Bez kategorii
Like

Doładowanie specjalne ??

17/11/2012
376 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Wniesiono do tupolewa tonę urządzeń

0


 Dzień przed katastrofą, 9 kwietnia 2010 r. wniesiono na pokład Tu-154M blisko tonę różnych urządzeń – wynika z dokumentów, do których dotarła „Gazeta Polska Codziennie”.

Skład apteczki technicznej, którą 9 kwietnia 2010 r. wniesiono na pokład rządowego Tu-154M nr 101, jest zapisany na kilku stronach A4. Przeważają urządzenia nawigacyjne, części zapasowe oraz wyposażenie lotniskowo-hangarowe niezbędne do wykonania obsługi technicznej. Kilka godzin później, między 3.30 a 5.00 rano, 10 kwietnia kilkuosobowy zespół funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu wykonał kontrolę samolotu.
 
– Półtorej godziny to zdecydowanie za krótko na szczegółową kontrolę. Funkcjonariusze sprawdzili samolot, jak to określamy, organoleptycznie, przeszli się z psem, który jest wyszkolony do wykrywania materiałów wybuchowych. Nie są jednak w stanie zbadać wszystkiego – mówi nam były oficer Biura. Przyznaje, że kompleksowe sprawdzenie każdego skrawka tupolewa musiałoby trwać przynajmniej trzy dni. – Zakładam, że samolot został właściwie sprawdzony, ale jedynie zakładam – dodaje.
http://niezalezna.pl/34904-wniesiono-do-tupolewa-tone-urzadzen
 
Tiiaaa,no to teraz wiemy jak trotyl z nitroglicerynką wjechali na pokład tutki, jeszcze kuźwa POwinni czołg tak wpakować tak na wszelki wypadek jaoko dobalastowanie, albo to są jakieś kosmiczne jaja i ktoś chce nam mózgi zamulić, albo faktycznie tu jest jakaś kosmiczna maskirowka i trza będzie przed FYMem na kolano przyklęknąć i przeprosić za podejrzenia. Jednym słowem ZONK!

Inne zapisy autora:

0

lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758