Komentarze dnia
Like

Dewianci

30/12/2014
1257 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
Dewianci

Niektórzy uważają, że homoseksualizm to nie jest dewiacja ale orientacja seksualna. Niemniej zgadzają się, że zoofilia czy pedofilia to są dewiacje. Taki pogląd jest niekonsekwentny. Oczywistym jest, że homoseksualizm, zoofilia i pedofilia są tak samo dewiacjami, są to tak samo nienormalne zachowania seksualne. I są też tak samo orientacjami seksualnymi – orientacjami odbiegającymi od normy.

0


Wielu argumentuje, że nie można za nienormalne uznać zachowania, które się często spotyka w przyrodzie – i u zwierząt i u ludzi. Dlatego homoseksualizm, pedofilia, czy zoofilia są naturalne, bo w przyrodzie, wśród zwierząt, naturalne są kopulacje samca z samcem, samicy z samicą, kopulacje między zwierzętami różnych gatunków, czy kopulacje z młodymi.
Najlepszym przykładem są pluskwy. Samce pluskwy chcąc kopulować w 50% trafiają w inne samce, w 30% w samice, a w pozostałych 20% w inne gatunki zwierząt. Pewnie też w pewnym procencie trafianą na przedmioty martwe. U pluskiew homoseksualizm jest więc w połowie naturalny, zoofilia w jednej piątej, a heteroseksualizm jest naturalny w prawie jednej trzeciej.
I tak samo takie zboczenia są naturalne u człowieka tylko w innych proporcjach. Ale czy na pewno to to samo? Pluskwy są raczej biseksualne, bo dana pluskwa kopuluje z kim popadnie – z samcem, samicą, karaluchem czy guzikiem. Ludzki pederasta też najczęściej kopuluje z kim popadnie, ale wybiera tylko samców, więc jest stuprocentowym dewiantem, a nie połowicznym jak pluskwa.
To, że jakieś zboczenie jest naturalne nie znaczy, że to nie jest zboczenie. I są różnice między dewiacjami ludzkimi a zwierzęcymi. Zwierzęta wszelkie dewiacyjne zachowania podejmują instynktownie – albo dlatego, że nie mogą się w prawidłowy sposób wyładować seksualnie, albo dlatego, że kopulacja służy innym celom naturalnym – na przykład jest okazaniem dominacji w stadzie. Ale każdy taki zwierzęcy dewiant może też dokonać prawidłowej kopulacji, która doprowadzi do zapłodnienia. Więc w istocie nie jest takim samym dewiantem jak człowiek, który ma świadomość bezpłodności swojej dewiacji i zazwyczaj jest w niej konsekwentny. Zwierzęta tej świadomości nie mają, więc wszystko jest u nich normalne. Mają po prostu instynkt kopulacji, który jest ewentualnie zaburzony chwilowymi okolicznościami.
Pociąg seksualny do osobnika, którego można zapłodnić to zachowanie normalne. Pociąg do osobnika, którego zapłodnić nie można to dewiacja. Takie dewiacje są naturalne u człowieka, a u innych zwierząt nie, bo samce u zwierząt kopulują z osobnikiem, którego nie można zapłodnić nie dlatego, że czują do niego pociąg seksualny, ale dlatego, że go słabo odróżniają od osobnika, którego zapłodnić można, albo dlatego, że chcą go sobie podporządkować, albo ze stu innych powodów. Zwierzęta jako nieświadome rozładowują swój popęd płciowy instynktownie, bez świadomości, że chodzi o zapłodnienie. Zresztą wielu prymitywnych ludzi też nie widzi związku kopulacji z urodzinami. Po prostu zwierzęta i prymitywni ludzie są nieświadomi zapłodnienia.
Ludzie światli są tego świadomi i dlatego mogą być w pełni dewiantami, bo mogą świadomie odczuwać pociąg seksualny do osobnika, którego zapłodnić nie mogą. I nie ma kompletnie znaczenia, czy ten osobnik to inny gatunek, czy samiec tego samego gatunku, dziecko czy martwe ciało – wszystko to są takie same dewiacje polegające na pociągu seksualnym do obiektu, co do którego wiadomo, że się go zapłodnić nie da. Poziom świadomości wpływa na poziom zboczenia. Zwierzęta jako mało świadome są mało zboczone i tylko ludzie mogą osiągnąć pełnię dewiacji, tylko człowiek światły i wykształcony, może być stuprocentowym zboczeńcem. Dlatego geje to najczęściej ludzie kultury i sztuki, ludzie mediów, reżyserzy, aktorzy, tancerze etc… Tylko oni mogą osiągnąć pełnie dewiacji – nie tylko w kopulacji, ale też w dziełach, które tworzą.
Grzegorz GPS Świderski
0

Grzegorz "GPS" Świderski https://www.salon24.pl/u/gps65/

Grzegorz GPS Świderski - Myślę, polemizuję, argumentuję, dyskutuję, rozważam, analizuję, teoretyzuję, dociekam, politykuję, prowokuję, spekuluję, filozofuję. Jestem sarmatolibertarianinem, agnostykiem, żeglarzem i trajkkarzem. Z wykształcenia jestem informatykiem. Mój główny blog jest tu: http://gps65.salon24.pl/

175 publikacje
113 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758