NEWS
Like

Czego sobie życzymy na nowy 2021 rok ?

31/12/2020
419 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Któż z nas nie lubi słuchać pięknych i serdecznych życzeń, skierowanych pod naszym adresem? Nowy Rok to wyjątkowy dzień, w którym życzenia noworoczne mają swój szczególny, niezwykły wymiar.

0


Rok ten mija tak szybko, był jak wiemy, burzliwy w polityczne zjawiska jak np. Wybory Prezydenckie w naszym kraju. Obfitował jednak głownie także w nasze troski związane ze zdrowiem w dobie pandemii Covid 19. Ograniczenia naszego życia nie przyczyniły się do optymizmu w roku mijającym. Wielu straciło pracę czy zarobki. Wielu straciło swoich bliskich.

Za chwilę niestety w swoich domach, z uwagi na ograniczenia pandemią, będziemy w gronie najbliższych obchodzić Nowy 2021 rok. Co zatem sobie życzymy w tę magiczną noc sylwestrową ? Przede wszystkim zdrowia, pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Spełnienia marzeń tych dużych i małych, takich codziennych. Więcej optymizmu i Bożej wiary. powrotu do “normalności” bez pandemii.

Niech nowy rok będzie dla Ciebie dobry i nieobfitujący w życiowe zakręty. Szampan, którym wzniesiesz sylwestrowy toast, bogaty niech będzie w bąbelki. Zdrowie i szczęście niechaj Ci dopisują na każdym kroku, w każdym dniu 2021 roku. Wiele radości i wiele dobrego, czyli tego, na co wyjątkowo zasługujesz!

Tego życzę Adminom wszystkim blogerom i sympatykom 3 Obieg.pl

Inne zapisy autora:

0

Tezeusz
Tezeusz

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

109 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816