HYDE PARK
1

Dalai Lama rzekł: Europa dla Europejczyków. Uchodźcy powinni wrócić do swoich krajów.

14/09/2018
931 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Dalai Lama rzekł: Europa dla Europejczyków. Uchodźcy powinni wrócić do swoich krajów.

No i co teraz powie cała liberalna targowica i PiS wpuszczający bocznymi drzwiami do Polski – terrorystów. Niedawno spotkałem w Warszawie w autobusie typową orientalną trójkę ubraną w luksusowe ciuchy, gadżety od Armaniego, mających “wypasione komórki”. Typowa komórka terrorystyczna składa się z trzech osób: dowódcy i dwóch żołnierzy. Tak właśnie wyglądała ta “trójca”. Ciekaw jestem w jaki sposób wylądowali w Polsce gdyż z tego co przewozili wyglądało że poznając Warszawę zajmowali się ulicznym handlem. Z pewnością nie byli to ani studenci ani turyści. Dwóch młodszych których nazwałem “żołnierzami” z szacunkiem oraz wielką powagą słuchali tego co mówił ich starszy szef. Dalai Lama: ‘Europe Belongs to Europeans’, Refugees Should Return and Rebuild Homelands Dalajlama na konferencji prasowej w Szwecji powiedział, że […]

0


No i co teraz powie cała liberalna targowica i PiS wpuszczający bocznymi drzwiami do Polski – terrorystów.

Niedawno spotkałem w Warszawie w autobusie typową orientalną trójkę ubraną w luksusowe ciuchy, gadżety od Armaniego, mających “wypasione komórki”.

Typowa komórka terrorystyczna składa się z trzech osób: dowódcy i dwóch żołnierzy. Tak właśnie wyglądała ta “trójca”. Ciekaw jestem w jaki sposób wylądowali w Polsce gdyż z tego co przewozili wyglądało że poznając Warszawę zajmowali się ulicznym handlem. Z pewnością nie byli to ani studenci ani turyści. Dwóch młodszych których nazwałem “żołnierzami” z szacunkiem oraz wielką powagą słuchali tego co mówił ich starszy szef.

Dalai Lama: ‘Europe Belongs to Europeans’, Refugees Should Return and Rebuild Homelands

image

Dalajlama na konferencji prasowej w Szwecji powiedział, że “Europa należy do Europejczyków”, twierdząc, że uchodźcy powinni być repatriowani, aby mogli odbudować swoje ojczyzny.”

Przemawiając w wielokulturowym mieście Malmö, gdzie prawie połowa mieszkańców ma zagraniczne pochodzenie, a Irakijczycy stanowią największą pojedynczą grupę, przywódca buddyzmu tybetańskiego powiedział, że Szwecja jest postrzegana jako “pokojowy, ogólnie zamożny kraj” ze stosunkowo niewielką ldysproporcjąmiędzy bogatymi a biednymi.

“Spontanicznie”, jak stwierdza dziennik Norrköpings Tidningar, Dalajlama “przystąpił do rozmowy o jednym z największych problemów w szwedzkich wyborach – przyjmowaniu uchodźców”.

Zauważając fakt, że duża liczba imigrantów którzy osiedlili się w Europie  pochodzi z Bliskiego Wschodu , laureat Pokojowej Nagrody Nobla powiedział, że jest to dobrze gdy narody pomagają “uchodźcom, którzy naprawdę stoją w obliczu zagrożenia w ich życiu”.

“Przyjmuj ich, pomagaj im, edukuj ich … ale ostatecznie oni (uchodźcy) powinni rozwijać swój kraj” – powiedział 83-letni Tybetańczyk.

“Myślę, że Europa należy do Europejczyków” –

dodał, podkreślając, że kraje takie jak Niemcy i Szwecja powinny wyjaśnić, że uchodźcy muszą “powrócić do swoich ojczyzn i je odbudować “…..

image

W rozmowie z niemiecką gazetą Frankfurter Allegemier Zeitung w 2016 r. Dalajlama powiedział, że uchodźcy “powinni być przyjmowani tylko tymczasowo”, stwierdzając, że jest przekonany, że jest ich w Europie  “zbyt wielu”  i dodając: “Niemcy w szczególności nie mogą stać się krajem arabskim, Niemcy to Niemcy.

“Europa należy do Europejczyków […]” Dalajlama – który nie pochodzi nawet z Europy ani z żadnego zachodniego narodu – zawstydza każdego stukniętego Europejczyka swym bezczelnym stwierdzeniem prawdy.

Dalajlama który ma duchową i moralną integralność, jest autorytetem moralnym i jest doświadczony wojownikiem o tożsamość narodową  mówi prawdę.

Ciekawe kiedy posłowie z Bundestagu zaproszą Dalai Lamę do wygłoszenia orędzia.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

935 publikacje
192 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816