Bez kategorii
Like

Czy MON-em zarządza psychiatra?

05/02/2011
338 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

  W bardzo wielu postach, notkach i komentarzach dotyczących Bogdana Klicha powtarza się zdanie: psychiatra kierujący MON-em. Pan Bogdan Klich nie jest dobrym ministrem. Moja opinia nie różni się od tej, którą wygłasza większość blogerów i komentatorów. Nie mam zamiaru poddawać jej pod dyskusję. Jest jednak kwestia, którą trzeba wyjaśnić, zwłaszcza w obliczu dość interesującej przeszłości pana Klicha. Doktor Bogdan Milek napisał w swoim blogu (http://bogdan-dr-milek.blog.onet.pl/Nie-WYKANCZAC-min-KLICHA,2,ID421016038,n) że pan Klich NIE JEST psychiatrą. Cytuję wybrane fragmenty: " Bogdan Klich (…) wybrał po studiach psychiatrię jako początek swej drogi zawodowej. Po zmianie systemu (…) odszedł od medycyny. Specjalizacji  z psychiatrii nigdy też nie ukończył, od blisko 20 laty nie posiada też prawa wykonywania zawodu."   Notka doktora Milka jest dla pana Klicha przyjazna. Nie cytuję reszty, […]

0


 

W bardzo wielu postach, notkach i komentarzach dotyczących Bogdana Klicha powtarza się zdanie: psychiatra kierujący MON-em.

Pan Bogdan Klich nie jest dobrym ministrem. Moja opinia nie różni się od tej, którą wygłasza większość blogerów i komentatorów. Nie mam zamiaru poddawać jej pod dyskusję. Jest jednak kwestia, którą trzeba wyjaśnić, zwłaszcza w obliczu dość interesującej przeszłości pana Klicha.

Doktor Bogdan Milek napisał w swoim blogu (http://bogdan-dr-milek.blog.onet.pl/Nie-WYKANCZAC-min-KLICHA,2,ID421016038,n) że pan Klich NIE JEST psychiatrą. Cytuję wybrane fragmenty: " Bogdan Klich (…) wybrał po studiach psychiatrię jako początek swej drogi zawodowej. Po zmianie systemu (…) odszedł od medycyny. Specjalizacji  z psychiatrii nigdy też nie ukończył, od blisko 20 laty nie posiada też prawa wykonywania zawodu."
 

Notka doktora Milka jest dla pana Klicha przyjazna. Nie cytuję reszty, zainteresowani mogą całość przeczytać pod podanym wyżej URL-em.

Warto by się zastanowić, czy można nazywać pana Klicha psychiatrą. Nie można. Wersja, którą proponuję, to: "Pan Bogdan Klich, lekarz bez prawa wykonywania zawodu, z rozpoczętą specjalizacją z psychiatrii, której nigdy nie ukończył."

0

Danae

Polska jest we mnie. Do konca.

7 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758