Bez kategorii
Like

Do Administracji Nowego Ekranu

09/01/2013
344 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Kilka słów do Administracji Nowego Ekranu

0


 
 
 
Do Administracji Nowego Ekranu
 
 
 
Na wstępie dziękuję za reakcję, co prawda po dwóch latach, z Państwa strony – wywołaną, postawą niektórych blogerów, w tym i moją własną. Pewne wypowiedzi i wpisy, które pojawiły się w ostatnim czasie, alarmujące o wysokiej skali nadużyć popełnianych przez innych użytkowników czy komentujących, tzw gości, świadczą o potrzebie przeprowadzenia pewnych zmian, aby zapobiec dalszym tego typu ekscesom, a nie zbywać i przemilczać słowa, które wystosowałem w grudniu.
 
Doceniam Państwa wysiłek, który zostanie włożony w poprawę wizerunku portalu. Uważam jednak, co postulowałem już wcześniej, że wyjątkowo owocnym posunięciem ze strony Administracji będzie zablokowanie i usunięcie funkcji gości. Jestem przekonany, że dyskusje powinny być toczone wewnątrz społeczności blogerów. Pomoże to znacznie w podwyższeniu morali, w czystości wypowiedzi, w kulturze i wpłynie tym samym na wzajemne poszanowanie, a Państwo na przyszłość będzie mieć mniej problemów z powodu trolli, szkodników, wywrotowców i innych dywersantów, którzy to leniwi nudząc się poniżają i szkalują ludzi myślących wg pewnych zasad, przede wszystkim związanych z wiarą katolicką czy poglądami patriotycznymi, prawicowymi etc.
 
Przypominam, że funkcja ta nie sprzyja rozwojowi NE – osoby te nie posiadają możliwości ubogacania w treść zasobów portalu, nie odznaczają się kreatywną postawą, co często wykorzystują do swych bluźnierczych ataków na blogerów i ich teksty.
 
Wobec powyższego, korzystając z sytuacji i dyskusji nad poprawą oblicza Nowego Ekranu, proszę Administratorów o rozważenie, po raz kolejny, mojej propozycji, za co serdecznie dziękuję.
 
Jestem przekonany, że w przyszłości może nie być już podobnych dyskusji, przynajmniej przy tak wielkiej ilości użytkowników i rezygnacji z dalszej działalności wspaniałych osób, które swoją postawą służą społeczności i społeczeństwu.

Inne zapisy autora:

0

Avatar

Podstawowym d

33 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816