Bez kategorii
Like

Czerstwe aŁtorytety z ul. Czerskiej.

18/01/2013
410 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Od paru dni Gazeta Wyborcza grzeje temat stręczenia za sporą kasę zagranicznym krezusom polskich modelek i przeróżnych celebrytek.

0


Sprawa była już opisywana jednak po tym jak GW dała o tym czołówkę uznała temat za swój i go ciągnie na przerożne sposoby.

I oto dziś gdy robiłem wieczorny przegląd prasy aż musiałem odświeżyć dwa razy stronę główną internetowej emanacji GW, czyli gazeta.pl z wrażenia. Na samej górze jako AUTORYTET w temacie jak sprzedawać ciała modelek za niezłą prowizję wypowiada się niejaki Tomasz Jacyków. Podobno jest to wyjątkowo znany kreator mody zwłaszcza między ulicami Czerską i Wiertniczą. Szerzej występuje głównie we wszelakich pudelkach.pl, plotkach.pl i pomponikach.pl – czyli plotkarskich serwisach internetowych dla MWzWM marzących o lepszym życiu a na razie wykładających jak w tym dowcipie chemię w Biedronce.

Nie wiem być może po ostatnich tulejowych uniesieniach GW chce dać swym wyznawcom spokojny, rozrywkowy weekend? W końcu na ile sposobów można odmieniać słowo stalinizm i ubeckie metody? Być może jakiś beznadziejnie zakochany w Jacykowie wesołek z ul. Czerskiej chce go poderwać dając mu możliwość wypowiedzenia się na łamach. Być może ktoś tam najwyraźniej zdurniał do szczętu?

Jednak zgrabny i może drugiej świeżości bon mocik aż się ciśnie na klawiaturę.

Jaka gazeta takie autorytety. Nie dziwi nic.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13259817,Jacykow_o_prostytucji_wsrod_modelek__Trzeba_wiedziec_.html#MT

Inne zapisy autora:

0

Avatar
frank drebin

Zlosliwy jak go cos wkurzy.

393 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758