Globalnie i Lokalnie
Like

Czy prokurator zajmie się tą sprawą? Atak lewackich hejterów na facebookową grupę wspierającą Prezydenta i PiS

10/02/2017
1563 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Czy prokurator zajmie się tą sprawą? Atak lewackich hejterów na facebookową grupę wspierającą Prezydenta i PiS

W niedzielę nastąpił atak lewackich hejterów na facebookową grupę “Tylko Andrzej Duda-Tylko PiS” wspierającą Prezydenta Andrzeja Dudę, PiS i Rząd Beaty Szydło.

0


Wojtyła jebał dzieci

 

Dotychczasowi PiSowscy administratorzy tej strony zostali usunięci przez hakerów i zastąpieni przez lewackich trolli, którzy obrażali nie tylko Głowę Państwa i Rząd PiSu, ale przede wszystkim Ojca Św. Jana Pawła II. Na zdjęciu profilowym tej grupy zamieszczono bramę Niemieckiego Obozu Zagłady Auschwitz z napisem cytuję “WOJTYŁA J…BAŁ DZIECI” wstawionym w miejsce napisu “ARBEIT MACHT FREI” – jak na zdjęciu. Mimo zgłoszeń internautów skierowanych do administracji Facebooka, nie podjęto żadnych działań zmierzających do likwidacji tej strony ani do zwrotu jej prawowitym administratorom z PiSu, którzy tę grupę tworzyli.

Tą sprawą powinna się zająć prokuratura, bowiem doszło do obrażania Prezydenta i uczuć religijnych, a to zgodnie z polskim prawodawstwem podlega karze. Mam nadzieję, że organa ścigania zajmą się tą sprawa, ukarzą winnych i doprowadzą do zwrotu grupy prawowitym administratorom.

 

Inne zapisy autora:

0

Gustlik222
Gustlik222

Sprawiedliwosc jest najwazniejsza

108 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758