HYDE PARK
Like

Dlaczego warto zrezygnować z tradycyjnego sposobu robienia zakupów i kupować online?

23/05/2019
884 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Dlaczego warto zrezygnować z tradycyjnego sposobu robienia zakupów i kupować online?

Zakupy online stają się coraz to popularniejsze. Jeśli zastanawiasz się nad rezygnacją ze stacjonarnych sklepów, ale nie jesteś pewien, czy to na pewno opłacalne, koniecznie czytaj dalej. W tym artykule poznasz wszystkie zalety zakupów online.

0


Koniec z marnowaniem czasu

Napiszemy to wprost: zakupy stacjonarce są marnotrawstwem czasu. Oczywiście nie chodzi o 5 min, które spędzasz w osiedlowym sklepie. Mowa o dużych zakupach spożywczych, na które poświęcasz kilka godzin. Nie tylko musisz liczyć się z lawirowaniem między półkami, to jeszcze nie jest żaden problem. Robisz przecież zakupy – wolno, ale robisz.

Problem pojawia się, gdy w supermarkecie uruchomiono dwie kasy, a jest sobota. Znasz to prawda? Czasami w kolejce do kasy można zmarnować nawet pół godziny! Chyba lepiej by było spożytkować ten czas np. na zabawie z rodziną, prawda? Ponadto do sklepu stacjonarnego trzeba też dojechać i potem z niego wrócić. To dużo zmarnowanego czasu.

Robiąc zakupy online, nie marnujesz cennych minut. Nawet duże zakupy spożywcze nie zajmą ci godziny, a co dopiero kilka godzin!

Sposób na dodatkowe oszczędności

Warto też podkreślić, że wbrew powszechnej opinii zakupy online są tańsze. Sklepy internetowe oferują konkurencyjne ceny i promocje w każdym obszarze. Nawet supermarkety spożywcze online mogą rywalizować ze znanymi nam dyskontami.

Nie wierzysz? Sprawdź ofertę Bdsklep.pl. Znajdziesz tam nie tylko setki przecenionych produktów, ale też dobrze znane ci marki w bardzo dobrych cenach. Zwróć też uwagę na ilość asortymentu. Podczas gdy w stacjonarnych sklepach może on być wykupiony (lub po prostu niedostępny w danej placówce), to w sklepach online takie sytuacje nie mają miejsca. Asortyment jest zazwyczaj większy, a przede wszystkim pewny. Wiesz, że kupisz produkt, który chcesz kupić. Nie musisz spędzić połowy dnia na szukaniu go.

Czasami mówi się, że zakupy online nie są oszczędne ze względu na koszty wysyłki. Ale to nie do końca prawda. Przecież jeśli wygenerujesz oszczędności rzędu 30 zł, to 8 zł na wysyłkę nie jest dodatkowym kosztem.

Wygoda

Lubimy się rozpieszczać. Tak już mamy, że we wszystkim szukamy wygody. Dla jednych to może lenistwo, lecz dla drugich po prostu rozsądek. Dlaczego więc skazujesz się na brak komfortu, robiąc zakupy w stacjonarnym sklepie?

Kupować online możesz właściwie w każdym miejscu: przed biurkiem, w autobusie, a nawet z łóżka! Nie musisz nigdzie wychodzić. Kolejki, niemiła obsługa, bałagan na półkach – wszystko to staje się przeszłością. Na dodatek zakupy mogą być dostarczone wprost pod twoje drzwi w ciągu 24h! Czy to nie brzmi wspaniale?

Inne zapisy autora:

0

kampanieonline
kampanieonline

194 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816