NEWS
Like

Dnia 9.07.2013 r. został niesłusznie i bezpodstawnie aresztowany Wojciech Pływacz

11/07/2013
1130 Wyświetlenia
10 Komentarze
5 minut czytania
Dnia 9.07.2013 r. został niesłusznie i bezpodstawnie aresztowany Wojciech Pływacz

Jest członkiem Stowarzyszenia DZIELNY TATA i walczy o swoje prawo do wychowywania syna .Właśnie za to jest prześladowany , jak wielu ojców na terenie całego kraju. Zastosowano wobec niego system funkcjonariuszy publicznych , który od wielu lat funkcjonuje i jest wykorzystywany przeciwko Obywatelom demokratycznego państwa .Odbywa się to na zasadzie : człowieka mamy – paragraf się znajdzie .

0


 

Miejscem tego przypadku jest Wrocław , Sąd Rejonowy i Sąd Okręgowy, Ul. Podwale 30 . Tel. 71 3704468.,fax 71 3704468.

Chciałbym Państwu przekazać informacje jakie posiadam w tej sprawie ,ponieważ Pan Wojtek Pływacz upoważnił mnie , czyli Renatę Ramos ( Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją – Poznań ), abym zajęła się jego sprawą .

Sprawa rozpoczęła się od złożenia pozwu rozwodowego w czerwcu 2012r. przez żonę.

Strony zawarły związek małżeński w 2011r i z małżeństwa tego strony mają wspólne małoletnie dziecko , ur. w maju 2011r. Muszę tutaj zaznaczyć ,że powódka jest z wykształcenia prawnikiem. Obecnie nie mogę pisać o szczegółach sprawy , bo są one w toku . W momencie rozpoczęcia sprawy rozwodowej ruszyły sprawy karne z art. 207 kk, art. 190 kk i inne przeciwko Wojciechowi Pływacz . Po zapoznaniu się z materiałem dowodowym można wyciągnąć zasadnicze wnioski ,że w prowadzonych postępowaniach dochodzi do manipulacji faktami , pomówień i fałszywych oskarżeń. Dochodzi do oczywistych pomyłek i naruszenia prawa przez funkcjonariuszy publicznych.

W odniesieniu do Sądu Rejonowego we Wrocławiu , działaniem , które przyczyniło się do aresztowania Wojciecha Pływacza w dniu 9.07.2013r. było złożenie przez niego wniosku o wyłączenie sędziego oraz przeniesienie sprawy do równorzędnego sądu. Nastąpiło złamanie prawa w zw. z art., 45 Konstytucji RP , o którym wspomniał na rozpoczętej i przeprowadzonej rozprawie.

Nie dano mu szansy na odpowiedź , a tym samym ustosunkowania się i złożenia zażalenia. Wszelkie składane wnioski przez adwokata oskarżonego zostały odrzucone. SSR Agnieszce Wróblewskiej – Kafka nie spodobało się takie działanie , co dała wyraz przeprowadzając przewód sądowy i na koniec nakazując odprowadzić w kajdankach Wojtka Pływacza do aresztu tymczasowego. Na sali sądowej odebrała karty z telefonu i aparatu fotograficznego oskarżonego . Jeśli zostaną one zniszczone lub w innych okolicznościach zaginione ,to będzie to tylko potwierdzenie takich czynności , które już były stosowane w innych sprawach prowadzonych przez tę sędzinę .

Tyle się mówi o stosowaniu aresztu tymczasowego , o jego przesłankach , bo jest to pozbawienie wolności człowieka ,tym czasem pani SSR Agnieszka Wróblewska–Kafka robi to z premedytacją , łamiąc podstawowe prawa człowieka ,tym samym Konstytucję i inne akty prawne.

Nasze stowarzyszenia złożą pisma, ile skarg zostało złożonych na w/w SSR Agnieszkę Wróblewską – Kafka w jej poprzednich miejscach pracy i obecnie .

Nadmieniam ,że powstałe sprawy karne Wojciecha Pływacza miały być użyte w sprawie rozwodowej i rozstrzygnięcia jej na jego niekorzyść. Będziemy naświetlać sprawę dalej ,ponieważ jest to precedensowy przypadek nadużywania władzy i niedopełniania obowiązków przez funkcjonariuszy polskiego wymiaru sprawiedliwości .

