HYDE PARK
Like

Czy Polacy są ofiarami spisku ?

14/09/2014
265 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Czy Polacy są ofiarami spisku ?

Zauważyliście, że już od dawna konsekwentnie ośmiesza się wszystkich i wszystko co pozwala wierzyć że istnieje światowa grupa spiskowców. Że wydarzenia w poszczególnych regionach, krajach świata są wynikiem realizacji wielkiego globalnego spisku?

Niejako zamiast szerszego wprowadzenia pozwolę sobie zaprezentować zgrabną anegdotkę, która brzmi jak bajka – bowiem to w bajkach stosuje się personifikację zwierząt. We współczesnym świecie dzieje się odwrotnie – to ludzi traktuje się jak zwierzęta – jak BYDŁO !

0


 

 

 

Traktuje się i nazywa. Tak czyni władza której przedstawiciel nazwał elektorat opozycji “bydłem”. Powyżej udowodniono że bydło nie rozumie i nie przyjmuje niczego do wiadomości. Utarło się że tylko krowa nie zmienia zdania i dlatego trudno “bydło” przekonać.

Ale człowiek, rozumna istota , powinien dać się przekonać. Powinien pozwolić sobie wytłumaczyć. Powinien wreszcie wcześniej czy później zrozumieć.Może nie rozumie tylko obecnej nowomowy więc ne dociera do niego rzeczywistość. Oczywista oczywistość.

Dlatego posłuchajcie dosadnego polskiego języka. Jeśli ktoś już na początku uzna że słownictwo, przecież jednak polskie (zawarte w tekście) nie jest dla niego akceptowalne proszę nie obrzucać podobnym autora bloga ale po prostu się przełączyć.

Zaręczam jednak że warto wideo obejrzeć i wysłuchać do końca. W końcu jest to język naszej elity rządowej.  A tasiemek z knajpy jednak słuchaliście. Ja osobiście takiego języka nie toleruję ale robię eksperyment- może w ten sposób coś do was dotrze.

Ostrzegam że użyty w video język powszechnie jest uznawany jako WULGARNY !

 

 

No i co? Czy to co Polaków spotyka od czasów jak daleko sięgnąć pamięcią nie jest bardziej wulgarne niż język prawdy ?

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

935 publikacje
192 komentarze
 

2 komentarz

 1. Avatar marek

  Bardzo dobry filmik.

  0
 2. Avatar Dziecko Rosemary

  Fajnie, ale to już znaczna część ludzi wie.
  Pytanie dalej pozostaje, co zrobić, aby to zmienić? Nie oszukujmy się, jak wyjdą ludzie na ulicę, to raz dwa znajdą się tacy, co to na tym zrobią interes. Pojawi się kilka prowokacji, ktoś dostarczy broni i ani się obejrzymy, a będziemy się zabijać nie pamiętając powodu, dla którego się to wszystko rozpoczęło. Pozostaną tylko płacz niewinnych, cierpienie, zniszczenie i … spory zysk tych, którzy są powodem tej zawieruchy.
  Aby zmienić to w sposób pokojowy (demokratyczny), to potrzeba dużych pieniędzy. Musiałby powstać rzeczywiście oddolny ruch społeczny (nie mylić z Solidarnością), który sfinansowałby to z własnych składek. Niestety ludzie są zbyt zaganiani za chlebem, by móc się zająć jeszcze “polityką”. A zatem najistotniejsza kwestia, to jak zainteresować tym ludzi?

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217