Bez kategorii
Like

Damski Bokser

29/01/2013
725 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Powiedz, że król jest nagi, to ciebie powieszą. Powiedz, że Grodzka ma gębę boksera, to ciebie zlinczują, medialnie. Za mówienie prawdy posłanka Krystyna Pawłowicz stała się celem klasycznej nagonki. Patrząc na Francję, wiemy co przyjdzie potem.

0


Chłop jak dąb, pięści jak bochenki i gęba boksera. Tak wygląda posłanka Anna Grodzka, którą tajlandzcy chirurdzy nie mogli za bardzo przerobić kobiecą kobietę, jako że nie ma ona ani młodości ani talii ani wdzięku tajskich boysNiech się więc Grodzka obraża na samą siebie, a nie na posłankę Krystynę Pawłowicz.

 

Tradycyjne bicie piany przez TOK FM i “Wyborczą” wcale nas nie dziwi, więcej, możemy nawet przewidzieć co będzie dalej, ponieważ czujemy wiatr wiejący tym razem z Francji.

 

Francuski parlament rozpoczyna dzisiaj 12-o dniową debatę nad kontrowersyjnym projektem „małżeństwa dla wszystkich” pchanym do przodu przez lewaków z Parti Socialiste, którzy dysponują większością głosów.

 

Prawie milion osób protestowało niedawno na ulicach Paryża przeciwko temu projektowi, na próżno, jak to określił pogardliwie jeden z salonowych komentatorów (cytat przybliżony) “przyjechali do Paryża, zamanifestowali i wrócą teraz do swoich prowincjonalnych dziur”.

 

Wszyscy wiedzą, że celem “małżeństwa dla wszystkich” nie jest małżeństwo homoseksualne samo w sobie ale przed wszystkim osłabienie małżeństwa heteroseksualnego i tradycyjnej rodziny, jako form przestarzałych w naszym nowym wspaniałym świecie. W latach 80-tych lewacy przeforsowali już oficjalny konkubinat. Ale wśród par które zawarły do tej pory ten typ kontraktu, pary homoseksualne reprezentują tylko 4%.

 

Za tym wszystkim stoi potężne lewicowe lobby pro-homoseksualne, z kasą i z wpływami. A na jego czele stoi miliarder Pierre Bergé, były partner Yves’a Saint Laurenta. Bergé nie tylko finansuje akcje lobby, rok temu stał się także współwłaścicielem wpływowego lewicowego dziennika “Le Monde”.

 

Pierre Bergé pokazuje nam jak to będzie dalej wyglądało. Kilka dni temu porównał przeciwników “małżeństwa dla wszystkich” z antysemitami. To na pewno ucieszy redakcję “Newsweeka”.

 

A my wiemy przynajmniej, na co trzeba się przygotować. 

 

 

Nie zgadzasz się z potężnym homoseksualnym lobby = jesteś antysemitą

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Stanislas Balcerac

Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wplywie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polske -- czytaj cala prawde calodobowo -- na www.wsi24.pl oraz Facebook / Goodbye ITI -- i mysl samodzielnie, bez TVN24 !!

676 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758