Bez kategorii
Like

Donald Tusk, jak sam stwierdził, wykonuje nieuczciwy zawód

10/02/2011
302 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Ów nieuczciwy zawód, to zawód polityka. O czym Tusk mówił bez żadnego skrępowania przyznając nawet, że fach kierowcy autobusu miejskiego jest zawodem uczciwym. Można się o prawdziwości moich słów przekonać oglądając fragment niżej zamieszczonego programu z jesieni 2005 roku (tak gdzieś od 9:55 do 10:55).     A jeśli ktoś lubi obserwować zjawisko pn. wsadzanie palca w tyłek, to może sobie obejrzeć początek programu, gdzie prowadzący demonstruje wręcz mistrzowskie wykonanie tej umiejętności (0:55 – 2:25).   A tak przy okazji dziękuję za dostarczenie dowodu rzeczowego na prawdziwość moich słów Mikołajowi Sobczakowi z Gdańska (członkowi Platformy Obywatelskiej od, zdaje się, sześciu lat. To jest bardzo ciekawy dowód także i z tego powodu, że wyborcy PO mając świadomość tego, że Donald Tusk […]

0


Ów nieuczciwy zawód, to zawód polityka. O czym Tusk mówił bez żadnego skrępowania przyznając nawet, że fach kierowcy autobusu miejskiego jest zawodem uczciwym.
Można się o prawdziwości moich słów przekonać oglądając fragment niżej zamieszczonego programu z jesieni 2005 roku (tak gdzieś od 9:55 do 10:55).
 
 
A jeśli ktoś lubi obserwować zjawisko pn. wsadzanie palca w tyłek, to może sobie obejrzeć początek programu, gdzie prowadzący demonstruje wręcz mistrzowskie wykonanie tej umiejętności (0:55 – 2:25).
 
A tak przy okazji dziękuję za dostarczenie dowodu rzeczowego na prawdziwość moich słów Mikołajowi Sobczakowi z Gdańska (członkowi Platformy Obywatelskiej od, zdaje się, sześciu lat.
To jest bardzo ciekawy dowód także i z tego powodu, że wyborcy PO mając świadomość tego, że Donald Tusk wykonuje nieuczciwy fach, UWIERZYLI w jego obietnice wyborcze i zagłosowali gremialnie na jego partię w roku 2007. Widzę w tym zjawisku pewną szansę dla wszelkiej maści akwizytorów o innych domokrążców. Mogą oni wyciągnąć z przykładu Tuska naukę, że jeśli od razu zaprezentują się jako wykonujący nieuczciwy zawód, to będą mieli szansę wcisnąć swoim klientom każdy kit. I klienci ten kit kupią. I będą zadowoleni z usług.
 

Inne zapisy autora:

0

Koteusz

Koteusz

58 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758