HYDE PARK
Like

Dlaczego Kalifat morduje muzułmanów?

05/04/2016
1578 Wyświetlenia
4 Komentarze
13 minut czytania
Dlaczego Kalifat morduje muzułmanów?

Włączając telewizor lub czytając prasę wielokrotnie widzimy okropne sceny z obszaru bliskiego wschodu. Widzimy jak bojownicy Abu Bakr al- Baghdadiego Kalifa Państwa Islamskiego, dokonują według naszej oceny barbarzyńskich czynów, dokonując brutalnych mordów na ludności niemuzułmańskiej, sprzedają chrześcijańskie kobiety i dziewczynki w niewolę, w celu zaspokojenia żądz swoich stronników. Widzimy również jak giną z „ręki” Kalifatu muzułmanie.

0


Abu Bakr Baghdadi / ISIS

Abu Bakr Baghdadi / ISIS

Jest to podstawowy argument zachodnich polityków i organizacji islamskich działających w Europie i Ameryce, za pomocą, którego chcą udowodnić społeczeństwu, że Państwo Islamskie jest tylko zwykłą organizacją terrorystyczną i  nie ma nic wspólnego z prawdziwym Islamem, który jest pełen tolerancji i miłości, czyli jest najbardziej pokojową religią na świecie.
Czym różni się ISIS, czyli współczesny kalifat od Islamu czasów Mahometa? Jeśli chcemy odpowiedzi na te pytanie powinniśmy wziąć do jednej ręki hadisy ( przekazy o Mahomecie i jego towarzyszach) a do drugiej codzienną gazetę. W jednym i drugim zobaczymy to samo. Jeśli otworzymy hadisy, to znajdziemy tam obcinanie głów, zabijanie niewiernych, apostatów i obłudników. Widzimy tam gwałty na kobietach i ich zniewalanie w celach seksualnych. Jak również masowe egzekucje i przymusowe z mieczem w ręku nawracanie na Islam. To samo widzimy w gazetach i telewizji, to samo robi Państwo Islamskie, które wzoruje się na naukach swojego proroka. Jeśli się zastanowimy, jaka jest różnica, dojdziemy do wniosku, że jest to tylko technologia i różnica w czasie. Państwo Islamskie używa współczesnej broni i technologii oraz ma do dyspozycji media społecznościowe za pomocą, których szerzy swoje idee. Dzięki nim działania propagandowe są bardziej skuteczne od działań Mahometa.
Założeniem współczesnej zachodniej propagandy jest jakoby Państwo Islamskie nie jest reprezentantem Islamu a tylko organizacją terrorystyczną, ponieważ morduje również muzułmanów, co jest niezgodne z tą religią, gdyż Islam zabrania zabijania współwyznawców. Założenie to jest idiotyczne i może trafić tylko do tej grupy społecznej, która nie ma głębszej wiedzy na temat Islamu. Według Mahometa istnieją trzy grupy muzułmanów, spośród których można zabić człowieka.
flaga ISIS
Sunan An – Nasai 4062
Wysłannik Allaha powiedział: „ Nie jest dozwolone, aby przelewać krew muzułmanina za wyjątkiem trzech przypadków:, Gdy żonaty mężczyzna popełni cudzołóstwo, gdy ktoś zabija z premedytacją, a w takim przypadku zasługuje na zemstę, lub gdy ktoś dopuści się apostazji po przyjęciu Islamu, a w takim wypadku zasługuje na śmierć.”
Więc jak przeczytaliśmy powyżej na śmierć zasługują cudzołożnicy, mordercy i apostaci. Tych ludzi według Islamu można skazać na śmierć.
Czym jest apostazja? Nam, ludziom z kręgu naszej cywilizacji apostazja kojarzy się z dosłownym porzuceniem naszej wiary. Mówimy, Już nie jestem chrześcijaninem, nie wierzę w Boga i nie będę chodził do Kościoła. Tak my wyobrażamy sobie apostazję. Jednak nie możemy w ten sam sposób postrzegać innych kultur i ludzi wywodzących się z nich. Czy apostazja w Islamie wygląda tak samo jak u nas? Czy muzułmanin dokonując apostazji idzie do meczetu i mówi od dziś nie jestem muzułmaninem? Czy tak wygląda i na tym tylko polega apostazja w Islamie? Odpowiedź brzmi nie! W Islamie apostazja postrzegana jest szerzej niż u nas. W tamtejszej kulturze apostatą można  stać się na wiele sposobów, niezależnie od tego czy oficjalnie wyrzeknie się wiary czy nie.
