Bez kategorii
Like

Czy Nowy Ekran może stać się własnością blogerów?

02/02/2011
373 Wyświetlenia
13 Komentarze
48 seconde czytania
no-cover

W szkole jest coś takiego jak samorząd szkolny. Jest to instytucja przez uczniów postrzegana jako fikcyjna. Ani o niczym nie decyduje, ani de facto nikogo nie reprezentuje. Prawdziwą władzę posiada Ten, kto decyduje o pieniądzach. Szanowni Blogerzy. Zwracam się do was z następującą ideą: odkupmy portal od właściciela. Stając się właścicielami, będziemy pracować i klikać na siebie. Będziemy sami mogli decydować o linii programowej.  Będziemy mieli pewność, że portalu nikt nie sprzeda. Będziemy niezależni. A to rodzi odpowiedzialność.

0


W szkole jest coś takiego jak samorząd szkolny. Jest to instytucja przez uczniów postrzegana jako fikcyjna. Ani o niczym nie decyduje, ani de facto nikogo nie reprezentuje. Prawdziwą władzę posiada Ten, kto decyduje o pieniądzach.

Szanowni Blogerzy. Zwracam się do was z następującą ideą: odkupmy portal od właściciela. Stając się właścicielami, będziemy pracować i klikać na siebie. Będziemy sami mogli decydować o linii programowej.  Będziemy mieli pewność, że portalu nikt nie sprzeda. Będziemy niezależni. A to rodzi odpowiedzialność.

0

misiek1111

31 lat.

8 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758