Bez kategorii
Like

Czas powiedzieć prawdę o roku 1812. Rosjanom i Polakom.

08/06/2012
219 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Jest okazja do odrzucenia klątwy niszczącej narody słowiańskie. Polacy i Rosjanie. Przy Krzyżu. Na drodze, na której w roku 1612 Polacy upokorzyli cara. Historyczne spotkanie na Krakowskim Przedmieściu w roku 2012.

0


W dniu 7 czerwca 2012, godz. 15:00, Święto Bożego Ciała; miało się przed pałacem prezydenckim (przy Krzyżu) odbyć spotkanie z Alefem Sternem (który jednak nie przyszedł) i z Bartłomiejem Kurzeją. Są to ludzie, którzy przepowiedzieli tragedię w Smoleńsku i ich przekaz jest szczegolnie ważny w kontekście Euro 2012. Omówiliśmy historyczne, polityczne i duchowe aspekty roku 2012-go, w ktorym odbywają się w Polsce igrzyska.

W czterechsetną rocznicę opanowania przez Polaków Moskwy (1612) i w dwusetną rocznicę spaleniaMoskwy przez Rosjan, aby nie dostała się napoleońskim wojskom francuskim i polskim (1812)spotkanie i rozmowa Polaków i Rosjan na Krakowskim Przedmiesciu nabiera szczególnego charakteru. I to nie tylko dlatego, że właśnie na Krakowskim Przedmieściu odbyl się tryumf Polaków nad rosyjskim carem w roku 1612-tym, którego sobie z Rosji przywieźlismy z całą rodziną i obwozilismy karetą po Krakowskim – jako wojenne trofeum. To spotkanie na Krakowskim jest wazne dlatego, bo tutaj przypomniał o swoim miejscu w naszych dziełach Krzyż Jezusa Chrystusa – znak zwyciestwa nad Piekłem i Szatanem. Właśnie przy Krzyżu na Krakowskim Przedmiesciu w roku 2012 przypomina się ukrywany przez historyków z przyczyn politycznych i religijnych wątek satanistyczny z doby masońskich wojen o zniszczenie chrzescijaństwa i opanowanie świata – czyli przywołanie Antychrysta przez trzech cadyków przeciwko Polsce i Napoleonowi podczas wojny z Rosją w roku 1812-tym.

Klątwa cadyka Horovitza z roku 1812-go zaowocowała nowym antychrzescijańskim, WASP-owskim porządkiem świata, rewolucją antymeksykańską, antyrosyjską (bolszewicką), antyniemiecką (narodowo-socjalistyczną), antyhiszpańską, rozbiorami Polski i wymordowaniem Indian Północnoamerykańskich – i trwa do dzisiaj.Znakami tych rewolucji są symbol rewolty machabejskiej sprzed dwóch tysiecy lat, czyli skrzyzowany sierp i młot oraz forma połamanego krzyża – swastyka. Ostatnio my, Polacy zostaliśmy poinformowani, że władze warszawskie dały w naszym imieniu przyzwolenie na propagowanie sierpa i mlota na ulicach naszej stolicy. W tej sytuacji ktoś musiał powiedzieć prawdę o aspekcie historycznym, politycznym i duchowym zapowiadanego propagowania satanizmu na ulicach Warszawy. Stąd ten material TELEWIZJI NARODOWEJ, publikowany w tym artykule na Nowym Ekranie.

Kazimierz Świtoń 3-go sierpnia 2010 powiedział wprost – że Polską rządzą sataniści, którzy się boją Krzyża. Mozna dopowiedzieć – że nie tylko Polską.Dzisiaj, gdy widzimy zgodę na propagowanie satanistycznego, bolszewickiego sierpa i młota w Warszawie – właśnie w tym aspekcie należy rozpatrywać ten akt antychrześcijaństwa i powiedzieć ludziom – skąd się to wzięło? A wzięło się od Cadyka Horovitza, ktory jak się okazuje – ma w Polsce swoich satanistycznych kontynuatorów. Oczywiście walka z polskim chrzescijaństwem nie zaczęła się w roku 1812-tym, od tego roku obserwujemy jedynie jej współczesny etap. Wczesniej antypolonizm miał innych Horovitzów, Komenskich i Gertichów. I o tym też kiedyś nalezy opowiedzieć…

Odsyłam do filmów TELEWIZJI NARODOWEJ;

 

Pilnie poszukuję tłumacza, który mógłby treści z tych filmów przetłumaczyć na rosyjski; link do drugiego filmu opowiadającego o naszych przemysleniach z Bożego Ciała – w komentarzach;

Wszystkim wybierającym się na spotkanie i rozmowę z kibicami podczas Euro 2012 gorąco zalecam i doradzam zabieranie z sobą kamer i aparatów fotograficznych.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Eugeniusz Sendecki

Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

123 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758