Bez kategorii
Like

Denominacja demonizacji

17/12/2012
363 Wyświetlenia
0 Komentarze
16 minut czytania
no-cover

Demony to nie są żadne hitlery, lucyfery i szatany które w kogoś wchodzą i potem robią co chcą ale są to realne siły natury które gnieżdżą się w ciałach – zmysłach i psychice

0


 

Należy sobie uświadomić że seksualizacja, alkohol, narkotyki, wszelkie używki, tabletki, złe odżywianie, w tym szczególnie słodycze prowadzą do demonizacji ciał i dusz. A im dłużej to trwa tym bardziej rzutuje na nasze życie, kontakty, relacje i to co się z nami dzieje. To jak reagują na nas inni ludzie. Szczególnie ci którzy nie mają powodu aby odgrywać przed nami żadnej fikcji. Jezus mówił wyraźnie o tym że trzeba się wystrzegać wszystkiego co niszczy ciało i duszę.

 

Demony to nie są żadne hitlery, lucyfery i szatany które w kogoś wchodzą i potem robią co chcą ale są to realne siły natury które gnieżdżą się w ciałach – zmysłach i psychice (mózg i układ nerwowy) ludzi którzy w jakiś sposób przyzwolili im na wejście. Wcale nie poprzez powiedzenie „tak”, noszone talizmany, zażywanie homeopatii albo wypowiadanie jakiejś regułki ale poprzez żywienie realnych silnych emocji, czy to złości czy to pożądliwości cielesnych, poprzez upijanie się alkoholem i wiele innych dość prozaicznych można powiedzieć czynności prowadzących do utraty równowagi metabolicznej, dalej też psychicznej i ogólnie kontroli nad sobą. Wszystkie akty transgresji, czyli tzw. wychodzenie z siebie, w domach i rodzinach gdzie jest alkohol, ale także w takich gdzie alkoholu nie ma, są niczym innym jak demonicznymi atakami spowodowanymi niewłaściwym życiem, nadużywaniem samego siebie. Ludzie przyzwyczaili się załatwiać swoje problemy przepalając organizm alkoholem, dla wielu osób jest to sposób na życie. Kiedy już nie mogą inaczej poradzić sobie ze swoimi lękami które sami naprodukowali lub ciągle te demony karmią to muszą, chcą, przepalać je spirytusem. Większość ludzi nie chce pomocy Boga, nie ucieka się do niego i jego mocy ale znajduje rozwiązania w materialnej warstwie. I tak prowadzą często samych siebie i innych na zatracenie. Wódka poraża władze duchowe człowieka i odblokowuje – działa poprzez porażenie układu nerwowego który powstrzymuje demony i otwiera w ten sposób im drogę do psychiki. Demony w naturalny sposob chcą znaleźć wyjście z organizmu i organizm próbuje je wyrzucić powodując demoniczne inspiracje czy inaczej po prostu miota takim człowiekiem i nie może on zapanować nad tym co nim miota, ale jednocześnie musi je w sobie wiązać. W pewnych okolicznościach demony mogą być z organizmu wyrzucone. Alkohol powoduje w wielu ludziach naturalny czynnik wyzwalający demony, dlatego wiele osób które upijają się stają się agresywne i nie wiedzą co robią. Zmieniają się w kogoś innego. Jak mówią anglosasi ktoś taki jest „martwym dzwonnikiem” czyli inaczej sobowtórem, złym, diabolicznym alterego. Dochodzi w niektórych przypadkach do takiego osłabienia władz duchowych że ludzie wpadają w tak zwane delirium tremens i tkwią w odmienionym stanie psychicznym w którym nie wiedzą co robią. Z czasem prowadzi to do wyniszczenia nawet najsilniejszego organizmu.

