POLSKA
Like

Czy z nami leci pilot? O pedofilach, skretynieniu i hipokryzji

07/10/2013
881 Wyświetlenia
14 Komentarze
5 minut czytania
Czy z nami leci pilot? O pedofilach, skretynieniu i hipokryzji

Zaczynam wątpić, czy absurdy i surrealizm polskiej rzeczywistości sięgnąły dna. Polska dzisiaj to pandemonium kretynizmu, groteski i bezprawia. Co więc czeka Polskę i Polaków jutro?

0


Przyglądam się od lat debacie medialnej na temat pedofilii. Dewiacje seksualne zawsze są chwytliwym towarem w mediach. A pedofilia, to bezprzecznie jedna z dewiacji najbardziej poruszających niemal każdego z nas, bowiem „jest najbardziej okrutnym doświadczeniem młodego człowieka. Zdradza samą istotę dzieciństwa: niewinność” [i]

 

Obok braku miłości i akceptacji to największą krzywdą, jaka może spotkać dziecko. Jest to przekroczenie wszelkich granic, łącznie z najbardziej intymną – kształtującego się Czlowieka.

 

Molestowanie zdarza niestety w kręgu osób bliskich dziecku: znajomych czy rodziny. Może to być, ojciec, kuzyn, nauczyciel czy kapłan, czyli ktoś, kogo dziecko zna, kogo darzy zaufaniem, z kim się czuje bezpiecznie. Relacja z pedofilem nie tylko  pozbawia dziecko prawa do normalnego dzieciństwa, ale niszczy jego rozwój i umiejętność budowania głębokich i  bezinteresownych relacji. Zostawia ślad na całe życie.

 

Działania organów państwowych, ograniczają się praktycznie do ścigania i osądzania. Edukacja, wszechstronna pomoc ofiarom i ich rodzinom etc. – tymi aspektami związanymi z pedofilią, zajmują sie dziesiatki stowarzyszeń, organizacji  i indywidualnych osób.

 

“Pedofil skrzywdził – Ty możesz pomóc”. to była jedna z setek akcji społecznych, stawiających sobie za zadanie wszechstronną pomoc ofiarom pedofilii.[ii] Jej autorami byli Slawomir Rybka i Agata Braniecka- Kłos.[iii]

 

Była, ponieważ jej działalność jest obecnie zawieszona w związku z oskarżeniem S.Rybki i toczącym się postępowaniem sądowym przeciwko niemu na podstawie  art. 212 kk. A został on oskarzony na podstawie doniesienia o możliwości popełnienia przestępstwa złożonego w prokuraturze. Donosiciel poczuł się bohaterem treści tekstów zamieszczanych na stronie „Pedofil skrzywdził – Ty możesz pomóc”. W szczególności donosiciel czuł się „pomówiony, poniżony, zniesławiony i narażony na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności”, wierszem autorstwa Sławomira Rybki.[iv] Wprawdzie autor wiersza zastrzegł:

 

“…Wszelkie ewentualne podobieństwa są przypadkowe i nie zamierzone. Sławomir Rybka – autor tekstu – nie był molestowany przez żadnego z rodziców – tematyka podjęta w wierszu jest znana autorowi m.in. dlatego, że pomagał i pomaga pokrzywdzonym…” ,

a ponadto w żadnych tekstach inicjatywy nie pojawia się żadne zdanie czy choćby słowo, które mogło wskazywać na konkretną osobę/osoby/firmę.

 

Ta ostrożność na niewiele się zdała. Prokuratura zwykle nierychliwa, w tym przypadku działała z zadziwiającą szybkością i w ciągu kilku miesięcy wyprodukowała akt oskarżenia, a Sąd Rejonowy w Bydgoszczy z równie zadziwiającą szybkością wyznaczył pierwszą rozprawę na 23 pażdziernika 2013r.

 

Takie pomysly, jak te w prokuratorze i sądzie bydgoskim, nie przyszły do głowy nawet takim geniuszom fantazji zamordyzmu jak Orwell czy Haxley!

 

A, że temat to na topie, bowiem od tygodni mainstream media bombardują doniesieniami o pedofilii wśród księży, szukałam jakiejś informacji o kretyniźmie tego oskarżenia czy chociażby wzmianki o zbliżającej 23 października się rozprawie w sprawie S.Rybki. Bezskutecznie.

 

A codzienne sznycowanie tematu pedofilii, zdaje się sugerować, iz ta ohydna przypadłość zdarza się tylko wśród nich.  Absurdalne i jakże szkodliwe społecznie oskarżenie na podstawie art.212 kk autora inicjatywy „Pedofil skrzywdził – Ty możesz pomóc”,  tzw. obiektywnych mediów main stream nie zainteresowały.


[i] Susan Forward, amerykańska psychoterapeutka

[ii] https://www.facebook.com/events/206049979532509/

[iii] http://www.rp.pl/artykul/906286.html

[iv] https://www.facebook.com/events/355275394583311/?ref_dashboard_filter=upcoming

Inne zapisy autora:

0

Avatar
faxe

Mamy tyle praw, gwarancji i tyle wolnosci, ile sobie wywalczy i tyle zamordyzmu i bandytyzmu na ile pozwolimy ® Walcze wiec.