Szanowni Państwo otrzymaliśmy niedawno pismo z Prokuratury Krajowej w sprawie opinii Rodzinnych Ośrodków Diagnostyczno -Konsultacyjnych. Jak wykazano działają one nielegalnie i na zlecenie sędziów. To kto łamie prawo Sędzia , czy Wojtek Pływacz .

Znowu za miłość do dziecka Obywatel demokratycznego państwa , mającego KONSTYTUCJĘ IDZIE ZA KRATKI .

Wojciech Pływacz – ojciec

Niedawno pożegnaliśmy Artura Milanowskiego, który nie wytrzymał pomówień.

Skąd to znam z własnych osobistych doświadczeń i spraw ,które miałam okazję poznać .Dlatego nie możemy dopuścić ,aby w roku 2013 r. ogłoszonym przez pana premiera Donalda Tuska zamykano rodziców za to ,że chcą wychowywać swoje dzieci .

Z poważniem

Wice prezes stowarzyszenia , dziennikarz

Renata Ramos 

Inne zapisy autora:

0

Wiadomosci 3obieg.pl
Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

 1. Dupa nie facet! Lepiej dla dziecka żeby taka pierdoła nie dawała przykładu, a już nie daj Boże dla chłopca.

  0
  • Avatar Dragon

   twoim zdaniem co powinien zrobic? W ryja strzelic??? Historie znam z pierwszej reki. Chlopak zycie postawil do gory nogami, jest szykanowany, zatrzymywany przez policje bez przyczyny etc. dupa to jestes ty, bo polowy tego co on zrobil to bys nie wytrzymal,ale najpewniej to jestes po prostu podstawiony przez ta wiedzme, wiec dalsza moja wypowiedz nie ma sensu.

   0
   • Avatar Kamil

    Zatrzymywany bezpodstawnie? W/w był zatrzymywany za popełnione przestępstwa, w tym znęcanie się fizyczne i psychiczne oraz wiele innych. Ktokolwiek posiada informację o jego miejscu przebywania obowiązany jest przekazać je najbliższej jednostce policji.

    0
 2. Avatar Nagi w pokrzywach

  Nie znając sprawy mogę śmiało stwierdzić, że w sądach rodzinnych nie działa matematyka, fizyka, ekonomia. Większość znanych prawideł jest łamana tak bezczelnie, że ten, kto nie miał z tym do czynienia, po prostu nie uwierzy

  0
 3. Avatar Ktosia

  A jak powinien zachować się PRAWDZIWY FACET?
  Chętnie dowiem się, zapewne nie ja jedna, w jaki sposób Ty doprowadziłeś do powierzenia Ci opieki nad Twoim dzieckie po rozstaniu z jego matką.
  Niecierpliwie czekam na odpowiedź.

  0
 4. Nigdy mnie nie zrozumiesz Szanowna Ktosiu! Już jeden fragment Twojego komentarza pokazuje, że jesteśmy z różnych światów – ” w jaki sposób Ty doprowadziłeś do powierzenia Ci opieki nad Twoim dzieckiem po rozstaniu z jego matką”. Postaram się krótko wyjaśnić.
  1. NIKT NIGDY nie miał władzy (no może wyłączając Boga) decydować o MOICH dzieciach, gdyż władza taka jest moim prawem NATURALNYM, a nie zamierzałem nigdy z tego rezygnować.
  2. Matka moich dzieci nie była żadną ladacznicą, była ogłupiona chorym feminizmem, więc sądy wszelakiego autoramentu (baba sędzia, baba adwokat żony, baba prokurator, baba policjant, baba kurator, itd.) jechały swoim torem – rozwód, dzieci do mamy, tata alimenty. Nigdy nie “walczyłem” w sądzie, nawet nie brałem adwokata, zawsze uprzejmie informowałem sąd, że mam ich wszystkich w dupie. Wyrokami i karami porządkowymi wytapetowałem kibel, dla hecy.
  3. Dzieci wbrew wszelkim orzeczeniom zawsze były ze mną.
  4. Żona znając mnie, pospiesznie ewakuowała się na koniec świata i przez wiele lat przezornie nie odzywała się.
  5. Chłopcy bez problemu pokończyli studia i mają mój charakter – wszelakiej hołocie wara od naszej rodziny.

