NEWS
Like

Donald Trump – chrzest bojowy bandyty

08/04/2017
1097 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Poprzedniej nocy siły morskie Stanów Zjednoczonych dokonały ataku rakietowego na lotnisko wojsk rządowych Syrii.   Ten akt militarnej agresji odbył się w trakcie wizyty prezydenta Chin w USA,.   Przy czym oficjalne koła ChRL, już przed samą wizytą, publicznie oświadczyły, że  nie życzą sobie żadnych niespodzianek ze strony amerykańskiej w czasie pobytu głowy państwa na terytorium USA.   Pretekstem do ataku rakietowego było rzekome użycie przez wojska syryjskie broni chemicznej.  Nie ulega wątpliwości, że jak zawsze, takie i inne akty terroru są inicjowane i sponsorowane przez CIA, w ramach tzw. incydentów „false flag”[i] [ii].   Minimalny interwał pomiędzy chemiczną prowokacją, a rakietową agresją, wskazuje dobitnie na fakt[iii], że całe przedsięwzięcie zostało dawno z góry zaplanowane i logistycznie przygotowane.  Zorganizowanie ataku rakietowego […]

0


Poprzedniej nocy siły morskie Stanów Zjednoczonych dokonały ataku rakietowego na lotnisko wojsk rządowych Syrii.

 

Ten akt militarnej agresji odbył się w trakcie wizyty prezydenta Chin w USA,.   Przy czym oficjalne koła ChRL, już przed samą wizytą, publicznie oświadczyły, że  nie życzą sobie żadnych niespodzianek ze strony amerykańskiej w czasie pobytu głowy państwa na terytorium USA.

 

Pretekstem do ataku rakietowego było rzekome użycie przez wojska syryjskie broni chemicznej.  Nie ulega wątpliwości, że jak zawsze, takie i inne akty terroru są inicjowane i sponsorowane przez CIA, w ramach tzw. incydentów „false flag”[i] [ii].

 

Minimalny interwał pomiędzy chemiczną prowokacją, a rakietową agresją, wskazuje dobitnie na fakt[iii], że całe przedsięwzięcie zostało dawno z góry zaplanowane i logistycznie przygotowane.  Zorganizowanie ataku rakietowego dopiero po incydencie z bronią chemiczną nie byłoby bowiem możliwe w tak krótkim przedziale czasowym.

 

Jak zwykle w takich przypadkach, oskarżono Rosję i Syrię o sprowokowanie całej sprawy[iv] i zagrożono adekwatnymi konsekwencjami i jak zwykle bezpodstawne insynuacje są tak absurdalne, że niewarte nawet polemiki.

 

Warto natomiast w tym miejscu  zadać pytanie, dlaczego Trump zdecydował się na te przedsięwzięcie?  Przyczyn jest kilka.

 

Liczni obserwatorzy wskazują na chęć „wymierzenia policzka” Chinom[v], którego one nie zapomną.  Istotne było też podtrzymanie ducha bojowego amerykańskich agentów z terrorystycznego Państwa Islamskiego (ISIS[vi]).

 

Niewątpliwie najistotniejszą przyczynę wyartykułowała stacja telewizyjna CNN, stwierdzając, że „teraz Trump stał się prawdziwym prezydentem USA”[vii].

 

Chrzest bojowy kolejnego zbrodniarza z Białego Domu nie powinien nikogo zdziwić, stało się to już banalną tradycją zachodniego Imperium Zła.  Może natomiast szokować fakt, że w przeciwieństwie do swych zidiociałych poprzedników, Trump doskonale zdaje sobie sprawę z realnego zagrożenia nuklearną anihilacją globu  ziemskiego, w wyniku takiego postępowania.  Artykułował to klarownie w trakcie kampanii wyborczej  45 razy!  Poniżej link dokumentujący ten fakt.[viii]

 

Trudno jest normalnemu człowiekowi analizować takie postępowanie.  Należy natomiast wyciągnąć z niego odpowiednie wnioski.  Oto one:

 

*Nagromadzenie zła wśród zachodnich „elit” jest tak wielkie, że zatraciły one możliwość racjonalnego rozumowania, nawet na poziomie takich historycznych zbrodniarzy, jak Stalin, Hitler, Mao, czy Lenin.

 

*Zarówno „elity”, jak i zachodnie społeczeństwa utraciły podstawowe atrybuty człowieczeństwa, czego wyrazem z ich strony jest krygowanie się na „nadludzi” (herrenvolk[ix], exceptional peoples[x]), ze wszystkimi tego faktu konsekwencjami.

 

* Wszystkie bez wyjątku zachodnie instytucje, nie wyłączając watykańskiej hierarchii kościelnej, pracują w mniej lub bardziej zawoalowany sposób na cele szatana.

 

*Jedynym pozostałym na placu boju państwem broniącym resztek cywilizacji i kultury śródziemnomorskiej, oraz autentycznego Chrześcijaństwa, jest Rosja.  I fakt ten trzeba przyjąć do wiadomości, bez względu na indywidualny stosunek do Putina  i Rosji, oraz zdać sobie sprawę z całego absurdu zachodniej nań agresji motywowanej właśnie powyższym faktem.

 

W tej perspektywie widać wyraźnie, że jedynym ratunkiem dla zdrowej mniejszości społeczeństw zachodniego Imperium Zła byłaby neutralizacja jego „elit”.  Bez nich bowiem globalna oligarchia finansowa nie byłaby w stanie wprowadzać w życie swej obłędnej idei NWO!

 

Przy czym najlepszym rozwiązaniem byłby stryczek, permanentny i tani sposób neutralizacji sług szatana.

 

 

 

[i] https://en.wikipedia.org/wiki/False_flag

[ii] https://www.infowars.com/false-flag-attack-started-syriaus-conflict-alex-jones-reports/

[iii] http://russia-insider.com/en/politics/zakharova-us-missile-strikes-were-planned-alleged-gas-attack-syria/ri19480

[iv] http://news.antiwar.com/2017/04/07/us-insists-russia-responsible-for-syria-gas-attack/

[v] https://www.infowars.com/pieczenik-cruise-missile-strikes-were-a-statement-to-china/

[vi] https://en.wikipedia.org/wiki/Islamic_State_of_Iraq_and_the_Levant

[vii] http://thehill.com/homenews/administration/327779-cnn-host-donald-trump-became-president-last-night

[viii] https://mic.com/articles/173471/trump-world-war-iii-attacking-syria-wwiii-ww3#.fMm7FIevL

[ix] https://en.wikipedia.org/wiki/Herrenvolk_(disambiguation)

[x] https://en.wikipedia.org/wiki/American_exceptionalism

Inne zapisy autora:

0

Avatar
dr nowopolski

Unikajacy stereotypów myslowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i swiata

344 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816