Bez kategorii
Like

Czy TVN celowo sprowokował Węgrzyna?

10/02/2011
251 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Czy TVN celowo sprowokował Węgrzyna .   To że chmury się gromadzą nad Tuskiem to widać gołym okiem. Media realizują scenariusz podmiany Tuska , oraz osłabienia i być może rozbicia Platformy . To ostatnie uzależnione jest od wyników PiS. Jeśli będą dobre to do rozpadu niedojdzie ,jedyni do poważnego osłabienia .Rymanowskiemu  w  jednym z wywiadów wymknęł się interesujący scenariusz polityczny . PiS się rozpadnie bo przegra wybory , a Platforma się rozpadnie bo .. wygra wybory . Trzeba powiedzieć że bardzo ciekawa logika. Chodzi raczej o to ,że po rozpadzie PiS  nikomu nie będzie potrzebna żadna silna    partia w Polsce, nawet tak bezideowa i skorumpowana politycznie jak Platforma .A na pewno nie będzie potrzebny żaden silny polityk nawet taki niedorozwinięty ideowo jak […]

0


Czy TVN celowo sprowokował Węgrzyna .
 
To że chmury się gromadzą nad Tuskiem to widać gołym okiem. Media realizują scenariusz podmiany Tuska , oraz osłabienia i być może rozbicia Platformy . To ostatnie uzależnione jest od wyników PiS. Jeśli będą dobre to do rozpadu niedojdzie ,jedyni do poważnego osłabienia .Rymanowskiemu  w  jednym z wywiadów wymknęł się interesujący scenariusz polityczny . PiS się rozpadnie bo przegra wybory , a Platforma się rozpadnie bo .. wygra wybory . Trzeba powiedzieć że bardzo ciekawa logika. Chodzi raczej o to ,że po rozpadzie PiS  nikomu nie będzie potrzebna żadna silna    partia w Polsce, nawet tak bezideowa i skorumpowana politycznie jak Platforma .A na pewno nie będzie potrzebny żaden silny polityk nawet taki niedorozwinięty ideowo jak Tusk. Bo zawsze istnieje zagrożenie powstania wokół niego , jego dworu , czy koterii silnego , suwerennego ośrodka władzy. Dążyli  do zbudowania takiego ośrodka władzy  Miler , Kaczyński,  a teraz Tusk . Taki silny suwerenny ośrodek polityczny nazwałem ‘ Świętym Graalem „ polskiej polityki . Rymanowski przedstawił niechcący scenariusz rozbicia , rozdrobnienia polskiej sceny politycznej , chaosu jaki w Polsce po rozbiciu tych partii nastąpi na przynajmniej osiem , dwanaście lat .
 
Ostatnio media coraz intensywniej osaczają  Tuska . Nie bezpośrednio. Atakują członków jego obozu      Reportaż pokazujący Grabarczyka w złym świetle pokazywał go jako łódzkiego satrapę  związanego z Tuskiem . Media budują podziały w Platformie. Tworzą obozy. Schetyny i Tuska. Media poprzez tendencyjne wywiady i manipulacje szczują te dwa obozy na siebie.
 
W czasie afery hazardowej  media mogły wykończyć Tuska , ale widocznie było za wcześnie. No i strach że rozbicie Platformy stworzy  możliwość zdobycie władzy przez PIS .
 
Widać gołym okiem że zdania Węgrzyna wyrwane są z kontekstu ,że nie znamy całego nieciętego materiału .  Być może Węgrzyn został sprowokowany , np. takimi samymi żartami ze strony działacza TVN ,być może ten nie uprzedził go ,że kamera i głośniki dalej pracują . Osłabi to dalej notowania Platformy .
 
Żerujący na posadach , budżecie , synekurach i na samorządach działacze Platformy w obliczu odsunięcia ich od koryta sami wydadzą Tuska na żertwę .        
 
Nie tylko Tuskowi , ale całej Platformie chciałbym zadedykować stare polskie porzekadło „ Panie Boże , strzeż mnie od przyjaciół , bo z wrogami to sobie sam poradzę .   
 
Osoby , które chcą dołączyć do moich znajomych na facebooku zapraszam
 
Marek Mojsiewicz   
 
Moje Poglądy „ Linki    
 
 
"Sędziowie wybierani w wyborach  bezpośrednich , powszechnych"   link
Children first. Dzieci przede wszystkim      link
„Legalizacja narkotyków „      
link
„ Okręgi jednomandatowe „       link   
„System Prezydencki „    link   
„Referendum jako IV władza „   link  
„Samorządy „       link
 
Doktryna Mojsiewicza” to doktryna  opierająca się na trzech strategicznych kierunkach które powinny wyznaczać politykę Polski Odbudowa I Rzeczpospolitej w ramach Unii Europejskiej , budowę sojuszu ,którego celem byłoby okrążenie i osłabienie Rosji oraz budowę Zjednoczonego ,  Federalnego Państwa Europejskiego          
Doktryna Mojsiewicza synteza polityki jagiellońskiej i polityki piastowskiej czytaj tutaj
Stronnictwo Pruskie i Jagiellońskie Aktualizacja Październik  
 
Linki do wypowiedzi Michalkiewicza,Juszczenko,Tuska ,Sikorskiego ,Putina , Rokity,Brzezinskiego, Krasnodebskiego, Dudka, Staniszkis, Kaczynskiego
„Stronnictwo  Pruskie i Jagiellońskie „   uzupełnienie październik  
 
 
            

Inne zapisy autora:

0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758