 

Szatan to każde zło które nas dotyka

Uświadomcie sobie że wszelkie choroby są niczym innym jak działaniem szatana, czyli inaczej mówiąc mocami zła, mocami mającymi na celu zaplanowane niszczenie człowieka jego ciało i duszę. Mocami które są wszędzie w świecie a których zdrowi ludzie nie mają w sobie, noszą je w sobie ludzie którzy stworzyli im warunki w swoich ciałach z powodu swoich grzechów. Grzechów czyli tego wszystkiego co osłabia i niszczy duszę i ciało. Kiedy zaś dochodzi do otwarcia w jakichś sposób bariery krew-mózg te moce zaczynają docierać do mózgu i mogą być w niego wcielone, co może powodować różne skrajne trwałe zachowania, zmiany w psychice. Czy to będzie padaczka, czy cukrzyca, czy chora wątroba, wszelkie zaburzenia w ciele mają związek z niewłaściwym postępowaniem w życiu począwszy od odżywiania które wpływa na psychikę i następnie psychika wpływa na niewłaściwe odżywianie. Wszelkie bakterie czy inne moce natury które wchodzą w człowieka i powodują choroby są niczym innym jak duchami nieczystymi, złymi, demonicznymi siłami zniszczenia które mają taką właśnie rolę w naturze. Same w sobie nie są złem ale mają wyznaczoną rolę w naturze, kiedy człowiek daje im przystęp wtedy prowadzą do zła na różne sposoby, otwierają na zło jeśli je dopuszczamy przez niewłaściwe postępowanie wobec siebie i innych. Jezus mówi wyraźnie że jedzenie brudnymi rękami nie jest zagrożeniem dla człowieka. Człowiek który ma np. poblokowaną wątrobę przez spożywanie dużej ilości słodyczy i zaczyna się bawić w jakieś wywoływanie duchów, otwieranie duchowe ten dopuszcza do swojej psychiki złe moce. Dlatego u jednych ludzi takie zabawy mogą narobić wielki bałagan a u innych nie. Oczywiście najrozsądniejszą obroną jest po prostu nie bawić się w takie rzeczy. Ale druga jeszcze ważniejsza sprawa to jest odpowiednio się odżywiać i zachowywać czystość. Nigdy bowim nie wiemy kiedy przyjdzie na nas czynnik zewnętrzny, czy ktoś nas nie zaatakuje wyczuwając naszą słabość. Wtedy pretensje mamy do tego kto zaatakował ale nie bierzemy pod uwagę tego że my sami swoim postępowaniem stworzyliśmy warunki które umożliwiają złemu wtargnięcie w naszą duszę. Niestety tą prawdę znają różni hochsztaplerzy i szarlatani, wiedzą oni że jeśli człowiek siebie niszczy to staje się śmietnikiem na demony, że wystarczy go tylko sprowokować aby ten osłabił swoja ochronną funkcję. Po to właśnie są organizowane te wszystkie wielkie spędy – Love Parade, MayDay, tam drapieżcy mają swoją używkę i mogą wyładować wszelkie swoje demony na tych którzy siebie nie szanują. O tym mówią słowa Jezusa które występują pod hasłem koniec świata, kiedy Jezus mówi na końcu wyraźnie że gdzie jest padlina tam zlatują się sępy. Niestety jest to bardzo przerażająca rzeczywistość, ale jest to czy chcemy czy nie częścią naszej ludzkiej natury i takie jednostki działają w tym świecie.

 

Paradygmat Prawdy

Zrozumcie też w końcu że słodycze prowadzą do zepsucia, podobnie jak inne przetworzone produkty pozbawione naturalnych właściwości. Nie wierzcie w to że jakieś konserwowane zupki, przetwory są zdrowe i lepsze niż produkty naturalne Prowadzą one do nadmiernego pobudzenia układu endokrynnego a następnie do jego unieczynnienia, otępienia. Na takiej zasadzie działają wszystkie stymulanty, począwszy od słuchania głośnej muzyki przez pocieranie skóry. Najpierw organizm będzie ochraniał pobudzane miejsca przez doprowadzenie tam większej ilości krwi i tym samym substancji ochronnych ale te substancje muszą zostać uzupełnione, jeśli w danym czasie nastąpi deficyt spowodowany nadmierną stymulacją i popędzaniem wtedy organizm przestanie się bronić. Dojdzie do wypalenia, zaczną się problemy, ból, psucie się zębów. Wszystko w zależności od tego jak zachowane zostaną proporcje mikro i makrolementów oraz od tego jakie emocje żywimy. Jest to mechanizm stresu biologicznego. Dlatego nie ma bezpiecznych środków sztucznych czy to będą tabletki czy marihuana które mogą działać bezpiecznie na organizm. Ani jedna tabletka nie jest bezpieczna i każda tabletka jest oszukiwaniem i pudrowaniem organizmu.

