Bez kategorii
Like

Donaldzie ! Nie rozśmieszaj mnie !!! Proszę !

28/09/2012
458 Wyświetlenia
0 Komentarze
10 minut czytania
no-cover

W poniższym tekście celowo opieram się na przekazie Tusk Netwoork Vision 24 by nie posądzano mnie o oszołomską jednostronność, brak obiektywizmu itd. wytwory splatfusiałej chorej fantazji…

0


 

http://www.tvn24.pl/nie-uzywajcie-klamliwego-stwierdzenia-ze-polska-oddala-sledztwo-rosjanom,279404,s.html

Niezależne medium TVN24 czyli Tusk Netwoork Vision 24 zaczyna wystąpienie premiera Tuska w Sejmie RP (27.09.2012)  tekstem walącym po oczach "Nie używajcie kłamliwego stwierdzenia, że Polska oddała śledztwo Rosjanom".

 

 

OK ! Ale zacznę od tego – w szachy trzeba umieć grać, premierze Tusk !

Do partii szachów się nie siada wiedząc, że jest się  pionkiem w rękach wytrawnego gracza !

Trzeba być ostatnim głupkiem (albo desperatem?) by to zrobić.

Tak, panie Tusk ! Oczywiście – Smoleńsk to  rozgrywka polityczna i  pan jesteś ostatnim durniem jeśli myślisz i spodziewasz się,  że jest inaczej !

 

Boże – pomyśleć, że  taki dureń jest premierem mego kraju ??

Upppssss… to tak zupełnie na marginesie….

 

Wracam do wyeksponowanych przez TVN24 słów drogiego premiera – „Nie uważajcie kłamliwego stwierdzenia, że Polska oddała śledztwo Rosjanom”….

A przepraszam, panie premierze, że tak niegrzecznie zaczynam od pytań (nie trzeba było prowokować albo należało wybrać do prezentacji swej pozycji… mądrzejsze medium!)

 –kto używa tego „kłamliwego stwierdzenia” ?

– kto oddał śledztwo Rosjanom ?

– kto z reprezentujących  oficjalnie Polskę tego dokonał ?

 

Pan premier raczy szukać winnych własnej decyzji wśród szeregowych Kowalskich, Malinowskich, Nowaków ? Czyżby to oni dokonali tego niecnego dzieła w imieniu Polski ? Nie spotkałam się z prezentowanym przez TVN24 czy jakiekolwiek inne medium Kowalskim, Malinowskim, Nowakiem, głoszącym publicznie „to ja jestem polska racja stanu”… Natomiast widziałam i czytałam pana premiera tupiącego nóżkami i piszczącego histerycznym falsetem „to ja jestem polska łacja stanu !”…

 

Mania wielkości pana premiera chyba  przybrała formę obsesji maniakalnej jeśli zarzuca pan opozycji, że z jednej strony oczekuje od rządu RP neutralności, z drugiej niejako prowadzenia śledztwa….

Ależ panie premierze – spieszę donieść, że przynajmniej ja – oceniając pana IQ (mam nadzieję, że pan nie mierzy go w cm ? pytam bo wielu pana kapciowych na forach JPN, tzn. tvn24, interii, wp, onet, salon24 itd., wciąż czyta skrót IQ jako” i-ku” czyli „iloczyn kuta…”no, fiucika, panie premierze, sorki, znaczy się ile czynów, tzn. numerków ten ich kuta… znaczy się fiucik, jest w stanie w jedną noc wyfiutać) takiego czegoś ani po panu się nie spodziewam, ani oczekuję.

Tego – neutralności i jednoczesnego prowadzenia niezależnego śledztwa –

może dokonać tylko osoba wyjątkowo inteligentna, mąż stanu, dla którego na dodatek dobro Polski  i polska racja stanu są celem nadrzędnym i kwestią honoru !

O posiadanie powyższych cech i honoru w szczególności – nawet nie śmiem pana premiera  posądzać…

 

Tvn24 eksponuje dalej następujące kwestie premiera Tuska:

Odnosząc się do wypowiedzi posłów PiS, stwierdził, że pytania, które padły w debacie, świadczą o tym, że niektórych zacietrzewionych polityków PiS nie obchodzi dochodzenie do prawdy. W pytaniach było wiele insynuacji.”…

 

Niestety tusk netwoork vision24, wierna swemu emploi zawartemu w nazwie, oszczędza konsumentom informacji którzy to są ci zacietrzewieni politycy PiS, jakie są ich insynuacje i jaka do cholery jest w końcu ta prawda, do której premier Tusk tak zabójczo dąży, a ona wciąż tonie w smoleńskiej mgle PiS-owskich insynuacji…

 

Dalej:

Tvn24 cytuje premiera:Mówię o tych tezach czy pytaniach, które kwestionują skuteczne działania państwa jeśli chodzi o dochodzenie do prawdy o przyczynach katastrofy – powiedział Tusk.

