła statuetki – Fryderyk Wielki jak Kauri Muszelki – przyznała songowi duetu Władlen – Janina popiersie Białego Murzyna z komentarzem: „Wszyscy jesteśmy jednacy, nawet bobry i świstacy”.

  1. Motocyklowy gang miłośniczek kosmetyczek – Szczere Wilgi, wedle nieoficjalnych, lecz cudownie poprawnych, relacji agencji wydalniczej KODurinopress, planuje wycieczkę do stolicy Zapada Jewropy, Beroliny. Wybrali trasę Mord Szczynu II, aby zachwycić świat możliwością oddychania godzinami morskimi wodami (także płodowymi w okolicy Wyspy Mosiężnych Cycy) i przewożonymi relikwiami Stalmena, człowieka ze stali, który po dziś dzień ma swą kapliczkę w bacówce kawkazkich górali. Koła zbliżone do Juranda ze Spychowa pragną zatrzymać śmiałym atakiem na tłoki i wały korbowe turańskie hordy motorowe w okolicy Kurzętnika w blasku złotego nocnika. Rada Młodszych Zakonu Zbędnego Kasku protestuje przeciw owej nieludzkiej ksenofobii i zdziczałej kulturze chińskich wiśni w konfiturze.
  2. Ta wiadomość wstrząsnęła opinią publiczną, a jej enuncjatorką była przesławna agencja wydalnicza KODurinopress, przypadkowo w dniu pojednania bezrozumu z tłumem Wahabitów i jelitowych nieżytów. Otóż Rząd Kurwiei Paronocnej  oficjalnie przyznał, że blokuje dostęp do Twittera trzem czeladnikom fryzjera i grupie jaskółek z Kabulu, skrywających swe dziatki w azbestowym ulu. Prezydent Korgistanu, Pan Tałyk Nieruszajjajek wydał oświadczenie, iż na rzeczonym Twitterze przechowuje jaja świeże oraz galon kumysu dla potrzeb rodziny i sunnilackiej gminy, tak więc jego blokowanie grozi śmiercią pięknych saren i kalectwem do lat 65, nawet gdy się kochasz występnie w Marnym Księciu. Aby bronić demokracji i wolności w sposób efektowny chilliderki z Ohaio ukryły spektakularnie w swych waginach strusie jajo.
  3. Grupa feministek, ocalałych podczas czystek skarpet armijnych i waniliowych kalesonów oraz przetopu mosiężnych dzwonów na leginsy, wydała oświadczenie, o którym informuje agencja wydalnicza KODurinopress, podając jego tekst w optycznym skrócie i szyfrując w miedzianym drucie, a brzmi on tak: „My, niezłomne obrończynie demokracji i żeńskich ejakulacji, żądamy, aby uśpić wszystkie hipopotamy, bowiem ich agresja się przejawia ukrytym popędem do prawosławia, a natych miast i WSI obudzić śpiących rycerzy w Tatrach, ponieważ ich przybycie do Stolicy wywoła ruję u starej lwicy i spowoduje spadek ceny stringów i halek u leciwych góralek. Na koniec przytoczono w pełnym brzmieniu wytatoo’owaną na ramieniu wiekopomną mantrę genderystek, feministek i dekabrystek bosych, a brzmi ona wielce kreatywnie, choć nie promaryjnie, czyli tak:

„Krasnalu, czy ci nie żal?
Krasnalu, Gender twój kraj
Silikon w piersiach, tęcza brodata
Conchita Wurst chatę zamiata.”

*

Primaaprylisowe, pediatryczno-genderalne doniesienia rustykalne AD 2016 – AntoniK

Za: http://www.siemysli.info.ke/

0

Dorota J

Dziennkarz w 3obieg.pl/

209 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758