HYDE PARK
Like

Czy Miller zapłaci odszkodowania arabskim terrorystom?

26/07/2014
495 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Czy Miller zapłaci odszkodowania arabskim terrorystom?

Komuniści nigdy nie mieli skrupułów z torturowaniem i zabijaniem. Wydanie więc zgody na organizację ośrodka tortur nie sprawiało im trudności. Nie mieli wątpliwości prawnych, etycznych i moralnych. Teraz to oni powinni zapłacić odszkodowania. Nie my.

Nie ma najmniejszych wątpliwości że to władze państwowe ponoszą odpowiedzialność za to co się dzieje na zarządzanym przez nie terytorium. Zarówno za to co dzieje się za ich przyzwoleniem jak też za to o czym ( co gorsze) “nie wiedziały” – bo jest to wynik zwykłego zaniedbania.

0


 

Tak więc Polska nie może twierdzić że nie wiedziała kto wjeżdża na jej terytorium a także wydając takie zezwolenie musiała mieć świadomość jaki “biznes” będzie u nas prowadził.

Nie można się tłumaczyć że udostępniliśmy dalekiemu kuzynowi jedna z naszych sypialni kiedy przyjechał w odwiedziny i nie mieliśmy pojęcia ze on urządził w niej i prowadził burdel.

Wydanie zgody na taka działalność jaką u nas prowadzono to nie tylko występek niezgodny z naszą Konstytucją. To narażanie Obywateli Polski na niebezpieczeństwo. Wyrażanie zgody na to aby na naszym terytorium torturowano obywateli innych państw chwyconych i przetrzymywanych  bez wyroku sadowego dawało też zgodę aby inni podobnie postępowali z Polakami.

Czy nigdy nikomu nie przyszło do głowy pytanie dlaczego Amerykanie nie robili tego na swoim terytorium. Terrorystów przetrzymuje się w Guantanamo i takich miejscach jak było w Polsce? Zwróćcie uwagę że terroryści  trafiają także na terytorium USA ale jedynie po to aby stanąć przed Sądem.

Tak więc powinni stanąć przed Trybunałem Stanu wszyscy ci którzy wbrew złożonym przysięgom sprzeniewierzyli się Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i nie tylko dopuścili do torturowania  ale także ci którzy później zacierali po tym ślady i chronili tych którzy popełnili przestępstwa.

Kodeks karny przewiduje odpowiedzialność za przestępstwo z art. 231, a który stanowi, że funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Te przestępstwa są ścigane z urzędu, nie trzeba wnosić żadnych wniosków, ani pozwów.

Bezkarna defekacja urzędników na Konstytucję RP i prawa człowieka , to powszechnie znana pogłębiająca się od 70 lat polska patologia. Czas z tym skończyć.

Teraz gdy Polska ma zapłacić odszkodowania to ONI powinni pokryć (zwrócić) ich koszty. Nigdy nie powinni ponosić kosztów przestępczej działalności praworządni obywatele. Tak więc winni podjęcia bezprawnych decyzji albo niech ściągną pieniądze od zleceniodawcy albo sami zwrócą koszty z własnej kieszeni. Tak byłoby sprawiedliwie.

A co mówi nasza Konstytucja:

Art. 37. 1. Kto znajduje się pod władzą Rzeczypospolitej Polskiej, korzysta z wolności i praw zapewnionych w Konstytucji.(Wyjątki od tej zasady, odnoszące się do cudzoziemców, określa ustawa)

Art. 30. Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.

Art. 40. Nikt nie może być poddany torturom ani okrutnemu, nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu i karaniu. Zakazuje się stosowania kar cielesnych.

Art. 41. 1. Każdemu zapewnia się nietykalność osobistą i wolność osobistą. Pozbawienie lub ograniczenie wolności może nastąpić tylko na zasadach i w trybie określonych w ustawie.(……..)

4. Każdy pozbawiony wolności powinien być traktowany w sposób humanitarny.
5. Każdy bezprawnie pozbawiony wolności ma prawo do odszkodowania.

To co wygadują w związku z orzeczeniem trybunału europejskiego osobniki odpowiedzialne za zaistniałą sytuację to zwykle w ich przypadku mataczenie mające na celu ukrycie przestępstwa. Listę osób odpowiedzialnych za to bezprawie łatwo ustalić.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816