NEWS
Like

Dnia 9.07.2013 r. został niesłusznie i bezpodstawnie aresztowany Wojciech Pływacz

11/07/2013
1732 Wyświetlenia
10 Komentarze
5 minut czytania
Dnia 9.07.2013 r. został niesłusznie i bezpodstawnie aresztowany Wojciech Pływacz

Jest członkiem Stowarzyszenia DZIELNY TATA i walczy o swoje prawo do wychowywania syna .Właśnie za to jest prześladowany , jak wielu ojców na terenie całego kraju. Zastosowano wobec niego system funkcjonariuszy publicznych , który od wielu lat funkcjonuje i jest wykorzystywany przeciwko Obywatelom demokratycznego państwa .Odbywa się to na zasadzie : człowieka mamy – paragraf się znajdzie .

0


 

Miejscem tego przypadku jest Wrocław , Sąd Rejonowy i Sąd Okręgowy, Ul. Podwale 30 . Tel. 71 3704468.,fax 71 3704468.

Chciałbym Państwu przekazać informacje jakie posiadam w tej sprawie ,ponieważ Pan Wojtek Pływacz upoważnił mnie , czyli Renatę Ramos ( Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją – Poznań ), abym zajęła się jego sprawą .

Sprawa rozpoczęła się od złożenia pozwu rozwodowego w czerwcu 2012r. przez żonę.

Strony zawarły związek małżeński w 2011r i z małżeństwa tego strony mają wspólne małoletnie dziecko , ur. w maju 2011r. Muszę tutaj zaznaczyć ,że powódka jest z wykształcenia prawnikiem. Obecnie nie mogę pisać o szczegółach sprawy , bo są one w toku . W momencie rozpoczęcia sprawy rozwodowej ruszyły sprawy karne z art. 207 kk, art. 190 kk i inne przeciwko Wojciechowi Pływacz . Po zapoznaniu się z materiałem dowodowym można wyciągnąć zasadnicze wnioski ,że w prowadzonych postępowaniach dochodzi do manipulacji faktami , pomówień i fałszywych oskarżeń. Dochodzi do oczywistych pomyłek i naruszenia prawa przez funkcjonariuszy publicznych.

W odniesieniu do Sądu Rejonowego we Wrocławiu , działaniem , które przyczyniło się do aresztowania Wojciecha Pływacza w dniu 9.07.2013r. było złożenie przez niego wniosku o wyłączenie sędziego oraz przeniesienie sprawy do równorzędnego sądu. Nastąpiło złamanie prawa w zw. z art., 45 Konstytucji RP , o którym wspomniał na rozpoczętej i przeprowadzonej rozprawie.

Nie dano mu szansy na odpowiedź , a tym samym ustosunkowania się i złożenia zażalenia. Wszelkie składane wnioski przez adwokata oskarżonego zostały odrzucone. SSR Agnieszce Wróblewskiej – Kafka nie spodobało się takie działanie , co dała wyraz przeprowadzając przewód sądowy i na koniec nakazując odprowadzić w kajdankach Wojtka Pływacza do aresztu tymczasowego. Na sali sądowej odebrała karty z telefonu i aparatu fotograficznego oskarżonego . Jeśli zostaną one zniszczone lub w innych okolicznościach zaginione ,to będzie to tylko potwierdzenie takich czynności , które już były stosowane w innych sprawach prowadzonych przez tę sędzinę .

Tyle się mówi o stosowaniu aresztu tymczasowego , o jego przesłankach , bo jest to pozbawienie wolności człowieka ,tym czasem pani SSR Agnieszka Wróblewska–Kafka robi to z premedytacją , łamiąc podstawowe prawa człowieka ,tym samym Konstytucję i inne akty prawne.

Nasze stowarzyszenia złożą pisma, ile skarg zostało złożonych na w/w SSR Agnieszkę Wróblewską – Kafka w jej poprzednich miejscach pracy i obecnie .

Nadmieniam ,że powstałe sprawy karne Wojciecha Pływacza miały być użyte w sprawie rozwodowej i rozstrzygnięcia jej na jego niekorzyść. Będziemy naświetlać sprawę dalej ,ponieważ jest to precedensowy przypadek nadużywania władzy i niedopełniania obowiązków przez funkcjonariuszy polskiego wymiaru sprawiedliwości .

Szanowni Państwo otrzymaliśmy niedawno pismo z Prokuratury Krajowej w sprawie opinii Rodzinnych Ośrodków Diagnostyczno -Konsultacyjnych. Jak wykazano działają one nielegalnie i na zlecenie sędziów. To kto łamie prawo Sędzia , czy Wojtek Pływacz .

Znowu za miłość do dziecka Obywatel demokratycznego państwa , mającego KONSTYTUCJĘ IDZIE ZA KRATKI .

Wojciech Pływacz – ojciec

Niedawno pożegnaliśmy Artura Milanowskiego, który nie wytrzymał pomówień.

Skąd to znam z własnych osobistych doświadczeń i spraw ,które miałam okazję poznać .Dlatego nie możemy dopuścić ,aby w roku 2013 r. ogłoszonym przez pana premiera Donalda Tuska zamykano rodziców za to ,że chcą wychowywać swoje dzieci .

Z poważniem

Wice prezes stowarzyszenia , dziennikarz

Renata Ramos 

Inne zapisy autora:

0

Wiadomosci 3obieg.pl
Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816