Tvn24 nie raczy poinformować „o sooo chodzi” i wychodzi na to, że premier gadał sobie jak dziad do obrazu…

 

Dalej:

Stwierdził (premier Donald T. – przyp. mój), że parlamentarzyści powinni opierać swoje pytania, na faktografii, a nie na niesmacznych insynuacjach.

Jaka jest ta „faktografia” i te „niesmaczne insynuacje” ? O nich  tvn24 oczywiście milczy, czyli dalej gada dziad do obrazu… No nie, medium tak olewa swego chlebodawcę ?

Dalej:Jego zdaniem(znaczy Tuska – przyp.mój), posłowie powinni sięgnąć do raportu komisji Millera, gdyż tam można znaleźć – w jego opinii – odpowiedź na wiele pytań, choć jak zastrzegł, posłowie nie znajdą w nim potwierdzenia politycznych tez na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej.

Zaraz zaraz, panie premierze ! O jakie polityczne tezy na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej panu chodzi ? Przecież wałczy pan o nieupolitycznianie Smoleńska i nagle każe pan szukać w raporcie  politycznych tez na temat przyczyn katastrofy ?  Przcież to się kupy nie trzyma. Jaja pan sobie robi ze mnie czy jak ? Nie trzeba niczego szukać bo wystarczy szyld „Komisja Millera” i cała apolityczność raportu idzie paść się na błonia…

 

Dalej (za tvn24):"Komisja Millera neutralna politycznie"

– Nie ulega wątpliwości, że komisja Millera to był zespół neutralny politycznie, złożony z fachowców. Staraliśmy się zadbać o maksymalny komfort rozumiany jako polityczną neutralność i ochronę przed jakimikolwiek naciskami wszystkich członków komisji Millera.

Panie płemierze ! Zaczynam ryrać bom wkurzona… W czym zawiera się neutralność polityczna komisji Millera ? W tym, że min.Miller był ministrem pana gabinetu , który to gabinet był organizatorem lotu Lecha Kaczyńskiego do Katynia? A może neutralność polityczna komisji Millera zawiera się w tym, że członkowie jego komisji ze skromności nie sygnowali imieniem i nazwiskiem oraz własnoręcznym podpisem raportu ?

 

Dalej (za tvn24) – ble ble ble i na koniec cynizm Tuska :

"Przepraszam za ewentualny ból"i „(…)gdyby myślał o bezpieczeństwie swoich współpracowników, to nie pojechaliby oni do Moskwy po katastrofie smoleńskiej, bo nie wynikało to z żadnych statutowych obowiązków.”.

 

bo nie wynikało to z żadnych statusowych obowiązków”…

Przepraszam, że pytam premiera i też nie oszczędzę sobie cynizmu, w końcu przykład idzie z góry – w obliczu powyższego wynika, że śledztwo w kwestii śmierci urzędującego prezydenta RP również nie leży w kwestii statusowych obowiązków rządu RP.

Dziwne, że  mimo to się toczy ?

Pomijam – jak 

 

Po co się toczy ? Je… znaczy się trąbał pies prezydenta, wsio rawno Kaczyński czy Komorowski, Kwaśniewski albo Wałęsa… Oooo, Jaruzelski też był prezydentem. Je….pardon – trąbał pies Jaruzela !

No po co się toczy ta farsa śledztwa ? Po to by Kopacz nie musiała kłamać ? Albo taki Arabski ? A Sikorski ? Ileż on razy robił z siebie pajaca, dożynał watah itd…. Albo taki Komorowski – prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni…

Te wszystkie kretyństwa swych ludzi tak jednym zamachem pan premier dziś skreśla ?

 

Przecież oni robili z siebie durniów po to by pan do dziś mógł być premierem !!!

Co za niewdzięczność, paaanie Tusk ! Oni w pana chlebem, a pan w nich gównem ?

 

………….

 

Dobra, kończę bo zaraz pawia puszczę, że taki krrretyn jest premierem mojego państwa.

Je… znaczy się trąbał pies Tuska, trąbał  pies  tvn24…

 

…………

 

Nie chcem ale muszem być cyniczna bo na cynizm tylko cynizm może być odpowiedzą.

Takie plusy dodatnie i ujemne… qoooźwa !

0

contessa

widziane okiem skrzypka na dachu... Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart

227 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758