Bez kategorii
Like

Czy pisemne zobowiązanie obywatela z Urzędem Miasta potwierdzone pieczęciami i podpisami jest wiążącą obie strony umową czy fikcją?

23/01/2013
499 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Nieuczciwi współwłaściciele nie płacą podatków za wykorzystywaną osobiście i wyłącznie przez siebie część nieruchomości.
Urzędnicy są po ich stronie.

0


Mam do Was pytanie,
Czy zobowiązanie jednej ze stron współwłaścicieli nieruchomości wspólnej, lecz wykorzystywanej tylko przez tą jedną ze stron złożone na piśmie w Wydziale Finansowym Urzędu Miasta i potwierdzone pieczęciami tegoż UM, oraz podpisami urzędników jest wiążące dla obu stron czy to tylko fikcja i zwykła manipulacja?

Według zastępcy Prezydenta Miasta Starachowic pana Sylwestra Kwietnia takie pisemne zobowiązanie notabene złożone po kontroli posesji dotyczącej właśnie ustalenia, kto i za co ma płacić, jest tylko zwykłą deklaracją nieobligującą tych współwłaścicieli do wywiązywania się z tego własnego zobowiązania.

Dziwną okolicznością jest tez fakt, nałożenia takowego zobowiązania na pozostałych współwłaścicieli po upływie lat sześciu doliczając koszty upomnienia i odsetki!
Przez wspomniane sześć lat nikt wcześniej nie informował o jakichkolwiek zaległościach podatkowych, teraz te zaległości mają ponieść pozostali współwłaściciele.
Bardzo interesuje mnie Wasze zdanie i rzeczowe informacje.

Pozdrawiam.
 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
MrKrzysiek

Jestem zwyklym czlowiekiem który zdobyl wszechstronne doswiadczenia przezyl troche lat i umie wyciagac wnioski

92 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758