HYDE PARK
1

Do trzech razy sztuka, panowie Kaczyński i Morawiecki?

20/05/2019
949 Wyświetlenia
3 Komentarze
3 minut czytania
Do trzech razy sztuka, panowie Kaczyński i Morawiecki?

Obaj panowie już drugi raz ściagają Zjednoczoną Prawicę w dół.Z rosnącym zdziwieniem – przeradzającym się w coraz większą irytację – obserwuję eurowyborczą kampanię Zjednoczonej Prawicy, będącej niestety kopią ostatniej kampanii samorządowej.

Czyli oparcie jej na dwóch lokomotywach wyborczych” prezesie Kaczyńskim i premierze Morawieckim, w pocie czoła objeżdżających kraj i regiony.

A biorąc pod uwagę szalenie stabilny negatywny elektorat Prezesa – wielką prawdą polskiej polityki ostatnich lat było przecież ZELAZNE PRAWO JARKACZA – im więcej Go w telewizorach, tym gorzej wypadała jego partia.

I tak właśnie było w listopadowych wyborach samorządowych, kiedy to obaj panowie wprost wylewali się z telewizorów.

I na każdego ponownie zmotywowanego wyborcę przypadło wtedy dwóch-trzech (szczególnie w większych miastach) którzy specjalnie wybrali się na tamte wybory, byleby tylko utrzeć nosa “Kaczorowi”... i tyle pożytku było z panaprezesowego zaangażowania.

Dlatego ciekaw jestem, który to kret doradził teraz Prezesowi powtórzenie tamtej “zwycięskiej strategii“???

Bo sytuacja wygląda obecnie bardzo podobnie – => Ludzie tłumnie pójdą do urn – bo na głosowanie szykuje się tym razem prawie dwa razy tyle wyborców, niż zwykle – i gotów jestem się założyć, że raczej nie są to zwolennicy Jarosława Kaczyńskiego. 👿

Czyli kolejny strzał w stopę…

 • Czy Prezes już zapomniał, że PIS w ostatnich latach odnosił sukcesy głównie wtedy, gdy Prezesa było jak najmniej w mediach???
 • Czy w Pis-ie nie ma nikogo, kto by Mu przypomniał tę prostą prawdę?
 • Czy nie ma tym nikogo, kto mógłby równie przekonująco przekazywać na wiecach te same treści, jakie wygłasza Prezes?
 • Czyżby był On jedynym kumatym w PIS-ie?

A drugą kotwicą Zjednoczonej Prawicy jest niestety sam pan premier, które ma tyle za uszami, że b. łatwo Go atakować. Już o tym pisałem – => Premier na eurokomisarza do Brukseli

Dlatego wcale mnie nie zdziwił atak michników na premiera (najpierw – => książka Piątka, a teraz to  – => Działka premiera)

I tak to dzięki wspólnemu wysiłkowi obu panów – zamiast możliwych 42%, Zjednoczona Prawica pewnie będzie musiała się w niedzielę zadowolić wynikiem na poziomie 35-37%.

I o ile to jeszcze nie będzie katastrofa wyborcza, bo kilku europosłów mniej czy więcej świata naprawdę nie zbawi, to jednak powtórzenie tego wyniku jesienią może mieć baaaardzo poważne konsekwencje….

A więc – Panowie Kaczyński i Morawiecki – …DO TRZECH RAZY SZTUKA…???

Inne zapisy autora:

Docent zza morza
Docent zza morza http://www.prognozydocenta.salon24.pl

Nie umiemy odczytywac znaków czasu, i dlatego jestesmy bezlitosnie ogrywani przez "starszych" i "madrzejszych". I dlatego piszę, jak jest...

63 publikacje
4 komentarze
 

3 komentarz

 1. Avatar Kontradt Kwacha

  Prezes odczarował “gębe” wiec 45% zapewne autora zdfziwiło

 2. Avatar McKwacz

  buhahahaha! kolejny “znawca” i expert od siedmiu boleści!
  Prezes wie co robi.

 3. Avatar Berduri Kwachar

  Zatrudnijcie geostratega z Suwałk Pana Nikta. On już dawno wszystko przewidział, nawet śmierteolną chorobe Prezesa, która miala pozbawić go zywotaw 2018. No albo po nowe instrukcjesię zgloście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217