Bez kategorii
Like

Dlaczego Bigosław usiadł pierwszy?

13/02/2011
763 Wyświetlenia
1 Komentarze
51 seconde czytania
no-cover

  Sławomir Nowak w "Siódmym dniu tygodnia" (audycja RadiaZet) na pytanie, dlaczego jego szef-Bigosław, usiadł pierwszy, przed Anielicą i Sarko, odpowiedział:…Jeżeli zaś chodzi o siadanie czy stanie, to odpowiada za to protokół dyplomatyczny. Szef protokołu powiedział w odpowiednich językach "proszę usiąść". Czepiamy się jakichś drobiazgów, a nie zwracamy uwagi na istotę tego spotkania-tłumaczy dalej Nowak. W przypadku obecnego prezydenta nawet łatwo można sobie wyobrazić, co by było, gdyby szef protokołu powiedział „proszę leżeć”.   źródło: onet.pl Inne zapisy autora: Jak zły SzelągLekcja historii wg PO„…byle mienso było”, czyli Polska się nie obudzi.Jaki naród takie promocje„Tysiące nauczycieli do odstrzału”

0


 

Sławomir Nowak w "Siódmym dniu tygodnia" (audycja RadiaZet) na pytanie, dlaczego jego szef-Bigosław, usiadł pierwszy, przed Anielicą i Sarko, odpowiedział:…Jeżeli zaś chodzi o siadanie czy stanie, to odpowiada za to protokół dyplomatyczny. Szef protokołu powiedział w odpowiednich językach "proszę usiąść".
Czepiamy się jakichś drobiazgów, a nie zwracamy uwagi na istotę tego spotkania-tłumaczy dalej Nowak.
W przypadku obecnego prezydenta nawet łatwo można sobie wyobrazić, co by było, gdyby szef protokołu powiedział „proszę leżeć”.
 
źródło: onet.pl

Inne zapisy autora:

0

Mirek

Czem sie dzieje, ze lud, co tyle ukochal ziemie swoja, który na jej oltarzu zlozyl tyle ofiar i poswiecen (...)czem sie dzieje,ze naród taki przyszedl do upadku? K. Libelt O milosci ojczyzny

324 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758