Koran 5:51
O wy, którzy wierzycie! Nie zaprzyjaźniajcie się z Żydami i Chrześcijanami; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich za przyjaciół ten zapewne jest jednym z nich
Jak widzimy w powyższym cytacie Allah mówi by muzułmanin nie brał sobie za przyjaciół Chrześcijan i Żydów, w przeciwnym wypadku będzie postrzegany, że przedkłada ich przyjaźń nad Allaha i będzie uznawany za apostatę. Karą za apostazję według Mahometa musi być tylko śmierć.
Po śmierci proroka, wielu ludzi porzuciło Islam, wyparło się Allaha i powróciło do dawnych wierzeń. Niektórzy z muzułmanów zaprzestało tylko płacić Zakat. Abu Bakr zakwalifikował ich wszystkich, jako apostatów.
Sahih al- Bukhari 7284
Gdy wysłannik Allaha umarł i wybrano Abu Bakrę kalifem po nim, wtedy niektórzy Arabowie powrócili do niewiary. Umar powiedział do Abu Bakry: Jak śmiesz zwalczać (tych) ludzi, podczas gdy wysłannik Allaha powiedział: Otrzymałem rozkaz, aby zwalczać ludzi, dopóki nie powiedzą – Nie ma boga nad Allaha, a ktokolwiek powie nie ma boga nad Allaha, ten uchroni swoje życie i majątek przede mną, chyba, że zasłuży na sprawiedliwą karę zgodnie z szariatem a jego uczynki będą rozliczane przed Allahem. Abu Bakr powiedział: Na Allaha, będę zwalczał każdego, kto rozróżnia pomiędzy zakatem a odprawianiem modłów. Gdyż zakat to obowiązkowe prawo, aby zabrać spośród majątku. Na Allaha, jeśli odmówią oddania mi choćby sznura do wiązania, co oddawali wysłannikowi Allaha, to będę ich zwalczał za to, że go nie oddali .
Co widzimy w powyższym hadisie? Widzimy dwie postawy. Umar jest niczym współczesny zachodni polityk, czy tzw. pokojowy muzułmanin. Mówi do Abu Bakry, że muzułmanin nie może zabijać muzułmanina. Na co Abu Bakra odpowiedział: Nie możemy rozróżniać pomiędzy zakatem a odprawianiem modłów. Więc kiedy muzułmanin przestanie odmawiać pięć razy dziennie modlitwy, będzie uznany za apostatę. Prorok Mahomet kazał odprawiać wiernym modły, ale również nakazał płacić zakat. Jeśli ktoś nie będzie chciał płacić zakatu, również będzie uznany za apostatę. Abu Bakra mówi, że jeśli ktoś odmówi oddania mu  sznura do wiązania, który oddawał Mahometowi, tego uzna za apostatę i go zabije, gdyż taka osoba nie podąża za Islamem. W tym okresie tuż po śmierci Mahometa zapoczątkowano wojny przeciw apostatom. Jeśli ktoś się nie dostosował do głównego nurtu, do podstawowych zasad Islamu, czyli do ortodoksji islamskiej zostawał apostatą i zasługiwał na śmierć. Zwróćmy uwagę na poczynania Państwa Islamskiego. Czy nie jest takie same jak pierwszego kalifa Abu Bakra, towarzysza proroka Mahometa, który podążał tzw. prawą drogą Islamu. Nie jest przypadkiem, że nowy kalif Państwa Islamskiego przybrał imię Abu Bakr Baghdadi i czyni to samo dla swego kalifatu, co czynił jego historyczny poprzednik dla pierwotnego kalifatu, który powstał tuż po śmierci Mahometa.
Tak, więc pomyślmy samodzielnie i o odpowiedzmy na pytanie czy Islam jest pokojową religią? Czy jest prawdą informacja, którą jesteśmy serwowani, a która mówi, że Państwo Islamskie to tylko organizacja terrorystyczna i że postępuje wbrew Islamowi?