  0
 5. Avatar Ryszard

  Dla sądu materiał dowodowy rzadko ma znaczenie, wiele kobiet-sędzi podczas rozprawy ma pootwierane kolorowe czasopisma kobiece np. “Twój Styl”, akta sprawy rzadko który sędzia czyta. W sprawie Wojciecha Pływacza zastosowano typowy schemat, znany w całej Polsce. Gdy ojciec nie zgadza się np. na rozwód, na warunki rozwodu, wysokość alimentów, wywiezienie dzieci za granicę, małe kontakty z dziećmi itp. i jeszcze broni się, składa wnioski dowodowe, pisze skargi, to wówczas zakłada mu się tzw. “sprawy okołorozwodowe”. Przede wszystkim o znęcanie (art. 207 kk) – to standard, oprócz tego o molestowanie dzieci, o groźby (art. 190 kk), robi się z niego brutala, gwałtownika, alkoholika itd. Za fałszywe zeznania i fałszywe oskarżenia (i za namawianie do nich) prokuratura i sądy nikogo nie ścigają. Art. 233 i 234 kk. to martwe przepisy w Tuskolandii.

  0
 6. Dragon i Ryszard jak widzę znacie temat, to widać więc wiecie o czym mowa i znacie skalę problemu. Tak właśnie jest i dlatego powstał DzielyTata.pl oraz ForumMatek.pl. Innych proszę o zapoznanie się ze statutem tych stowarzyszeń i poznanie skali problemu która ogromna i cierpią na tym Dzieci. Niestety inni nie znają skali tego problemu i na razie żyją w świecie swoich przekonań ideologii i tłumaczenia samemu sobie świata wokół siebie. Nie mi oceniać ale jak już doświadczycie zderzenia ze ścianą wymiaru NIEsprawiedliwości to zapraszam do stowarzyszenia, nie odmówimy Wam pomocy.
  DzielnyTata wyszedł i jest jeszcze większy, jeszcze silniejszy i jeszcze bardziej zdeterminowany żeby walczyć o prawa Dzieci w tym kraju czego niestety nie robi RPD Marek Michalak.

  0
 7. Avatar zet

  Szanowna Pani V-ce Prezes
  Proponuje Pani przed publikowaniem materiałów bardzo dokładnie go przeczytać i unikać błędów stylistycznych, językowych itp.
  Dalej ..przy opisywaniu czyjejś sprawy lub cudzych problemów nie przytaczamy własnych spraw … chociażby na popełniany następny błąd.

  Wystąpienia publiczne zobowiazują

  0
 8. Avatar Kamil

  Prawda jest taka, że rozwody mają miejsce głównie za sprawą nas – mężczyzn, a co za tym idzie dziecko jest “przyznawane” kobiecie. To my często stosujemy przemoc, nie tylko fizyczną ale psychiczną. Dzieje się tak gdyż każdemu z nas nie pasuje coś w zachowaniu czy rozumowaniu partnerki czy jej rodziny, co wywołuje ten drugi rodzaj przemocy. Jeżeli sprawa dotyczy partnerki, wtedy zawsze trzeba z nią o tym porozmawiać, natomiast jeżeli jej rodziny… ODPUŚCIĆ sobie i zaakceptować. Niezgoda spowoduje tylko niepotrzebne konflikty, a my staniemy się oprawcami. Najgorszą decyzją, jaką możemy podjąć jest odcięcie się od jej rodziny czy znajomych oraz samodzielne wytypowanie “odpowiednich” do utrzymywania kontaktu osób. Kolejnym rozwiązaniem, ale już będącym przestępstwem jest uniemożliwianie i zakazanie kontaktu z w/w, co jest słusznie karane na mocy prawa.

  Pewnie wielu z was “Dzielnych Ojców” popełniła błędy w/w lub inne, a nawet posunęła się do łamania prawa i została oprawcami/katami tych kobiet, ponieważ w swym maniakalnym uporze straciliście cel i zapomnieliście o tym co najważniejsze – o dobru i szczęściu dziecka, którego mu nie jesteście w stanie dać. Dlatego zostawcie w spokoju swoje byłe żony/partnerki i dajcie im w spokoju wychowywać wasze wspólne dzieci i na porządnych ludzi, jakimi bez wątpienia większość z was nie jest.

  Pozdrawiam,
  Kamil Marczak

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816