Media Watch i recenzje
Like

Czy Jarosław Kaczyński odpowie na ten list?

19/07/2013
1043 Wyświetlenia
24 Komentarze
3 minut czytania
Czy Jarosław Kaczyński odpowie na ten list?

Na razie milczy.

0


 

LIST OTWARTY
Szanowny Panie Prezesie,

 

My, grupa blogerów i komentatorów związanych z portalem Legion św. Ekspedyta wraz ze wspólnotą warszawskich Kapłanów, modlących się za Ofiary Smoleńskie i ich rodziny, kierowani wiarą w Boże Objawienie nauczane przez Kościół Katolicki oraz miłością dla naszej Ojczyzny – Polski, widząc jak niszczony jest przez rządzącą przez ostatnie lata koalicję Jej byt państwowy i gospodarczy, jak niewolony kłamstwami dyspozycyjnych wrogim Jej siłom mediów i   demoralizowany upadkiem instytucji wymiaru sprawiedliwości jest nasz naród, zwracamy się do Pana, Prezesie Prawa i Sprawiedliwości – największej siły politycznej, mogącej odwrócić bieg tych tragicznych dla Polski wydarzeń – o zawierzenie Prawa i Sprawiedliwości Opiece i Orędownictwu Matki Bożej Królowej Polski.

 

 
Prosimy Pana, aby jako Reprezentant znacznej części Narodu zawierzył Pan naszej Królowej ocalenie Polski tak, jak czynili to przedtem nasi wielcy przywódcy.

 

 
Matka Boża nigdy nie odmówiła Polsce swej opieki i wstawiennictwa, kiedy ośmieleni orędziami przekazywanymi przez mistyków, padaliśmy na kolana prosząc Ją o ratunek. Wysłuchała naszego króla Jana Kazimierza w dobie Potopu Szwedzkiego i Jana III Sobieskiego – przed Odsieczą Wiedeńską. Tak samo uratowała nas cudownie przed bolszewicką nawałą w sierpniu 1920 r., błagana w imieniu Narodu w warszawskiej Katedrze przez osoby generałów wraz z nuncjuszem apostolskim Achille Rattim – późniejszym Ojcem Świętym Piusem XI.

 

 
Ten Akt Zawierzenia powinien odbyć się na Jasnej Górze przed Cudownym Wizerunkiem naszej Hetmanki, lub w innym sanktuarium Matki Bożej, w obecności duchowieństwa, wybranych przez Pana Prezesa czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości oraz reprezentantów organizacji i ugrupowań, które przyjęłyby Pańskie zaproszenie.

 

 
Zdajemy sobie sprawę, że w nadchodzącym czasie Polska potrzebuje silnego, wspieranego przez naród przywództwa, gdyż nie o zwykłe zarządzanie tu chodzi, lecz o odbudowę naszego państwa.

 

 
Zawierzenie Matce Bożej Królowej Polski da naszej Ojczyźnie Jej opiekę, obudzi wiarę i zaufanie Polaków i zachęci do udzielenia Pańskiemu ugrupowaniu masowego poparcia. Za jego sprawą ujawnią się knowania i zamysły wrogów naszej wielkości i chwały.

 

 
Oby gest ten zjednoczył patriotyczne siły naszego Narodu.

 

 
Ofiarujemy Panu nasze nieustanne modlitewne wsparcie.

 

Wspólnota kapłanów warszawskich
Legion św. Ekspedyta

 

Więcej tutaj:

 

http://www.ekspedyt.org/redakcja/2013/07/17/16526_list-otwarty-do-prezesa-prawa-i-sprawiedliwosci.html
http://www.ekspedyt.org/space/2013/07/18/16548_nadzwyczajna-intencja-modlitewna-legionu.html

 

Inne zapisy autora:

0

Rebeliantka
Rebeliantka

Zna się na zarządzaniu. Konserwatystka. W wieku średnim, ale bez oznak kryzysu. Nie znosi polityków mamiących ludzi obietnicami bez pokrycia (fumum vendere – dosł.: sprzedajacych dym). Wspólzałozycielka Konfederacji Rzeczpospolitej Blogerów

207 publikacje
528 komentarze
 

24 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816