HYDE PARK
Like

Cyberpunk 2077: Wiedźmin 3 w przyszłości

09/12/2019
967 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
Cyberpunk 2077: Wiedźmin 3 w przyszłości

Świat gier jest tajemniczy, złożony i bardzo intrygujący. Wprowadza gracza w wyjątkową przestrzeń, w której doświadcza on niecodziennych doznań. Emocje towarzyszą niemal każdej rozgrywce, niezależnie od tego, czy jest to gra na prawdziwe pieniądze czy całkowicie za darmo. Gry, które wzbudzają niemałe emocje, to najczęściej rozgrywki hazardowe, oferujące nawet bonus bez depozytu online, promocje i szanse na duże wygrane. Jednak także fabularne gry akcji mają rzesze wiernych fanów, którzy z pasją przechodzą kolejne etapy i wkraczają w przedstawioną historię z niemałym zaangażowaniem. Tacy właśnie są fani serii gier o Wiedźminie, którzy nie musieli czytać książki, aby zakochać się w tej pozycji. Czy ona gra od producenta CD Project Red Cyberpunk 2077 będzie dla nich kontynuacją ulubionej serii? Wiedźmin 3 Gra […]

0


Świat gier jest tajemniczy, złożony i bardzo intrygujący. Wprowadza gracza w wyjątkową przestrzeń, w której doświadcza on niecodziennych doznań. Emocje towarzyszą niemal każdej rozgrywce, niezależnie od tego, czy jest to gra na prawdziwe pieniądze czy całkowicie za darmo. Gry, które wzbudzają niemałe emocje, to najczęściej rozgrywki hazardowe, oferujące nawet bonus bez depozytu online, promocje i szanse na duże wygrane. Jednak także fabularne gry akcji mają rzesze wiernych fanów, którzy z pasją przechodzą kolejne etapy i wkraczają w przedstawioną historię z niemałym zaangażowaniem. Tacy właśnie są fani serii gier o Wiedźminie, którzy nie musieli czytać książki, aby zakochać się w tej pozycji. Czy ona gra od producenta CD Project Red Cyberpunk 2077 będzie dla nich kontynuacją ulubionej serii?

Wiedźmin 3

Gra fabularna, okraszona dużymi skokami akcji. Gracze wkraczają w świat starych ruin, jaskiń, różnorodnych ras, takich jak elfy, gnomy czy krasnoludy i pradawnych wiosek. Świat jest szargany wojną, wykorzystywana jest w nim magia i różne rodzaje broni, po to, aby zdobyć to, co najważniejsze dla bohatera. Różnorodne mutacje, potwory i zjawiskowe zdolności to kwintesencja gry Wiedźmin 3. Główny bohater, Geralt musi stawać przed licznymi wyborami, przezywać miłosne rozterki i dążyć do wykonania misji zmierzającej do znalezienia Dziecka-Niespodzianki. I właśnie to dziecko stanowi ważny punkt rozważań nad związkiem między Wiedźminem 3, a Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077

To co łączy dwie wspomniane gry, to z pewnością to, że są one fabularnymi grami akcji i zostały wypuszczone przez CD Projekt Red. Cyberpunk 2077 jest adaptacja gry Cyberpunk 2020. Tutaj mamy świat całkiem inny niż w Wiedźminie. Następuje powiew przyszłości, podział na dystrykty, futurystyczne postacie i niezwykle wynalazki i innowacje technologiczne. Zastosowana grafika, wyjątkowe animacje i dźwięk są na bardzo wysokim poziomie i ukazują ducha i fabułę Cyberpunk 2077. 16 kwietnia 2020 to data premiery tej wyjątkowej i wciągającej gry ulokowanej w Night City. Dlaczego tak wiele osób zestawia ją z pradawnym światem Wiedźmina?

Ciri – dziecko niespodzianka

Szarowłosa bohaterka, znana graczom Wiedźmina 3, jest niespodzianką nie tylko dla głównego bohatera tamtej sagi? Trailer Cyberpunk 2077 zaskoczył niejednego gracza, który znał dziewczynę z całkiem innej fabuły. Postać Ciri pojawia się w futurystycznym świecie i tym samym, zapowiada, że będzie jego częścią. Wierni fani Wiedźmina 3, zauważają że była w nim scena, którą producenci chcieli zapowiedzieć swoje przyszłe plany dotyczące Ciri. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że dziecko niespodzianka ma moc przemieszczania się między światami. W jednej z końcowych scen mówi do Geralta, że była w przyszłości i widziała ludzi, którzy mieli statki powietrzne, walczyli na odległość i posiadali metal w głowach. Czyżby Ciri chciała powiedzieć, że już odwiedziła Night City?

Więcej zależności?

Zwiastun nic więcej nie mówi o połączeniach między Wiedźminem 3, a Cyberpunkt 2077. Jednakże wiele osób próbuje doszukać się podobieństw, zawartych w trailerze. Nawet szczegółowa analiza nic więcej nie powie, a wszystkie wyobrażenia nie będą potwierdzone. Należy czekać do premiery, albo pokusić się o przedsprzedaż. Producent CD Projekt Red może zaskoczyć swoich fanów, ale nie warto oczekiwać zbyt wiele. Ciri może być tylko poboczną postacią, która kiedyś, gdzieś się przewinie, ale czy można liczyć na więcej zależności? Nie ma co gdybać i najlepiej poczekać, a dopiero później weryfikować wszystkie podejrzenia, czy te dwa odmienne światy można połączyć.

 

Inne zapisy autora:

0

kampanieonline
kampanieonline

175 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816