Bez kategorii
Like

Dla Irano-świrów

12/07/2012
478 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Jak człowiek wychowany w kulturze chrześcijańskiej może w ogóle czuć się bliski tym oszołomom??? W czym? I za ile?

0


"Za pomocą Boga cywilizacja islamska będzie dominować na świecie. Takie jest nasze przeznaczenie – powiedział ajatollah Ali Chamenei – przywódca Iranu.

Jak donoszą irańskie media, władze rozpoczęły rozpowszechnianie broszury zatytułowanej "Ostatnie sześć miesięcy". Otrzymują ją żołnierze. Ma ona ich zachęcać do przygotowań na nadejście imama oraz do walki z Zachodem."

Hej, mułki… "Zachód", to MY! Tak, ja i ty, wasze debilne fantazje o dobrych muzułmanach, którzy wytną w pień strasznych pejsiatych i po prostu to ich zadowoli to mrzonki. Jakby to wam ciemniaki powiedzieć: NIE ZADOWOLI, skoro jest jak zacytowane powyżej. Was też chcą pozbawić tych pseudo-endeckich, pseudo-katolskich główek. Nawet miłej pani z konikami, Kossobor też :).

Więc skończcie z tymi debilnymi płaczami nad Iranem i tą krecią robotą V kolumny z Rosji. To kretyńskie powtarzanie notek o wojnie z "biednym Iranem" na NE, obniża standard portalu.

 A może potrzebujecie szybkiego miliona uchodźców z Izraela z polskimi paszportami, którzy was wydymają z resztek własności? To nazywa się masochizm i jest zboczeniem.

0

Muni

Do stu razy sztuka i koniec. http://xiezyc.blogspot.com tam jest wiecej

102 publikacje
18 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758