Bez kategorii
Like

Daj sobie spokój nE

25/01/2013
550 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Czy autoreklama na nE w postaci namawiania blogerów do słuchania określonego polityka w określonej audycji może być tolerowana ? moim zdaniem nie. Taka forma powinna być płatna co pomogłoby w jakiś stopniu finansom nE.

0


W ostatnim czasie wielu blogerów  w tym twórca  portalu Pan Opara wypowiadało  się na temat nE. Były różne prognozy i apele , ale chcąc coś  naprawić trzeba kierować się nie tylko swoim przekonaniem ale również wysłuchać innych. Jako szeregowy bloger nie mogę pogodzić się z niektórymi praktykami , które są na nE.

 

Portal nE nie może być słupem ogłoszeniowym tak jak traktuje go JKM. Nie mam nic przeciwko temu co pisze JKM , ale wydaje mi się , że za reklamę i ogłoszenia trzeba płacić. Jeżeli czytam ogłoszenie JKM , że dzisiaj jestem o tej godzinie w tym radiu proszę mnie słuchać , tak jak można określić taki tekst jak nie reklamą ? Nie mam nic przeciwko , ale jeżeli  nE ma określone kłopoty finansowe, to dlaczego nie pobierać za nie określonej zryczałtowanej kwoty i ją w jakiś sposób oznaczyć.

Nie czepiam się JKM , ale głównie on na tym portalu robi sobie autoreklamę , która powinna mieć określoną wartość finansową. 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Andy 51

Maz , ojciec lubiacy isc pod prad

194 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758