HYDE PARK
Like

CYWILIZACJA ZOMBIE

14/01/2014
684 Wyświetlenia
8 Komentarze
9 minut czytania
CYWILIZACJA  ZOMBIE

Polacy obronili przed islamem Europę ponad trzy wieki temu.

Dzisiaj ta sama Europa nawet nie szykuje się do walki, oddaje pole tej obcej cywilizacji…

W 1920r. obronili Europę przed czerwoną zarazą rosyjskiego komunizmu. Niecałe 20 lat później zapłacili straszną cenę za to zwycięstwo.

0


40686-432951366805613

CYWILIZACJA ZOMBI

 

 

Zostali zdziesiątkowani przez komunistyczną Rosję jak i narodowosocjalistyczne Niemcy. Te obydwa najohydniejsze totalitaryzmy w historii świata wyrosły bowiem z tej samej lewackiej ideologii.

Czy dzisiaj potrafimy obronić własną tożsamość przynajmniej u siebie ?

Naprawdę… zaczynam w to wątpić.

Dzisiaj Europa oddaje pole temu samemu lewactwu. To lewactwo tworzy bowiem znów swoją własną cywilizację.

Pod niewinnymi postulatami tolerancji przemycane są hasła zamieniane w dogmaty.

Cyt:

 

Hiszpania: Ateiści chcą „korzystać z życia”

W styczniu barcelońskie autobusy jeździły z napisem: „Boga prawdopodobnie nie ma. Przestań się martwić. Korzystaj z życia!”. Katalońskie stowarzyszenie ateistów zainwestowało w tę kampanię reklamową prawie 2 tysiące euro. – W Hisz­panii jest coraz więcej ateistów. Chcemy, by stali się widoczni – powiedział dziennikowi „El Pais” przewodniczący stowarzyszenia katalońskich ateistów i wolnomyślicieli, które jest inicjatorem akcji. Sam „pomysł” narodził się w Wielkiej Brytanii, gdzie londyńskie autobusy udekorowano identycznym sloganem w październiku ubiegłego roku. Akcja została zorganizowana przez Brytyjskie Towarzystwo Humanistyczne i brytyjski dziennik „The Guardian”. Mamy w związku z tą akcją dwa pytania: Czy „zdeklarowani ateiści” mają jakiś jeden model „korzystania z życia”? I od kiedy będzie on – w „Zjednoczonej Europie” – obowiązywał wszystkich

http://www.piotrskarga.pl/co-bog-zlaczyl–czlowiek-niech-nie-rozdziela-,2985,4044,p.html

Ten cytat pochodzi z 2009r. W Hiszpani już tak wesoło przestało być, ale …

Po pięciu latach od tych dowcipnych zdarzeń w stylu znanym nad Wisłą, pod nazwą róbta co chceta, odpowiedź na ostatnie pytanie, od kiedy ma obowiazywać, chyba zaczyna nabierać realnych kształtów.

Ma obowiązywać jak najszybciej a właściwie już obowiązuje.

Zjednoczona  Europa, którą już na wiosnę !!! będą chcieli zamienić na Stany Zjednoczone ma stać się kontynentem ludzi zombie.

Nie udało się Niemcom wyprodukować rasy panów, Rosjanom stworzyć systemu jednakowych ludzi z jednakowymi potrzebami, to teraz każdy będzie tym kim chce. Okazało się bowiem, że płeć ma być kwestią naszego wyboru.

Wkroczyliśmy w erę homodyktatury i jeśli jako ludzie sobie z tym nie poradzimy, zamienimy się naprawdę w zombie.

Cyt:

Dwa dni temu abp André Léonard został napadnięty przez feministki w czasie wykładu na Wolnym Uniwersytecie w Brukseli. Aktywistki oblały go wodą, posługując się figurkami Matki Bożej z Lourdes. Metropolita Brukseli przyjął te upokorzenia w milczeniu, a na koniec ucałował znieważoną figurkę Maryi

http://niezalezna.pl/40757-po-ataku-belgowie-podziwiaja-prymasa

 

Tym właśnie zachowaniem zyskał sobie sympatię Belgów.

Czyżby zaczęło docierać do nich, z czym mamy do czynienia ?

Zapytałam wyżej, czy potrafimy obronić własną tożsamość, bo szczerze mówiąc coraz mniej wierzę, że obroni ją Europa. Nie mam pojęcia .. zaczynam coraz mniej rozumieć nasze zachowania.

Pomimo jeszcze zdrowych zachowań polskiego społeczeństwa, może to zasługa naszej potwornej historii w której musieliśmy walczyć o przetrwanie, może właśnie dlatego jesteśmy jeszcze nie skażeni tym brukselskim wirusem zagłady, jednak cywilizacja zombie nadchodzi …

Przeczytałam właśnie na Frondzie „analizę” Krystyny Kofty.