Jeśli Państwo Islamskie podążałoby wbrew Islamowi, to ludzie, którzy to mówią, musieliby powiedzieć, że pierwszy kalif i towarzysz Mahometa również podążał wbrew Islamowi. Jednak taka osoba, która to głosi musi pamiętać, co mówił Mahomet. Mówił, że najlepszym pokoleniem muzułmanów jest to pierwsze, A więc ich czyny były zgodne z ortodoksją Islamską.
Wielu ludzi obserwując telewizyjne wiadomości, widząc w nich barbarzyńskie poczynania Państwa Islamskiego, nie dostrzega jak bardzo są one istotne.
Według Mahometa Islam miał rozprzestrzeniać się na cały świat, dopóki nie obejmie go całego. Jednak coś poszło nie tak, gdyż to państwa nieislamskie są najbardziej rozwinięte ekonomicznie, posiadają największy potencjał militarny a sami muzułmanie za wszelką cenę chcą wyemigrować. Według ortodoksyjnych muzułmanów świat miał wyglądać inaczej. To oni mieli być na szczycie, to Islam miał dominować na całym świecie a szariat miał być jedynym prawem. Nie mogąc oskarżać o porażkę Allaha, gdyż on nie może przecież zawieść swoich wyznawców, nie mogą też obwinić za to niewiernych, czyli nas gdyż to przecież armia Allaha jest „najlepsza” a my powinniśmy jej ulec. Więc co jest przyczyną takiego stanu rzeczy? Ci ortodoksyjni wyznawcy Allaha powiedzą, że Allah nie chce im pomóc, gdyż muzułmanie przestali być mu posłuszni. Więc jeśli chcą rozszerzyć wpływy Islamu na cały świat, muszą najpierw rozprawić się z „ nieposłusznymi”, co oznacza, że muszą ich zabić. Według nich, kiedy wszyscy ci, którzy są ugodowo nastawieni zostaną zabici, Allah pobłogosławi armię Państwa Islamskiego, a ta będzie mogła podbić cały świat zgodnie z obietnicą Allaha.
Po zapoznaniu się z powyższym tekstem, możemy stwierdzić, że nieprawdziwe jest stwierdzenie, które mówi, że Państwo Islamskie działa wbrew Islamowi. Wręcz przeciwnie widzimy, że działania Państwa Islamskiego nawiązują do ortodoksji Islamskiej i są zgodne z fundamentem Islamu.
Na zakończenie warto przypomnieć, kto finansuje budowy meczetów w Polsce. Są to Wahabici, znani też pod nazwą, jako salafici. Jest to ortodoksyjna grupa islamska mająca swoje korzenie w Arabii Saudyjskiej. Według nich świat jest podzielony na dwie grupy ludzi, na tych dobrych i na tych złych. Dobrymi oczywiście są muzułmanie.

 

Pod tym linkiem znajdziecie Państwo archiwalny wywiad, którego udzielił brytyjski Imam (muzułmański duchowny) w brytyjskiej telewizji, w trakcie, którego oficjalnie powiedział, że my, jako niewierni nie jesteśmy niewinni i nie potępia tych, którzy nas zabijają. 

https://

Piotr G. Żurek

Materiał pochodzi z mojego bloga crusader1973.blogspot.co.uk

0

Piotr G. Żurek http://crusader1973.blogspot.co.uk/

Moje motto: "Nie pytaj co dał mi mój kraj, spytaj siebie, co ja dałem swojemu krajowi". Jestem współtwórcą i i jednym z liderów Stowarzyszenia - Suwerenność, Pamięć, Tożsamość. Z przekonania po części monarchistą, konserwatystą i narodowcem. Z powodu chęci budowania silnej i suwerennej Ojczyzny zaangażowałem się w działalność społeczno-polityczną. Moje teksty można przeczytać również na moim blogu crusader1973.blogspot.co.uk oraz na https://www.salon24.pl/u/crusader1973/

96 publikacje
2 komentarze
 

4 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758