81 publikacje
21 komentarze
 

 1. No niestety, ale żeby wsród księży byli padofile i homoseksualiści, w dodatku lobby homoseksualne w Watykanie, w dodatku duża liczba homoseksualistów w zakonach w jednym miejscu tak, że zaczęli nadawać ton. To przecież woła o pomstę do nieba. Tak nie może być. Trzeba to porozpędzać w trzy diabły.

  0
 2. Avatar cyrenejczyk

  W Holandii badano przypadki pedofilii “w Kościele”. Rok temu opublikowano ustalenia komisji. Okazało się, że czyny pedofilskie były popełniane w ogromnej większości przez osoby świeckie ( wśród 1000 przypadków pedofilii był przeciętnie 1 ksiądz) i że sprawcami byli przede wszystkim homoseksualiści (polowanie na młode mięsko) . W raporcie była nawet mowa o bezpośrednim powiązaniu homoseksualizmu z ryzykiem popełnienia czynów pedofilskich.
  Dokładnie w ten szkalujący sposób o duchownych katolickich mówiła propaganda Goebbelsa w czasach Hitlera. To te same stare metody uogólniania pojedynczych przypadków.
  Zwyrodnialcy zdarzają się w każdym środowisku. Są wśród hydraulików, nauczycieli, dziennikarz, aktorów reżyserów, dozorców, trenerów, polityków czy prawników. Propaganda dot. nadreprezentacji seksualnych dewiantów pośród stanu duchownego jest wynikiem doskonale zorganizowanej medialnej kampanii i manipulacji. Pojedyńczy przypadek jest zwykle przewałkowany ( podobnie jak „matka Madzi“) przez prawie wszystkie prasowe tytuły, telewizornie. Dzień w dzień uporczywie wbija się propagandowo słabszym intelektualnie ludziom przekaz „pedofile są wyłącznie pośród księży”.

  0
  • Avatar dociekliwy

   “wśród 1000 przypadków pedofilii był przeciętnie 1 ksiądz”

   Świetnie. A ilu księży przypada na 1000 mieszkańców w Holandii?
   Bez przytoczenia tej informacji informacja powyższa jest _całkowicie_bezwartościowa_ z punktu widzenia oceny, czy wśród duchownych mamy do czynienia z nadreprezentacją czy wręcz przeciwnie.

   0
 3. Cóż, fakty są faktami. Niewierzący nie powinni pchać się na księzy. Bo tam pełno chłopaków to pedały tam idą. Nawet nie tak słabszym intelektualnie co nawet mocniejszym intelektualnie.

  0
 4. Jak przeciw obrońcom pedofili to wystarczy.

  0
 5. Motto: “jeżeli boisz się głosić prawdę – już jesteś niewolnikiem”. Obserwuję uważnie rządzących i wnioski nasuwają się jedyne z możliwych. Rządzi nami sowiecka sowiecko niemiecka hołota z czworaków. Tym którzy mogą poczuć się urażeni hołotą z czworaków, od razu odpowiadam by nie było niedomówień. To nie obraza to niezaprzeczalny fakt, oni pierwsi podpisujący się krzyżykami, analfabeci poszli za nośnymi hasłami żydoboszewii, o równouprawnieniu, władzy robotników i chłopów, że nawet kucharka może rządzić – Lenin(z nami żydami za plecami oczywiście, tego już im nie mówiono)etc…, rabowali dwory, także Powstańców Styczniowych rabowali, dobijali ponieważ byli to Pany, zasilali szeregi UB, SB, IW, Prokuratur, Sądów, MO, etc… To oni z rozkazu swych żydowskich mocodawców torturowali, zabijali Patriotów Podziemia, swych bogatszych sąsiadów, rabowali…etc… ponieważ niepiśmiennej hołocie dano władzę nad tzw.Panami, Kułakami, którzy ponoć ich wykorzystywali, okradali?, to ich nobilitowało w ich niepiśmiennym środowisku, każdym środowisku jak mniemali i mniemają do dnia dzisiejszego, ta mentalność pozostała w nich do dziś, mimo wykształcenia czy “wykrztałcenia”, obserwujemy to na co dzień od dołu po górę, przykładem chamskie bydlaki w Poilicji…etc…etc…Jest jeszcze pokaźna żydochazarska agentura z bezprawnie? buszującym po Polsce, czy już POlin uzbrojonym Mossadem w tle. Mentalnie usadowiona jedna nogą po stronie Moskwy, której na kolanach jest wdzięczna za „”awans” społeczny a drugą nogą tkwiąca w zbrodni sowieckiej w Polsce, zatuszowaną trzecim pokoleniem chamów z czworaków i nagrzanymi sądami. Wszelkiej maści mendy ludzkie od kryminalistów sowieckich, szmalcowników i donosicieli oraz zabójców działających w imieniu swej “ludowej” ojczyzny, bo nie Ojczyzny, Ojcowizny. Te stworki, POtwory jako osobniki wyzute z moralności prowadzą cyniczną wojnę ze wszystkimi naszymi uczuciami, wartościami z naszym jestestwem. Walczą w perfidny sposób z Kościołem Katolickim i polską rodziną. Próbują narzucić nam swój chamski język i sposób walki w której osiągnęli szczyty możliwości. Podzieli nas jako Naród, codziennie puszczają newsy mające zohydzić nasze wartości. Chcą mieć rodziny pedalskie i lesbijskie. Chcą by dzieci uprawiały seks od 13 roku życia. Nie dajmy im tej satysfakcji . Brońmy stanowczo naszych polskich tradycji, rodziny i wiary. Pozwolę na koniec sobie tylko przypomnieć – po raz pięćsetny, że likwidację obcej agentury tak sowieckiej jak i niemieckiej, rozpocząć należy od wyczyszczenia tzw. organów ścigania i sądownictwa oraz obcych nam kulturowo żydowskich mendiów, prasy ogłupiających Polaków. Do zera.