Cyt:

Kofta, bez większej żenady, sięga po argumenty stalinowskie i przekonuje, że wiceminister Królikowski służy innemu państwu i dlatego nie może być ministrem czy urzędnikiem. – Otóż tenże świetny prawnik jest oblatem. Nie kijem nas, to pałą! Jak kurczę, nie z Opus Dei, to oblat! Maile zresztą, jak przeczytałam, wysyłało się na adres Opus Dei! Oblat to coś w rodzaju świeckiego zakonnika. Facet złożył śluby oblata benedyktyńskiego. Lubię Benedyktynkę, zakonny likier, jednak uważam, że jeśli ktoś składa śluby posłuszeństwa zakonowi, nie jest niezależny i nie może pełnić ważnych funkcji państwowych – przekonuje Kofta. A chwilę potem sugeruje, że zbrodnią Królikowskiego jest też to, że „siedział wśród klechów”.

http://www.fronda.pl/a/kofta-obraza-ksiezy-i-sugeruje-ze-katolik-nie-moze-byc-ministrem,33521.html

 

Nooo skąd my to znamy ? Służy innemu państwu…Nie Rostowski ? a może Sikorski ?  Nieeee Królikowski, bo … siedział wsród klechów …!

Jaka bystra, wie że papieże w Watykanie urzędują. W dodatku już 2 tysiące lat tam urzędują a Polsce przez tysiąc lat, to nie przeszkadzało trwać.

Podobne brednie wyczytuję na niektórych „narodowych” portalach, a spróbuj się nie zgodzić, wyleją na ciebie szambo pomyj, zupełnie jak aktywistki z Brukseli…

Dlaczego Zombie tak nienawidzą wiary, Boga i jego prawa ?

Bo to prawo próbuje ochronić człowieczeństwo.

Cyt:

Absolutne i uniwersalne zasady prawa naturalnego zostały wyłożone w Dekalogu i wraz z filozofią grecką uznane przez prawo rzymskie. Nowy Katechizm Kościoła Katolickiego przypomina słowa Cycerona, według których „istnieje oczywiście prawdziwe prawo: to znaczy prawo prawego rozumu, zgodne z naturą, które znajduje się we wszystkich ludziach. Jest niezmienne i wieczne, nakazując, wzywa nas do wypełnienia powinności, a zakazując, powstrzymuje od występków”. (Marek Tuliusz Cycero, „De republica”, 3, 22, 33, cyt. za: Katechizm Kościoła Katolickiego, nr 1956). Święty Tomasz z Akwinu przypomina nam, że prawo ustanowione przez parlamenty i przez każdą inną ludzką instancję legislacyjną nie może stać w sprzeczności z prawem Bożym. Prawo naturalne rzeczywiście „nie jest niczym innym jak światłem rozumu wlanym w człowieka. Dzięki niemu rozpoznajemy to, co trzeba uczynić i to, czego trzeba unikać. To światło, czyli to prawo, Bóg dał stworzeniu” (św. Tomasz z Akwinu, „In duo praecepta caritatis et in decem Legis praecepta expositio”, c. 1).

http://www.naszdziennik.pl/wp/36713,przebudzenie-europy.html

W tym samym piśmie udzielona zostaje jeszcze jedna odpowiedź.

Kim są ci którzy chcą odczłowieczyć ludzi.

Po ponad milionowym proteście we Francji sprzeciwiającym się uznaniu legalizacji układów homoseksualnych

Cyt: Międzynarodowi potentaci, którzy kontrolują lub dyktują warunki rządom państw narodowych, z niepokojem obserwują to nieoczekiwane przebudzenie. Ich strach wiąże się z tym, iż pojawią się nowe formy obecności politycznej i społecznej oraz nowe grupy rządzące, które będą zdolne wywołać społeczny sprzeciw wobec systemu władzy i kultury w Europie, ustalonego od epoki rewolucji francuskiej. Ale za „łacińską wiosną”, poza nieuchwytnym działaniem Opatrzności Bożej, kryje się również koncepcja świata, która ma swoje korzenie w łacińskim fundamencie kultury zachodniej. W Grecji narodziła się koncepcja humanitas, idea, która wskazuje na istnienie natury ludzkiej, określonej przez stałe i uniwersalne prawa rozpoznane przez filozofię. Humanitas nie jest tylko przedmiotem współczesnego humanizmu, ale świadomością istnienia uniwersalnych praw natury ludzkiej

No nie wiem, może jednak zdążymy ….

Po publikacji tego filmu norweski rząd wycofał wszelkie dotacje dla promowania ideolgii gender

 

 

 

 

0

Anna Słupianek

112 publikacje
102 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758