Bez kategorii
Like

Czy Nokia zadziała w brzuchu krokodyla?

27/01/2011
357 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

 Ataki żarłocznych gadów nie są wyłącznie domeną amerykańskiego stanu Illinois. Tym razem niezwykłe sceny rozegrały się w akwarium w Dniepropetrowsku. Zamiast aligatora zaatakował krokodyl, a ofiarą ataku padł telefon fińskiej Nokii. Jak „czuje się” urządzenie?  Idziesz? Nie pisz! [wideo] [Aktualizacja] W wyniku nieuwagi komórka jednej z odwiedzających wpadła do wody. Gena, 14-letni krokodyl, szybko pochwycił zdobycz i oddalił się z miejsca zdarzenia. Chciałam zrobić niezapomnianą fotkę, jednak coś poszło nie tak – powiedziała Rimma Golovko, właścicielka upuszczonej Nokii. Zaalarmowani pracownicy zoo początkowo nie uwierzyli w dramatyczną historię, jednak dźwięk dzwonka dochodzącego z brzucha krokodyla szybko uświadomił im powagę sytuacji. Niestety, Gena po połknięciu telefonu przestał jeść. Ma również problemy z poruszaniem się i nie wykazuje zbytniej aktywności. Przedstawiciele zoo zapowiadają, […]

0


 Ataki żarłocznych gadów nie są wyłącznie domeną amerykańskiego stanu Illinois. Tym razem niezwykłe sceny rozegrały się w akwarium w Dniepropetrowsku. Zamiast aligatora zaatakował krokodyl, a ofiarą ataku padł telefon fińskiej Nokii. Jak „czuje się” urządzenie? 

Idziesz? Nie pisz! [wideo] [Aktualizacja]

W wyniku nieuwagi komórka jednej z odwiedzających wpadła do wody. Gena, 14-letni krokodyl, szybko pochwycił zdobycz i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Chciałam zrobić niezapomnianą fotkę, jednak coś poszło nie tak

– powiedziała Rimma Golovko, właścicielka upuszczonej Nokii. Zaalarmowani pracownicy zoo początkowo nie uwierzyli w dramatyczną historię, jednak dźwięk dzwonka dochodzącego z brzucha krokodyla szybko uświadomił im powagę sytuacji.

Niestety, Gena po połknięciu telefonu przestał jeść. Ma również problemy z poruszaniem się i nie wykazuje zbytniej aktywności. Przedstawiciele zoo zapowiadają, że już w przyszłym tygodniu krokodyl zostanie wysłany na prześwietlenie. W ostateczności trzeba będzie przeprowadzić operację i wyciągnąć urządzenie. Ciekawe, czy uda się odzyskać dane z karty SIM ;).

Komórkomania.pl

0

Gad

Najnowsze informacje ze swiat komputerów, elektronicznych gadzetów i Internetu.

27 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758