NEWS
Like

Czy to początek końca Unii Europejskiej jaką znamy

18/11/2020
536 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Prezydencja Niemiecka i Komisja Europejska prowadzi Unię Europejską wprost do przepaści jej istnienia.

0


Prezydencja Niemiecka i Komisja Europejska prowadzi Unię Europejską wprost do przepaści jej istnienia. Za nic Niemcy mają podpisane przez kraje UE w tym Polskę traktaty i ustalenia Premierów zawartych w lipcu br w sprawie budżetu UE.

Polska i Węgry już stanowczo powiedziały STOP łamaniu traktatów i obowiązującego prawa w UE. Uznaniowe mechanizmy oparte nie na niezależnej ocenie, lecz na motywowanych politycznie kryteriach nie mogą być nazywane „praworządnością” – stwierdził w liście do przywódców UE premier Słowenii Janez Janša. Wezwał w nim do powrotu do wcześniejszych ustaleń w sprawie budżetu UE, krytykując mechanizm wiązania wypłaty funduszy z praworządnością.

Opinia publiczna popiera VETO Polski w sprawie budżetu UE. Według badań opinii publicznej veto w tej sprawie popiera prawie dwa razy więcej Polaków niż obecne poparcie dla PiS. Gdyby liczyć w liczbach bezwzględnych, a nie w procentach, byłoby to trzykrotnie więcej. Skąd bierze się tak ogromne poparcie dla tego skądinąd trudnego ruchu polskiego rządu? Cała akcja została doskonale medialnie przygotowana.

Niemcy wprawili w ruch swoją goebbelsowską propagandę strasząc Polaków, że w wyniku weta Polska starci ogromne fundusze. Oczywiście, taki scenariusz jest możliwy ale bardzo wątpliwy. Natomiast pewne jest, że gdyby polski rząd nie zawetował tego rozwiązania to Polska na 100% straciłaby te miliardy Euro. Oczywiście, a jakżeby inaczej, tą niemiecką propagandę powielają polskojęzyczne mendia starając się Polaków ogłupić i zastraszyć. Powtórzę więc jeszcze raz: zgoda na uzależnienie wypłat od tzw. praworządności na 100% oznaczać będzie miliardowe starty, bo Niemcy chcą pomóc totalnej lewackiej polskojęzycznej opozycji obalić legalny polski rząd.

Prezydent Polski Andrzej Duda powiedział cytat „Nie będą nam w obcych językach mówić co mamy robić ” i miał całkowitą rację.

Oczywiście że Polacy popierają to weto bo Polacy kochają Boga, Ojczyznę, wolność, dostatek, pokój i za żadne srebrniki tego nie oddadzą. Nie popierają tego w Polsce sowiecko-niemieckie gnidy które się w Polsce rozplenili to pozostałości po armii czerwonej i niemieckiej faszystowskiej. TO NIE SĄ POLACY TYLKO MAJĄ POLSKIE PASZPORTY I MÓWIĄ PO POLSKU ALE TĘPOTA POZOSTAŁA SOWIECKO-NIEMIECKA.

 Czy to jest początek końca Unii Europejskiej jaką znamy ?

0

dziennikarzobywatelski http://simplesite.com

Dziennikarstwo jest moją pasją.

82 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758