POLSKA
Like

Dlaczego Owsiak z WOŚP zrobił narzędzie ideologii

12/01/2021
701 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Szef WOŚP Jerzy Owsiak przekazał na licytację w ramach nowej zbiórki kolejnego finału znanej akcji humanitarnej plakat z symbolem proaborcyjnego ruchu Strajk Kobiet.

0


Jerzy Owsiak, który do tej pory znany był z pokojowych haseł, tym razem zmienił front o 180 stopni. Na licytację WOŚP przekazał bowiem narysowany przez siebie obraz – a na nim symbol Strajku Kobiet i dwa hasła, z których jedno brzmi… „to jest wojna”.

Wszyscy, którzy chcieli wierzyć, że WOŚP nadal może być działaniem jednoczącym na stałe Polaków o różnych poglądach politycznych, nie mogą już mieć żadnych złudzeń.

Owsiak ze szlachetnej akcji, która niegdyś była ponad światowymi podziałami i mogłaby nią pozostać, gdyby chciał tego sam jej prezes, stworzył platformę dla swoich poglądów politycznych.

Upokorzył też wszystkich tych, którzy kiedyś brali udział w akcji pomocy dzieciom i nigdy nie przypuszczali, że w przyszłości stanie się ona sposobem na propagowanie zabijania nienarodzonych dzieci.

Kuriozum ! Chce zbierać na chore dzieci ,a jest za hasłami : aborcja na żądanie? To ma jakiś logiczny sens? I informuje ,że to jest wojna? Czyja z kim? Bogatych z biednymi? Zdrowych z chorymi,czy żyjących z nienarodzonymi? Czy lewaków z kościołem,a może jeszcze Polaków z Polakami ?

Skoro wojna to nie daję nic na WOŚP z błyskawicami.O nie !Mamy spokój w kraju ,a takie byd…. chce wojny? I naszych pieniędzy? Wojna to dopiero by się zaczęła jak by jego kolesie rządzili.

Czy na czas „orkiestry” wyrazi zgodę na wykorzystanie „jego” łóżek szpitalnych dla chorych na COVID? Symbol tego „ścieku”, który przetoczył się przez polskie ulice POd koniec 2020 roku, owa runowa litera „s” (symbol Hitlerjugent), jakoś dziwnie pasuje do wielu wypowiedzi tego „guru” w czerwonych spodniach i okularach! Teraz jeszcze „autoportret kretyna” i mamy komplet! Jaki POziom, taki obraz, jaki obraz taki słownik!

Podejrzewam że rysunki na puszkach i serduszku się zmienią i może będzie niemiecki symbol pioruna mordu i zabijania oraz napis „To jest wojna ” – wg treści ostro lansowanego plakatu przez Owsiaka, który sam namalował i wystawił na aukcji żeby ludzie mu za niego zapłacili. A ta wojna to chyba z Polakami, chyba za to że nigdy w życiu nie musiał normalnie pracować i beztrosko żył z zalegalizowanego żebractwa już w okresie dominacji sowieckiej w PRL-u.

Panie Owsiak, proponuję zmienić logo WOŚP. Błyskawica będzie lepsza, bo serduszko to tak się z prawicą i katolikami kojarzy. Pan to przecież taki lewacki bojownik i bohater narodowy i jeszcze niech Pan sobie takie błyskawice na rękawie przyklei i na czapce. Najlepiej dwie to wtedy Pan podkreśli moc.

0

dziennikarzobywatelski https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/2023/05/bohaterowie-rzeczypospolitej-ostatni.html

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem. Dziennikarz obywatelski, wnuk Żołnierza Wyklętego.

124 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758