Bez kategorii
Like

Czasy dobrych informacji

26/12/2012
362 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

W ostatnich miesiącach było zbyt dużo skandali, afer, katastrof i narzekania. Media jedynej prawdy obiecują nam że w następnym roku będziemy mieli tylko dobre informacje, sprawdzone i zatwierdzone przez cenzurę. Aby żyło się lepiej i spokojniej.

0


W czasach głębokiego PRL-u ludzie pracy mieli dostęp tylko do dobrych informacji, brali do ręki “Trybunę Ludu” i “włączali “Dziennik Telewizyjny” aby spokojnie nacieszyć się tym że beton się leje, stal się leje, powstają nowe szklane domy a PRL dogania czołówkę uprzemysłowionych krajów świata.

 

Tak pozytywnie nastawieni do życia brali kanapki zawinięte w gazetę i szli do roboty, budować socjalizm. Tylko sporadycznie jakieś warchoły jątrzyły i siały zamieszanie, na szczęscie SB trzymała ich na oku.

 

Ale nastała demokracja i proszę, od razu zaczęło się kwękanie. Warchoły podniosły głowę i jątrzą bezczelnie. Krytykują władzę za niekompetencję, korupcję, nepotyzm, kolesiostwo itd. Wyliczają wpadki, afery i katastrofy. Warchoły są jak amerykańska stonka. Wypleni się ich z prasy drukowanej i telewizji, to szerzą się na internecie i dalej jątrzą.

 

Dosyć kwękania i narzekania. Potrzebujemy spokoju. Na szczęście patriotyczne media pokazują nam drogę na nowy rok 2013. Będzie lepiej i spokojniej. Będą same dobre wiadomości, tak jak w starych dobrych czasach. Jątrzycielom i warchołom mówimy stanowcze NIE.  

 

Kasia Tusk zapowiada dalsze rżnięcie głupa w 2013 – jaki ojciec, taka córka

źródło: makelifeeasier.pl

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Stanislas Balcerac

Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wplywie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polske -- czytaj cala prawde calodobowo -- na www.wsi24.pl oraz Facebook / Goodbye ITI -- i mysl samodzielnie, bez TVN24 !!

676 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816