POLSKA
Like

Debata antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP

15/03/2015
149 Wyświetlenia
12 Komentarze
1 minut czytania
Debata antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP

Serdecznie zapraszamy na debatę antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP w niedzielę 22 marca 2015, o godz. 12:oo w auli – ul. Chmielna 9 w Warszawie oraz dyskusję na temat zjednoczenia tych środowisk, które dążą do obalenia systemu zainstalowanego w Polsce w 1989 roku i utworzenia jednej, wspólnej listy wyborczej w jesiennych wyborach do Sejmu RP.debata 22 marca o g.12

Zaproszenie na

debatę antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP

niedziela, 22 marca 2015, godz. 12:oo

Warszawa, ul. Chmielna 9

Serdecznie zapraszamy na debatę antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP w niedzielę 22 marca 2015, o godz. 12:oo w auli – ul. Chmielna 9 w Warszawie oraz dyskusję na temat zjednoczenia tych środowisk, które dążą do obalenia systemu zainstalowanego w Polsce w 1989 roku i utworzenia jednej, wspólnej listy wyborczej w jesiennych wyborach do Sejmu RP.

Zaproszeni zostali (w kolejności alfabetycznej): Grzegorz Braun, Włodzimierz Korab-Karpowicz, Janusz Korwin-Mikke, Marian Kowalski, Paweł Kukiz, Kornel Morawiecki, Adam Słomka, Paweł Tanajno, Jacek Wilk. Większość z nich już potwierdziła swój udział w debacie.

Jako że liczba miejsc na sali jest ograniczona, prosimy o jak najszybsze – mailowe – potwierdzenie swego udziału w tym spotkaniu – na adres: stowarzyszenie.oburzeni3@gmail.com lub tel. 601 255 849

Organizatorami debaty są:

PODZIEMNA TV

Stowarzyszenie OBURZENI

JEDNOŚĆ NARODU

Inne zapisy autora:

Marek Ciesielczyk
Marek Ciesielczyk http://www.marekciesielczyk.com

dr politologii Uniwersytetu w Monachium, wykładowca sowietologii w University of Illinois w Chicago, pracownik naukowy w Forschungsinstitut fur sowjetische Gegenwart w Bonn, Dyrektor Centrum Polonii w Brniu (Małopolska), obecnie Redaktor naczelny pisma "Prawdę mówiąc" oraz portalu www.prawdemowiac.pl, więcej patrz: www.marekciesielczyk.com

88 publikacje
7 komentarze
 

 1. gniew

  Grzegorz Braun, Włodzimierz Korab-Karpowicz, Janusz Korwin-Mikke, Marian Kowalski, Paweł Kukiz, Kornel Morawiecki, Adam Słomka, Paweł Tanajno, Jacek Wilk. Jakoś mam ambiwalentny stosunek do tych kandydatów na urząd PREZYDENTA. Ale najbardziej mnie niepokoi ten twór polityczny ” wszystko wszędzie we wszystkim “- czyli dr politologii Uniwersytetu w Monachium, wykładowca sowietologii w University of Illinois w Chicago, pracownik naukowy w Forschungsinstitut fur sowjetische Gegenwart w Bonn, Dyrektor Centrum Polonii w Brniu (Małopolska), obecnie Redaktor naczelny pisma “Prawdę mówiąc” oraz portalu http://www.prawdemowiac.pl, więcej patrz: http://www.marekciesielczyk.com . Może z uwagi na to że nie znam gościa….

 2. gniew

  Twój komentarz oczekuje na moderację. A to ciekawe..???. poczekamy…. Po owocach ich poznacie…..

 3. pablo3 pablo3

  hmmm… zgodzic ich, aby potem znowu sie sklocili? nie wiem czy to ma sens. jeszcze wiele pracy przed nimi. najwyzej organizacyjnie i merytorycznie stoi Korwin, ktorego “szalenstwo” jest zarowno atutem, jak i wada. czasami trudno stwierdzic, o co wlasciwie im chodzi, jesli wiedza, ze indywidualnie ich szanse sa nikle, a nawet laczac swe wysilki ciezko bedzie im wyplynac na szersze wody. moze licza realnie na krach polskiej gospodarki i w ogole 3RP? ale wtedy i tak lepiej sie zjednoczyc. w kazdym razie przykro patrzec, jak w obecnej rzeczywistosci panstwowo-medialnej, zmarginalizowano chociazby Pana Adama Slomke. ale naprawde, Korwin, Wipler, Slomka, Morawiecki, Braun, Janowski i byc moze jeszcze kilka innych mniej lub bardziej zapomnianych postaci, moze stworzyc cos szczegolnego. ale to Polska. tutaj wszyscy sie kloca. predzej od zgody, wolimy wsadzic czlowiekowi noz w plecy.

 4. zjanusz

  A może ktoś usilnie dba o to, żeby zgody nie było?
  “Divide et impera!”
  Janusz Żurek

 5. AS

  Jakoś nie mam zaufania do artykułów typu ’10 w jednym’. Ale z drugiej strony, to od czegoś trzeba zacząć. Ale z trzeciej strony, było już to ćwiczone zaraz po 89 i kanapowych partyjek było a było.

 6. iga

  mam zaufanie do Kukiza , co nie znaczy ,że reszta jest zła . Innych nie słuchałam , nie interesowałam się ,ale jeśli chodzi o Kukiza jestem na wielkie TAK.

 7. jol

  uuu cenzura jak widzę, no szkoda myślałem, że dobrze trafiłem

 8. jool

  tylko jeden wspólny kandydat, tylko jeden ruch społeczny – ani prawicowy, ani lewicowy etc

  inaczej to PADNIE z braku wiarygodności, a wku….. lud – tylko patrzeć – i tak wyjdzie na ulice

  Lachy obudźcie się, zbyt długo byliśmy łatwowierni jak dzieci,
  niech poznają gniew gnojonego narodu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217