HYDE PARK
Like

Czy to Rothschildowie zatopili Titanica?

21/10/2015
1200 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Czy to Rothschildowie zatopili Titanica?

Kolejna teoria spiskowa twierdzi że tak. Na pokładzie statu byli główni przeciwnicy utworzenia Federal Reserve. Titanic zatonął w roku 1912. Feds powołano w następnym roku. Przypadek? Istnieje teoria spiskowa, która łączy Rothschildów, zatonięcie Titanica i utworzenie Rezerwy Federalnej. Na Twitterze było ostatnio o tym głośno. Zwolennicy tej teorii twierdzą że podobny przypadek można wiązać z zawaleniem się WT 7 do którego gorąco przedostało się w dziwny sposób po moście dla pieszych.

0


 

 

Federal Reserve Titanic conspiracy

Tych trzech panów na czarno-białej fotografii Titanic. Cóż ich łączy?

Ich nazwiska to Benjamin Guggenheim, Isa Strauss (w rzeczywistości Isidor Straus), oraz David Astor. Wszyscy ci trzej zamożni mężczyźni  zginęli na Titanicu. Wszystko się  zgadza. Ci panowie byli naprawdę bogaci.

To zdjęcie wędrowało na Twitterze. Podpis pod nim głosi: ” wszyscy oni byli przeciwni  Federal Reserve Bank.” Zatonięcie Titanica nastąpiło  w 1912 roku, a otwarcie Rezerwy Federalnej odbyło się w roku 1913. Czy można, czy należy przypuszczać  że ich sprzeciw wobec Fed oraz ich śmierć były jakoś powiązane?

Jesli wpiszesz te nazwiska w wyszukiwarce Google dostaniesz linki do stron które wskażą na potwierdzenia terori spiskowej oraz dostarczą amunicji antysemitom.

Można też sobie obejrzeć wideo traktujące o temacie: ” Titanic & Fed”

spacer.gif

[youtube=560×315]

[/youtube]

 

Titanic został podobno zbudowany według wzorca opisanego w książce z końca 19 wieku, pod tytułem  “Marności, lub Wrak Tytana” (Futility, or the Wreck of the Titan). Książka ukazała się na 14 lat przed zatonięciem Titanica i dziesięć lat przed rozpoczęciem budowy.

Wideo mówi o tym że “w kwietniu 1912 roku, wszyscy oponenci  wobec Rezerwy Federalnej zostali wyeliminowani. W grudniu 1913 roku,  powstała Rezerwa Federalna, kontrolowana przez elity kabalistów bankowych, których ostatecznym celem jest zniewolenie ludzkości.”

Inna wersja sugeruje, że w sprawę zaangażowani są jezuici .

Kolejny wersja spisku sugeruje, że JP Morgan, finansista założyciel banku inwestycyjnego, który wciąż nosi jego imię, dopilnował, aby ci  ludzie wsiedli  na statek, a następnie zatopił go. Morgan miał swój udział w tworzeniu Rezerwy Federalnej, był właścicielem International Mercantile Marine, który był właścicielem White Star Line, której własnością  był Titanic.

Na razie tyle wystarczy.

Dużo się mówi że Titanic zatonął, choć nie powinien tylko dlatego, że uderzył w górę lodową. Skutek jest taki sam jak przy dyskusji o tym czy paliwo lotnicze jest w stanie rozpuścić belki stalowę na poczatku XXI wieku.

Na podstawie : businessinsider.

5767795bf50c0aa3bcbdaa7ac04793c9,0,0.png

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816