Bez kategorii
Like

Czy czerwony zegarek pomoże paliKotowi?

31/01/2011
395 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Kraków w ciągu ostatnich kilku miesięcy został oblepiony bilbordami z J.paliKotem. Były poseł ma chyba chrapkę na wyborców w przedziale wiekowym 18-19 lat … Jego image krzyczy: Patrzcie jaki jestem wycoolowany, i jaki mam fajny czerwony zegarek, tak bardzo chcę waszego głosu, BO NIE CHCE  WYJŚĆ NA IDIOTĘ! Jak zdesperowany musi być , że wydaje grube pieniądze na taką propagandową chałę? Moim zdaniem, zna prawdziwe sondaże, które nie dają mu cienia szansy wejścia do parlamentu. Bilbordy były ogromnym błędem, gdyż pokazały jak bardzo nasz przyrządowy błazen boi się, że zniknie w otchłani politycznej rzeczywistości. Pan P. Nie ma nic do zaoferownia poza: – hasłem, które śmierdzi nie tylko papugarstwem ale przede wszystkim strasznym populizmem. – wizerunkiem nadwornego błazna – czerwonym zegarkiem (i to chyba jego największy […]

0


Kraków w ciągu ostatnich kilku miesięcy został oblepiony bilbordami z J.paliKotem. Były poseł ma chyba chrapkę na wyborców w przedziale wiekowym 18-19 lat … Jego image krzyczy: Patrzcie jaki jestem wycoolowany, i jaki mam fajny czerwony zegarek, tak bardzo chcę waszego głosu, BO NIE CHCE  WYJŚĆ NA IDIOTĘ!

Jak zdesperowany musi być , że wydaje grube pieniądze na taką propagandową chałę? Moim zdaniem, zna prawdziwe sondaże, które nie dają mu cienia szansy wejścia do parlamentu. Bilbordy były ogromnym błędem, gdyż pokazały jak bardzo nasz przyrządowy błazen boi się, że zniknie w otchłani politycznej rzeczywistości.

Pan P. Nie ma nic do zaoferownia poza:

– hasłem, które śmierdzi nie tylko papugarstwem ale przede wszystkim strasznym populizmem.

– wizerunkiem nadwornego błazna

czerwonym zegarkiem (i to chyba jego największy atut).

 

Pytanie:

Jak myślicie czy czerowny zegarek wystarczy, by pan P.ponownie został posłem.

Osobiście uważam, że to mimo wszytsko trochę za mało 🙂

 

 

 

 

 

0

Anna Niekomorowska

Obecnie przebywam na emigracji wewnetrznej jednoczesnie, uzewnetrzniajac swoje poglady wsród blizszych i dalszych znajomych..Moim celem jest powiekszanie grona emigrantów wewnetrznych :-)

6 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758