HYDE PARK
1

Do trzech razy sztuka, panowie Kaczyński i Morawiecki?

20/05/2019
1286 Wyświetlenia
3 Komentarze
3 minut czytania
Do trzech razy sztuka, panowie Kaczyński i Morawiecki?

Obaj panowie już drugi raz ściagają Zjednoczoną Prawicę w dół.

0


Z rosnącym zdziwieniem – przeradzającym się w coraz większą irytację – obserwuję eurowyborczą kampanię Zjednoczonej Prawicy, będącej niestety kopią ostatniej kampanii samorządowej.

Czyli oparcie jej na dwóch lokomotywach wyborczych” prezesie Kaczyńskim i premierze Morawieckim, w pocie czoła objeżdżających kraj i regiony.

A biorąc pod uwagę szalenie stabilny negatywny elektorat Prezesa – wielką prawdą polskiej polityki ostatnich lat było przecież ZELAZNE PRAWO JARKACZA – im więcej Go w telewizorach, tym gorzej wypadała jego partia.

I tak właśnie było w listopadowych wyborach samorządowych, kiedy to obaj panowie wprost wylewali się z telewizorów.

I na każdego ponownie zmotywowanego wyborcę przypadło wtedy dwóch-trzech (szczególnie w większych miastach) którzy specjalnie wybrali się na tamte wybory, byleby tylko utrzeć nosa “Kaczorowi”... i tyle pożytku było z panaprezesowego zaangażowania.

Dlatego ciekaw jestem, który to kret doradził teraz Prezesowi powtórzenie tamtej “zwycięskiej strategii“???

Bo sytuacja wygląda obecnie bardzo podobnie – => Ludzie tłumnie pójdą do urn – bo na głosowanie szykuje się tym razem prawie dwa razy tyle wyborców, niż zwykle – i gotów jestem się założyć, że raczej nie są to zwolennicy Jarosława Kaczyńskiego. 👿

Czyli kolejny strzał w stopę…

 • Czy Prezes już zapomniał, że PIS w ostatnich latach odnosił sukcesy głównie wtedy, gdy Prezesa było jak najmniej w mediach???
 • Czy w Pis-ie nie ma nikogo, kto by Mu przypomniał tę prostą prawdę?
 • Czy nie ma tym nikogo, kto mógłby równie przekonująco przekazywać na wiecach te same treści, jakie wygłasza Prezes?
 • Czyżby był On jedynym kumatym w PIS-ie?

A drugą kotwicą Zjednoczonej Prawicy jest niestety sam pan premier, które ma tyle za uszami, że b. łatwo Go atakować. Już o tym pisałem – => Premier na eurokomisarza do Brukseli

Dlatego wcale mnie nie zdziwił atak michników na premiera (najpierw – => książka Piątka, a teraz to  – => Działka premiera)

I tak to dzięki wspólnemu wysiłkowi obu panów – zamiast możliwych 42%, Zjednoczona Prawica pewnie będzie musiała się w niedzielę zadowolić wynikiem na poziomie 35-37%.

I o ile to jeszcze nie będzie katastrofa wyborcza, bo kilku europosłów mniej czy więcej świata naprawdę nie zbawi, to jednak powtórzenie tego wyniku jesienią może mieć baaaardzo poważne konsekwencje….

A więc – Panowie Kaczyński i Morawiecki – …DO TRZECH RAZY SZTUKA…???

Inne zapisy autora:

0

Docent zza morza
Docent zza morza http://www.prognozydocenta.salon24.pl

Nie umiemy odczytywac znaków czasu, i dlatego jestesmy bezlitosnie ogrywani przez "starszych" i "madrzejszych". I dlatego piszę, jak jest...

64 publikacje
4 komentarze
 

3 komentarz

 1. Avatar Kontradt Kwacha

  Prezes odczarował “gębe” wiec 45% zapewne autora zdfziwiło

  0
 2. Avatar McKwacz

  buhahahaha! kolejny “znawca” i expert od siedmiu boleści!
  Prezes wie co robi.

  0
 3. Avatar Berduri Kwachar

  Zatrudnijcie geostratega z Suwałk Pana Nikta. On już dawno wszystko przewidział, nawet śmierteolną chorobe Prezesa, która miala pozbawić go zywotaw 2018. No albo po nowe instrukcjesię zgloście.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816