Bez kategorii
Like

Czesi już w styczniu mogą mieć pierwszego czarnego prezydenta

12/01/2013
698 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Bardziej czarnego niż Obama.

0


Wybory prezydenckie w Czechach zostaną przeprowadzone w styczniu 2013 r. Po raz pierwszy w historii Republiki Czeskiej prezydent zostanie wyłoniony w wyborach bezpośrednich. Pierwsza tura wyborów odbędzie się w dniach  11-12 stycznia. Jeśli nie przyniesie ona wyłonienia zwycięzcy, rozstrzygająca, druga tura wyborów będzie miała miejsce w dniach 25-26 stycznia.Do wyborów staje 11 osób, które w ustawowym terminie, tj. do dnia 6  listopada 2012.zgłosiły swoje kandydatury.

 

Wytatuowany profesor chce zostać prezydentem Czech - Najorginialniejszym kandydatem na prezydenta Czech jest prof. Vladimir Franz. 90 proc. jego ciała pokrywają tatuaże z maoryskich wzorów. 54-letni Franz jest muzykiem, malarzem, wykładowcą na praskiej Akademii Muzycznej i w Wyższej Szkole Filmowej FAMU. Cieszy się poparciem głównie młodych Czechów. Ostatnie sondaże dają mu aż 11,4 proc. poparcia, co zapewnia mu trzecie miejsce wśród kandydatów na prezydenta


Najoryginalniejszym kandydatem na prezydenta Czech jest prof. Vladimir Franz. 90 proc. jego ciała pokrywają tatuaże z maoryskich wzorów. 54-letni Franz jest muzykiem, malarzem, wykładowcą na praskiej Akademii Muzycznej i w Wyższej Szkole Filmowej FAMU. Cieszy się poparciem głównie młodych Czechów.

 

Jak widać Czesi już w styczniu mogą mieć prezydenta bardziej czarnego niż Obama. Swoją drogą ciekawie musiałoby wyglądać spotkanie tych dwóch przywódców.
 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Internaut

Prywatny przedsiebiorca z filozoficznym nastawieniem do zycia.

453 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816