Mazowsze
Like

Czy ktoś będzie pilnował referendum? Ruskie serwery już przygotowane

12/10/2013
610 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Zastanawia mnie cisza w eterze na temat pilnowania referendum w Warszawie. Czyżby nie było konieczne? Przecież to wybory, jak każde inne. Ta sama Komisja Wyborcza, te same ruskie serwery, ci sami ludzie po szkoleniach w Moskwie. Jeśli nawet w lokalach wyborczych będą zasiadali w komisjach nasi, to co dalej z policzonymi głosami? Dlaczego tak zwana opozycja, która kolejny raz wzywa nas na barykady, nie gwarantuje nam sukcesu. My się wysilamy, angażujemy, a ci, którzy mówią, że chcą wygrać kolejny raz nie pilnują sprawy na finiszu. Ile razy można być oszukiwanym w ten sam sposób? Czy Polak i przed szkodą i po szkodzie zawsze musi być głupi? Proponuję na wszelki wypadek przynajmniej sfotografować wywieszone po podliczeniu protokoły i przesłać w jedno […]

0


Zastanawia mnie cisza w eterze na temat pilnowania referendum w Warszawie.

Czyżby nie było konieczne?
Przecież to wybory, jak każde inne. Ta sama Komisja Wyborcza, te same ruskie serwery, ci sami ludzie po szkoleniach w Moskwie.
Jeśli nawet w lokalach wyborczych będą zasiadali w komisjach nasi, to co dalej z policzonymi głosami?

Dlaczego tak zwana opozycja, która kolejny raz wzywa nas na barykady, nie gwarantuje nam sukcesu. My się wysilamy, angażujemy, a ci, którzy mówią, że chcą wygrać kolejny raz nie pilnują sprawy na finiszu.

Ile razy można być oszukiwanym w ten sam sposób?

Czy Polak i przed szkodą i po szkodzie zawsze musi być głupi?

Proponuję na wszelki wypadek przynajmniej sfotografować wywieszone po podliczeniu protokoły i przesłać w jedno miejsce. Można zrobić sobie wieczorny spacer z aparatem fotograficznym lub komórką do najbliższej komisji lub objechać kilka komisji, nawet niekoniecznie własnych i zrobić fotki.

Może potrenujmy przed mam nadzieję rychłymi wyborami do sejmu.

Jest taka strona:
uczciwewybory.pl

Nie wiem, czy jest przygotowana do tej akcji, ale jest rekomendowana przez p. Ewę Stankiewicz.

Jeśli niepotrzebnie się niepokoję, to wyprowadźcie mnie z błędu. Może przewidywany jest tak miażdżący wynik, że żadne machlojki na serwerach nie będą w stanie go zmienić.

Może…

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Maria Kowalska

155 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816