Artykuły redakcyjne
Like

Czy „IV Rzesza” przekształci się w nowe „Imperium Islamskie”?

08/04/2016
1156 Wyświetlenia
3 Komentarze
4 minut czytania
Czy „IV Rzesza” przekształci się w nowe „Imperium Islamskie”?

W marcu 2016 r w niemieckim mieście Duisburg odbył się marsz tureckich nacjonalistów. Marsz odbył się na ulicach niemieckiego miasta pod tureckimi flagami. Głównymi organizatorami były „Szare Wilki”, których członkowie agitują na rzecz odbudowy tureckiego imperium, sięgającego od Azji Centralnej aż po Bałkany. Wśród okrzyków skandujących Turków można było usłyszeć „z pomocą Allaha podbijemy was!”, „Męczennicy są nieśmiertelni, ojczyzna jest niepodzielna” oraz „przebudowaliśmy Niemcy”.

0


duisburg

 

 

Musimy szczególnie mocno podkreślić, że opisana demonstracja nie odbyła się w Konstantynopolu (tur. Istambuł), lecz w Niemczech, na ulicach niemieckiego miasta.

 

https://

 

Co takiego możemy zobaczyć na udostępnionym w internecie filmie, w którym zarejestrowano całe zajście? Wyraźnie widać ludzi pod obcymi flagami. Wyobraźmy sobie olbrzymią manifestację zorganizowaną w Polsce pod obcymi flagami np. niemieckimi lub rosyjskimi. Sam taki fakt powinien budzić zaniepokojenie a tym bardziej hasła w typie „z pomocą Allaha podbijemy was!”. Słowa, które wyraźnie mówią, czym Niemcy są dla mieszkających tam Turków.

 

Jednak wypaczona polityczną poprawnością niemiecka mentalność doprowadziła do tego, że ludzi mówiących głośno o problemach związanych z imigrantami szykanuje się. Gdy przedstawiciele obcej nacji, kultury i religii jawnie i głośno deklarują swoje chęci uczynienia z Niemiec swojej kolonii brakuje jakiejkolwiek reakcji ze strony władz. Władz, które są ponoć wyczulone na każdy przejaw nazistowskich czy rasistowskich wypowiedzi, za które karzą swoich obywateli (czyt. Niemców) poważnymi sankcjami, nawet więzieniem. Kiedy podobne słowa padają z ust tureckich „obywateli” Niemiec demonstrujących pod tureckimi flagami w stosunku do tzw. nowej „ojczyzny”, nie obserwujemy żadnej reakcji.

Powtórzmy jeszcze raz. Gdyby zrobiłby to Niemiec, automatycznie ukarany zostaje więzieniem. Kiedy robi to przedstawiciel obcego Państwa, lecz z niemieckim paszportem unika kary, wręcz jak pokazuje to film jest pod ochroną niemieckiej policji, która chroni wykrzykujących antyniemieckie hasła pod obcymi flagami.

Incydenty takie powinny zaalarmować polskie elity polityczne, tym bardziej, kiedy widzimy forsowanie planu przekształcenia Unii Europejskiej w super państwo niemającego nic wspólnego z demokracją. Plan ten jest forsowany przez samicę alfa z Berlina i samców beta z Brukseli.

„– Potrzebujemy unii politycznej. A to oznacza przekazywanie Europie stopniowo kolejnych kompetencji – mówiła z kolei kanclerz Merkel w wypowiedzi dla stacji ARD.Ni”

Musimy być ostrożni, ponieważ kiedy oddamy władzę polityczną nad swoim krajem, przestaniemy kontrolować to, co się dzieje w naszym kraju, a będziemy musieli wykonywać dyrektywy płynące z Brukseli. Już teraz możemy zaobserwować próbę przejęcia polityki azylowej przez Brukselę. Jeśli dojdzie do tego to stracimy kontrolę nad swoim państwem i będziemy świadkami takich incydentów jak w Duisburgu w Niemczech, lecz we własnym kraju.

Czy nie powinniśmy wziąć pod uwagę potencjalnego wariantu, jaki biorą pod uwagę Brytyjczycy i wystąpić z Unii Europejskiej. Tym bardziej, że niebawem skończą się unijne dotacje, a nasze państwo będzie musiało utrzymywać brukselską biurokrację, wpłacając nasze pieniądze do kasy IV Rzeszy rządzonej z Berlina przez brukselskich biurokratów. Może, byłoby lepiej, gdybyśmy przeznaczyli własne pieniądze na rozwój naszego kraju nie licząc się z unijnymi biurokratami niepotrafiącymi bądź niechcącymi chronić własnych krajów i narodów.

 

Piotr G. Żurek

 

Materiał pochodzi z mojego bloga crusader1973.blogspot.co.uk

Inne zapisy autora:

0

Piotr G. Żurek
Piotr G. Żurek http://crusader1973.blogspot.co.uk/

Moje motto: "Nie pytaj co dał mi mój kraj, spytaj siebie, co ja dałem swojemu krajowi". Jestem współtwórcą i i jednym z liderów Stowarzyszenia - Suwerenność, Pamięć, Tożsamość. Z przekonania po części monarchistą, konserwatystą i narodowcem. Z powodu chęci budowania silnej i suwerennej Ojczyzny zaangażowałem się w działalność społeczno-polityczną. Moje teksty można przeczytać również na moim blogu crusader1973.blogspot.co.uk oraz na https://www.salon24.pl/u/crusader1973/

96 publikacje
2 komentarze
 

3 komentarz

  1. Pingback: Czy „IV Rzesza” przekształci się w nowe „Imperium Islamskie”? | W y s z p e r a n e

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816