Bez kategorii
Like

CZWARTY ROZBIÓR POLSKI…

14/02/2011
493 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

  Świat w roku 2023. Europa nie może podnieść się z kolan po kolejnym kryzysie, wstrząsana wciąż licznymi aferami gospodarczymi, nękana działalnością dywersyjną mniejszości islamskiej i kolorowej ludności nielegalnych imigrantów. Francja płonie, Wielka Brytania wprowadza stan wojenny, izoluje w gettach ekstremistów. Belgia ustanawia (głosami większości muzułmańskiej) prawo szariatu. Wspólnota, nieudolnie kierowana z Brukseli zamienia się w parlamentarny cyrk demagogicznych, kłócących się ze sobą przywódców państw. Ameryka liże rany; USA przeżyło odpalenie min atomowych pod Nowym Yorkiem, Los Angeles, Waszygtonem i  Chicago. Podejrzenia padają na terrorystów Alkaidy, stąd „pyrrusowy” odwet nuklearny na Iranie. Oblężony Izrael popełnia zbiorowe samobójstwo, wysadzając się atomowym grzybem wraz z atakującymi zewsząd wojskami arabskimi. Na dalekim wschodzie Pakistan postawił prewencyjną jądrową zaporę przed nacierającym wojskiem indyjskim. Chiny spacyfikowały […]

0


 

Świat w roku 2023.

Europa nie może podnieść się z kolan po kolejnym kryzysie, wstrząsana wciąż licznymi aferami gospodarczymi, nękana działalnością dywersyjną mniejszości islamskiej i kolorowej ludności nielegalnych imigrantów.

Francja płonie, Wielka Brytania wprowadza stan wojenny, izoluje w gettach ekstremistów. Belgia ustanawia (głosami większości muzułmańskiej) prawo szariatu.

Wspólnota, nieudolnie kierowana z Brukseli zamienia się w parlamentarny cyrk demagogicznych, kłócących się ze sobą przywódców państw.

Ameryka liże rany; USA przeżyło odpalenie min atomowych pod Nowym Yorkiem, Los Angeles, Waszygtonem i  Chicago. Podejrzenia padają na terrorystów Alkaidy, stąd „pyrrusowy” odwet nuklearny na Iranie.

Oblężony Izrael popełnia zbiorowe samobójstwo, wysadzając się atomowym grzybem wraz z atakującymi zewsząd wojskami arabskimi.

Na dalekim wschodzie Pakistan postawił prewencyjną jądrową zaporę przed nacierającym wojskiem indyjskim.

Chiny spacyfikowały Tajwan, zajęły Australię i Nową Zelandię. Przygotowują się do inwazji na Japonię. 

Rosja – „prawem kaduka” zajmuje złoża gazu ziemnego i ropy naftowej pod lodami bieguna północnego i na Antarktydzie. Gazprom i opłacani przez niego „ekolodzy” próbują zablokować wydobycie gazu łupkowego w Polsce.

Białoruś i Ukraina są już od dwóch lat w nowej Unii Ziem Wszechruskich. Pod pretekstem obrony praw mniejszości rosyjskiej armia UZW wkracza do Litwy, Łotwy i Estonii, pozostając tam na czas nieokreślony.

Europa – zależna od dostaw surowców energetycznych ze wschodu – nie reaguje. Większość zachodnich polityków jest na „żołdzie” Moskwy. Niezależni komentatorzy giną w tajemniczych okolicznościach. Media kreują wyimaginowany, nierealny świat.

W rosyjskich sztabach przygotowywane są plany wkroczenia do Europy Środkowej. Dyplomatyczne zabiegi izolują Polskę, Czechy, Słowację i Węgry. Z precyzyjną dokładnością ustalane są listy osób do wysiedlenia i eksterminacji. Laboratoria naukowe opracowują nowe, skuteczniejsze metody zagłady ludności cywilnej.

Dożywotni Prezydent Unii Ziem Wszechruskich (wywodzący się z legendarnej KGB) wie, że tym razem nie wolno mu popełnić błędów. Nastroje niezadowolenia społecznego zagrażają jego rządom. Opozycja szykuje przewrót.

Trzeba czymś zająć naród, zjednoczyć wokół jakiejś idei. WOJNA JEST NIEUNIKNIONA…

Spokojnie, to tylko political fiction.

Chyba…

Lech Makowiecki

Inne zapisy autora:

0

Zayazd

Inzynier z wyksztalcenia, songwriter i grajek z wyboru. Niepoprawny romantyk, milosnik Historii - oceanu wiedzy o tym, co nas moze spotkac. Fan Mickiewicza i Pilsudskiego - ostatnich Wielkich Polaków majacych mega-wizje bez udzialu dopalaczy...

129 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758