Artykuły redakcyjne
Like

Dajcie mi ulicę! Prezydent Tarnobrzega domaga się ulicy swojego imienia. Mastalerz równy papieżowi

21/10/2014
440 Wyświetlenia
4 Komentarze
1 minut czytania
Dajcie mi ulicę! Prezydent Tarnobrzega domaga się ulicy swojego imienia. Mastalerz równy papieżowi

Tego w Polsce jeszcze nie było. Prezydent Tarnobrzega – Norbert Mastalerz, domaga się od radnych miejskich by ustanowili ulicę jego imienia. Oznajmił to na jednej z ostatnich sesji Rady Miasta. – Mam prośbę do radnych Motyki i Uziela, by wystąpili z wnioskiem o to, by jedna z bocznych ulic nad Jeziorem Tarnobrzeskim była mojego imienia. Wystarczy boczna, nie musi być głównia. Należy mi się, za docenienie stania tu na mównicy i przekonywania radnych, których nie da się przekonać, że za 15 lat, nieodpłatne przejecie akcji Kopalni Siarki “Machów” S.A. będzie jednym z ważniejszych wydarzeń gospodarczych w Tarnobrzegu – uzasadnia swoją propozycję Norbert Masatlerz.

0


 

 

Włodarz miasta podczas godzinnej wypowiedzi podaje oczywiście znacznie więcej argumentów za tym wnioskiem. Głównie takich, których efekty spodziewane są za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Jednym z przykładów swoich osiągnięć, na który wskazuje, jest Tarnobrzeski Park Przemysłowo Technologiczny. Obiekt za 45 mln zł po ponad roku funkcjonowania nie zatrudnił ani jednej osoby (poza zarządem) i nie wiadomo czy wogóle ktoś tam znajdzie pracę. Inną podkreslaną przez prezydenta zasługą jest palnowane na przyszłą kadencję otwarcie bocznicy kolejowej na osiedlu Sobów. Czyjego imienia jeszcze nie wiadomo. W ogóle wiele dokonań prezydenta dotyczy bardzo ambitnych planów na kolejne kadencje, przyszłe, długie lata rządów, które zakłada.

 

Przypomnijmy tylko, że dotychczas jedynym Polakiem, który miał ulicę za swojego życia był Jan Paweł II – papież. Jeżeli radni nie przegłosują tego wniosku jest jeszcze palan awaryjny. Podobno mieszkańcy zamierzają postawić pomnik zasłużonemu prezydentowi, jeszcze przed wyborami samorządowymi.

 

 

Marcin Piasek

marcin.piasek@vp.pl

 

Inne zapisy autora:

0

Wiadomosci 3obieg.pl
Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

4 komentarz

 1. Avatar wera

  i pomnik, ma się rozumieć! …lewactwo na totalnym haju !!!!!!

  0
 2. Avatar jola

  ja mam propozycję nazwać te szkaradne palmy jego imieniem : “PALMA MASTALERZA”HAHA albo zmienić nazwę Warszawskiej żeby było wiadomo kto ją tak spartolił i odebrał w takim stanie

  0
 3. My brother advised I’d personally such as this web page. He / she was once completely suitable. This particular article in fact produced our morning.. unblocking websites You are unable to take into consideration how a lot time period I’d used in this details! Thank you!

  0
 4. Thank yyou ffor sharing your thoughts. I truly appreciate
  your efforts and I will be waiting for your next posst
  thank you once again.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816