 

Wybierajcie sami jak chcecie żyć, jakie życie pędzić, jak chcecie przeżyć i tym samym też zakończyć. Czy chcecie mieć dobrobyt czy wieczną udrękę i hańbę. A jeśli grzeszycie to nawracajcie się póki jest czas. Walczcie o siebie zanim okaże się że jest za późno, kiedy lekarz powie wam że macie pół roku życia a wy ze strachu załamiecie się nie widząc żadnego wyjścia i weźmiecie za prawdę to co przekazał wam lekarz któremu bezmyślnie bezwzględnie ufacie i oddajecie swoje zdrowie i dzieci w ich ręce.

 

Nawet w głebokiej afryce niektórzy ludzie mają świadomość tego że odżywianie się mąką i słodyczami prowadzi do podatności na chorby podczas gdy jedzenie warzyw i mięsa zabezpiecza przed wszelkimi chorobami. Niestety nie wiedzą tego wyrafinowani specjaliści z fakultetami.

 

Moc zaczyna się od tego co małe

I nie zapominajcie że modlitwa ma realną moc. Jeśli macie jakieś problemy to nie szukajcie pomocy u specjalisty psychologa, psychiatry czy jakiegoś innego szarlatana który będzie was zwodzić ale nawracajcie się na prostą drogę czystości i przemieniajcie się w duszy i umyśle. Nawet jeśli jesteście złośliwi i cięzko wam sobie poradzić z własnymi złyni emocjami to nie musicie szukać pomocy u egzorcystów ale możecie po prostu zacząć się modlić i jednocześnie wprowadzając konieczne zmiany – zmienić odżywianie, przestać pić, palić. Musicie uwierzyć że moc natury która jest dziełem doskonałym stworzonym przez Boga ma moc leczniczą. Musicie zaufać Bogu. Jeśli wasze problemy trwaja przez lata to musicie brać pod uwagę że oczyszczenie organizmu może zająć więcej niż tylko jeden dzień, więcej niż tydzień, więcej niż miesiąc… Ale to nie jest powód do załamywania się i wątpienia. Trzeba wprowadzać zmiany i przy nich trwać, modlić się codziennie poświęcając sobie i Bogu, sam na sam jak najwięcej wolnego czasu. Zamiast oglądać telewizje, słuchać radia trzeba usiąść w ciszy i kontemplować ją. Z czasem, prędzej czy później przyjdzie wyciszenie a za tym i otwarcie na ducha oczyszczającego nasze słabości. Po prostu trzeba zacząć się mierzyć ze swoimi demonami. Jeśli macie kogoś kto ma problemy z alkoholem to nie należy go prowadzać na spotkania zespołów AA czy inne detoksy. Taki człowiek musi sam podjąć nad sobą realną pracę zaczynając od zmiany odżywiania i umysłu.

 

Należy w końcu przestać wierzyć w bajki i zacząć myśleć racjonalnie. Bo to już nie są czasy na głupią wiejską wiarę gdzie komuś wydaje się że można w niedziele iść do kościółka odegrać teatrzyk przed społecznością i księdzem a potem wracać do swojego swawolenia. Bóg nie mieszka w budynkach wytworzonych ludzkimi rękami, Bóg mieszka w człowieku i w całym świecie. Bóg jest wszędzie i Bóg widzi wszystko co czynisz w świetle przed innymi i czemu oddajesz się w ukryciu.

 

Podstawą zmiany na lepsze w życiu i wyjścia z każdej najgorszej opresji jest stanięcie w prawdzie o sobie samym i o świecie czyli przed Bogiem. Najpierw należy zaakceptować rzeczywistość taką jaka jest a następnie zmierzyć się z nią, to znaczy uznać swój aktualny status. Bez tego nie ma możliwości na zmiany i odnalezieni drogi. Nawet jeśli chcesz korzystać z pomocy ludzi najpierw musisz uświadomić sobie że wszystko co robisz widzi Bóg i on rządzi duchami ludzi. Jeśli w to wątpisz to znaczy że nie masz rozumienia, nie masz świadomości. Musisz uwierzyć i uznać że tak jest. Nie mozesz mieć pretensji do ludzi o to że są tacy jacy są. Nie możesz podchodzić do niczego roszczeniowo. Pamiętaj że to ty szukasz pomocy a nie inni. Musisz nabrać dystansu, musisz rozeznawać duchowo. Musisz zmienić siebie. 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Antymedyczny

""Nikt nie jest zniewolony w bardziej beznadziejny spos

161 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816