Bez kategorii
Like

Czy małpowanie profesora w PO i KPRM się opłaca?

03/10/2011
318 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Zapewne tak, skoro małpujący profesora pan Władysław Bartoszewski znajdował czas na zbieranie nagród pieniężnych jako rzekomy profesor.

0


 

Czy małpowanie profesora w PO i KPRM się opłaca?

Zapewne tak, skoro małpujący profesora pan Władysław Bartoszewski nie znajdywał czasu na zajmowanie się sprawami Polaków w Niemczech i przeciwdziałaniu ich dyskryminacji, odpisywaniu na pisma, natomiast znajdował czas na zbieranie nagród pieniężnych jako rzekomy profesor, co będzie w Niemczech przedmiotem śledztwa w sprawie, czy nie zaszło wyłudzenie pieniężnych nagród, bazujące na „profesorskim kłamstwie”. 

Tych nieujawnionych w jego oświadczeniach o majątku nagród się nazbierało tyle, że sprawą zajęła się Izba Skarbowa i inne właściwy organy. Jest wiec okazja jeszcze dokładniejszego zademonstrowania przez rząd RP jak działa państwo prawa. Państwo takich jak imitator profesora Bartoszewski i tajny magister Donald Tusk, który z powodu utajnienia dostępu do jego pracy magisterskiej powinien sobie zasłużyć w Niemczech na tytuł Geheimmagister.

 

Obecnie pan Władysław Bartoszewski małpuje profesora w spocie wyborczym PO naruszając zasadę tajności wyborów w stosunku do jego rodziny.

 

“>

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816