  0
 6. W Polsce najlepiej mają lenie – notariusze i tego typu różni kombinatorzy co zgarniają miliony i z niczym się nie liczą. I część księży tak samo robią. Stąd pedofilia. Bo oni se firmę prowadza. To od oka świętość, a jak o kasę chodzi to bezpardonowo. Oni są od zmykania ludziom mordy. Z nimi się nie dyskutuje. Jaki miał być Gol jak przełożonego miał takiego samego?
  A jasze teraz niech wyjdzie sprwa zakonów w których dominują pedały, spraw, kiedy porąbane staruchy domy przepisywały na kościół a ksiądz se rodzinie dawał domek. Takie tematy niech wyjdą. Czemu nie !!! ,POd dywan?? !!!!!

  0
 7. Jaki miałby być Gil ? Jaak po drodze w zakonie większość pedałów było = później przełożony tak samo na Dominiknie. I wszędzie woelki syf i bałagam jak widać na zdjęciach tego państewka. Wiara nędzarzy jest gówno warta. Oni by wszystko zeżarli co na drodze spotkają. To że Gil zwariował to trudno się dziwić. Ja się tylko dziwię ze jeszcze wszyscy księża nie zwariowali do reszty mając wokół siebie takich zakichanych wiernych .

  0
 8. Szanowny “dziennikarzu…” !
  Wbrew pozorom się z Tobą zgadzam, przynajmniej częściowo. Częściowo, bo nie można generalizować “że wszyscy…” itd.., a poza tym dla tego, że nie lubię “nagonek”, które mi przypominają lata spędzone w PRL. I niestety ten PRL ciągnie się do dziś poprzez zaniechanie lustracji nie tylko w kościele, ale także na uczelniach, w sądach, wśród dziennikarzy. Wiadomo jak funkcjonował ten system. Każdy nadający się do awansu musiał mieć na siebie “haka”. W kościele jednym z najlepszych wówczas “haków” był potępiany także oficjalnie homoseksualizm. Jeden TW homoś “podciągał” w hierarchii innego TW homosia, a wszystkim sterowała i o wszystkim i tak decydowała i decyduje do dziś ubecja. Stąd obecnie nieraz dające się zauważyć takie “dziwne ruchy” polskiego episkopatu, a najczęściej bezruch i brak reakcji, na przykład na nagonki na księży.
  Trudno się też dziwić aferom majątkowym, w których były oficer prowadzący wraz z grupką TW księży odzyskują od państwa zabrany Kościołowi majątek, a następnie “opylają” go na lewo, po czym wszystko szybko ucicha. Winnym tu jest przede wszystkim brak lustracji, a robienie nagonki jest tylko zasłoną dymną i odwracaniem uwagi. Dlatego uważam przyłączanie się do tego typu nagonki zamiast apelowania o lustrację za niewłaściwe podobnie jak zaślepienie jednym tylko tematem.
  Najpierw lustracja i odsunięcie w cień ludzi skompromitowanych, a dopiero potem piętnowanie tych, którzy nie bacząc na przestrogi nadal schodzą na złe drogi.
  ŻurekJanusz

  0
 9. Więc trzeba w ogóle dużych zmian. Abp Michalik coś tm powiedział ale też nie bez ziarna prawdy. Wiele by tu można dopowiedzieć. Trzeba by pokusić się u w miarę rzetelną analizę przyczyn. A moim zdaniem te przyczyny są tak skomplikowane i wielowątkowe że to dużo roboty aby wydobyć z tego jakąś prawdę.
  W sumie ja arcybiskupem ani posłem nie jestem to sobie mogę na wiele więcej pozwolić niż oni w wywodach. Owszem, rodzice to często jak pedofile. Chowają swoje dzieci na kanalie takie jakimi sami są. I wcale tu nie znaczy żeby interpretować to co Michalik powiedział tak, że oto ofiary s winne pedofilli czyli dzieci są winne. Chodzi o to żeby zrozumieć księdza. Nie Gila zaraz tylko w ogóle księdza.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816