HYDE PARK
Like

Czy HAARP zmodyfikował pogodę w Polsce?

06/12/2013
638 Wyświetlenia
4 Komentarze
2 minut czytania
Czy HAARP zmodyfikował pogodę w Polsce?

Wiatry o niespotykanej sile nawiedzają Europę. Czy jest to efekt cieplarniany czy dzieło oszalałego człowieka. Wichury dotknely też Polskę. Wiatr taki że najstarsi ludzie nie pamiętają. Są także ofiary śmiertelne.

Burza o sile huraganu nawiedziła Europę. Niespodziewanemu  gościowi nadano ksywkę Xaver . Huragan o tej porze roku ? W Europie? Przypominam że rok temu huragan Sandy zdewastował wschodnie wybrzeże USA. Czy to te same siły natury czy natury człowieka? No dobrze , dość teorii spiskowych.

0


 

Xaver uderzył północną Europę, dezorganizując transport, pozbawiając ludzi prądu, powodując powodzie. Dwoje ludzi  zginęło w Anglii gdzie wiatr wiał z prędkością 225 kilometrów na godzinę. Kierowca ciężarówki zmarł po tym jak została ona wywrócona , drugi poszkodowany zginął pod padającym drzewem.

W zachodniej Danii 72 letnia pasażerka ciężarówki zginęła gdy wiatr wywrócił pojazd.

W Polsce, trzy osoby zginęłya jedna została rannaw miejscowości Poraj,- gałąź drzewa spadła na samochód .Wichura pozbawiła prądu ponad 100 tysięcy ludzi. Polski Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przewiduje że dziś , w Polsce będą wiaty do  110 kmh na lądzie   i do 135 kmh na polskim wybrzeżu Bałtyku.

Polskie linie lotnicze LOT odwołały kilka lotów krajowych i europejskich  z powodu ” nieoczekiwanych zmian pogody w Europie”. Co może wiatr?  http://nathanel.neon24.pl/post/102814,co-boczny-wiatr-moze-zrobic-z-samolotem-przy-ladowaniu

W Niemczech około 4000 osób w północnej Meklemburgii  jest pozbawionezasilania na piątek, zamknięto szkoły i zawieszono (odwołano0 około 70 lotów na lotnisku wHamburgu W porcie w Hamburgu poziom wody podniósł się do 6.09 metrów powyżej normalnego .Jest to najwyższy poziom od dziesięcioleci. Linia kolei dużych prędkości, gdzie podróżuje się z prędkością300 km, między dwoma największymi miastami NiemiecHamburgiem i Berlinem zostały zablokowane w piątek przez gruz na torach. Pasażerów przeniesiono  do autobusów.

Czy to jest normalna pogoda w grudniu, wynik działalności człowieka czy znak czasów ostatecznych ?

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

935 publikacje
192 komentarze
 

4 komentarz

 1. Avatar kanton

  Od czasu do czasu silne wiatry przypominają sobie o Polsce i tyle w tym temacie. Zaś HAARP
  to bardzo nie udane dziecko amerykańskiej nauki. O ile się orientuję to Amerykanie chcieliby uspokoić tornada, które nawiedzają ziemię amerykańską w miesiącu maju każdego roku.
  Jednak jak na ten czas to Amerykanom nic z tego HAARPU mądrego nie wychodzi.
  O przepraszam wychodzi im nieuctwo bardzo dobrze.

  0
  • Avatar gość

   Celowe działanie na zmianę pogody to nie fikcja tylko fakty mające miejsce od kilkudziesięciu lat. Dokonuję się tego poprze oddziaływanie chemiczno – elektromagnetyczne. No ale skoro nie mówią o tym w tvn i nie piszą w gw to dla większości samnambulików nie ma sprawy. Problem nie istnieje. Tak samo jak nie ma sprawy w związku z oddziaływaniem na nasze zdrowie i samopoczucie polami mikrofalowymi.

   0
 2. Avatar tilt

  Oczywiście , że znak czasów ostatecznych.Coraz więcej i mocniejszych klęsk żywiołowych, coraz większe zmiany pogodowe a wszystko opisane wiele lat temu w przepowiedniach królowej z Saby.
  Sam o tym czytałem co najmniej 50 lat temu kiedy lato było latem a zima zimą.
  Jeszcze tylko wkrótce Los Angeles zniknie pod wodami Oceanu tym razem nie-Spokojnego i dążymy do końca.

  0
 3. Avatar ja

  usa uzywając programu do modyfikacji pogody aurora research -haarp wpływają na wiatr w Polsce już od dawna ….zainstalowali 3 nadajniki w kraju ktorych używają słuzby do kierowania wiatrem
  za ich pomocą mogą nadac prędkosc wiatru jak i jego kierunek…technologia jest tak kurewsko dokładna że potrafiom nadmuchac wiatr z predkoscią powiedzmy 300 km w kierunku danego obiektu z dokładnosciom do 0.5 m…powaga jak chcą komus zburzyc hate to zrobią to i tak…lub nawiac w kolesia ktory jedzie na rowerze 100 km na godzine…wykorzystoja to na tergetow niewygodnych dla ich kraju lub systemu…ci durnie rozpylili tyle nano cząsteczek w atmosferze (chemtrials) ze nasza jonosfera nie może sie poskładac do kupy-zregenerowac no i mamy poważny problem z atmosferą na długie lata. Cały projekt mase anten ukryli na alasce i używali latami do projektow mind control -kontroli umysłu w europie na cywilach i niewygodnych dla nich celach (targetach) Komisja z senatu prawdopodobnie im zakazała całego projektu ale ci cwani durnie oszukali i cały czas nas smażą mikrofalami i walą smogiem elektromagnetycznym który słuzy im do kierowania i sterowania całych miast i populacji…od 20 lat wywołuja trzesienia ziemi ,powodzie,huragany,nawet wybuchy wulkanow kontrolują od lat..robią to na terenie swojego kraju jak i na całym globie…..pozdrawiam

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816