Bez kategorii
Like

Donald Tusk- Brak jedności w PO wzmacnia PIS!

04/02/2011
388 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Grzegorz Schetyna – "Reakcja (na raport MAK) była spóźniona, w tym sensie, że nie było odpowiedzi w tym samym dniu" I to właśnie za te słowa Grzegorz Schetyna został upomniany przez Donalda Tuska. Premier pogroził paluszkiem i  Przypomniał gdzie dzisiaj na scenie politycznej są Jan Maria Rokita, Andrzej Olechowski i Paweł Piskorski, którzy kwestionowali jego pozycję w PO. Donald Tusk dodał, że Grzegorz Schetyna przeprosił za swoje słowa. Mozna powrócić pamięcią do M.Migalskiego, i innych którzy odeszli z PIS. Jaki był atak dziennikarzy, że w  PIS  nie mozna mieć innych poglądów od J.Kaczyńskiego, że to partia wodzowska, a sam J.Kaczyński to ten, który nie znosi krytyki i aby być w partii PIS trzeba mieć identyczne zdanie. Migalski opublikował  "list do […]

0


Grzegorz Schetyna – "Reakcja (na raport MAK) była spóźniona, w tym sensie, że nie było odpowiedzi w tym samym dniu"

I to właśnie za te słowa Grzegorz Schetyna został upomniany przez Donalda Tuska. Premier pogroził paluszkiem i  Przypomniał gdzie dzisiaj na scenie politycznej są Jan Maria Rokita, Andrzej Olechowski i Paweł Piskorski, którzy kwestionowali jego pozycję w PO. Donald Tusk dodał, że Grzegorz Schetyna przeprosił za swoje słowa.

Mozna powrócić pamięcią do M.Migalskiego, i innych którzy odeszli z PIS. Jaki był atak dziennikarzy, że w  PIS  nie mozna mieć innych poglądów od J.Kaczyńskiego, że to partia wodzowska, a sam J.Kaczyński to ten, który nie znosi krytyki i aby być w partii PIS trzeba mieć identyczne zdanie.

Migalski opublikował  "list do J.Kaczyńskiego" na swoim blogu. List ten był pełen krytyki pod adresem J.Kaczyńskiego i partii PIS.

Pamiętamy jak brylował w mediach, skarżąc się, że J.Kaczyński wyrzucił go z PIS bo miał inne zdanie,że nie moze powiedzieć tego co myśli.

Dziennikarze i posłowie z innych partii strasznie współczuli kolejnym wyrzuconym z PIS. Posłowie PO i SLD przechwalali się, że w ich partiach,każdy może mieć odmienne zdanie.

Prawie żadna gazeta w tym okresie nie popierała tezy J.Kaczyńskiego,że takie zachowania posłów szkodza partii.

A teraz ostra reakcja Donalda Tuska- "Brak jedności w PO wzmacnia PIS"Grzegorz Schetyna zrozumiał i przeprosił.  I co na to M.Migalski, Kamiński  i inni ?? Czy posłowie PO mogą w mediach krytykować Donalda Tuska?

 

 

 

 

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/premier-tusk-upomina-marszalka-schetyne-brak-jednosci-w-po-wz

0

optymistka inaczej

3 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758