Bez kategorii
Like

CUERRVA MATCH!

14/05/2012
200 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Przepraszam. Zostałem ponownie brutalnie sprowokowany – tym razem przez panią Kopacz.

0


 

„Kopacz podkreśliła, że Niesiołowski to jeden z tych ludzi, którzy siedzieli miesiącami w więzieniu po to, żeby m.in. dziennikarze mogli robić swoje materiały i aby każdy miał prawo do zabrania głosu i nie ukrywania swoich poglądów. – Niesiołowski to legenda Solidarności”.

 

Już sam nie wiem do jakiego poziomu debilizmu sprowadzają się ci, którzy usprawiedliwiają dzisiejszego Niesiołowskiego jego przeszłością. Powiem wprost – mam w dupie przeszłość kogoś kto dziś wykazuje wszelkie cechy psychopaty. Za chwilę komuś odwinie „z liścia” albo zabije. I co? Też będzie się go usprawiedliwiać jego przeszłością?

 

Poziom zbydlęcenia jakichś Nałęczów czy Kopaczowych sięga zenitu. Ci ludzie żyją w jakimś matriksie! Są chorzy na własne życzenie!

 

Działają niczym wprawni funkcjonariusze totalitaryzmu – „bo to zasłużony towarzysz jest”. Nie jest ważne, że „zasłużony towarzysz” zachowuje się jak….hmmm…niegodnie. Nie jest ważna brutalna chamówa. Ważne jest „zasłużenie”. Recydywa peerelu w pełnej krasie. Stoją tam gdzie stało ZOMO.  Yaro miał rację.

 

 

Inne zapisy autora:

0

Wojciech Oniszek
Wojciech Oniszek

Zasadniczo pobieżnie.

204 publikacje
40 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816