Artykuły redakcyjne
1

Covid19- Nie widać światełka w ciemniejszym tunelu-widziane z USA

24/04/2020
1360 Wyświetlenia
0 Komentarze
19 minut czytania
Covid19- Nie widać światełka w ciemniejszym tunelu-widziane z USA

Tytułem wstępu chciałabym jednak parę zdań poświęcić na moje prywatne, osobiste porachunki.  Jakiś czas temu zostałam  wyrzucona ze „Szkoły Nawigatorów” przez jej właściciela Gabriela Maciejewskiego. Niedawno znajomi zwrócili mi uwagę na teksty Pana Maciejewskiego, które w malutkiej części zostały poświęcone mojej osobie. Teksty te zostały opublikowane  tuż  po wyrzuceniu mnie z tego portalu, gdzie Pan Maciejewski bardzo brutalnie w swoich tekstach, zaatakował moją osobę, nie dając mi żadnej możliwości polemiki oraz obrony. Nie trzeba nadmieniać, iż w taki sposób niszczono ludzi w czasach komunizmu. Sposób w jaki zostałam potraktowana wskazuje, iż Pan Macielejewski stawia siebie jako najgorszą kanalię, zaś jego przyjaciel, czy też dobry kolega Pan Osiejuk, nazwał mnie w jakimś komentarzu kurwą, dołączając w ten sposób poziomem do swojego […]

0


Tytułem wstępu chciałabym jednak parę zdań poświęcić na moje prywatne, osobiste porachunki.  Jakiś czas temu zostałam  wyrzucona ze „Szkoły Nawigatorów” przez jej właściciela Gabriela Maciejewskiego. Niedawno znajomi zwrócili mi uwagę na teksty Pana Maciejewskiego, które w malutkiej części zostały poświęcone mojej osobie. Teksty te zostały opublikowane  tuż  po wyrzuceniu mnie z tego portalu, gdzie Pan Maciejewski bardzo brutalnie w swoich tekstach, zaatakował moją osobę, nie dając mi żadnej możliwości polemiki oraz obrony. Nie trzeba nadmieniać, iż w taki sposób niszczono ludzi w czasach komunizmu. Sposób w jaki zostałam potraktowana wskazuje, iż Pan Macielejewski stawia siebie jako najgorszą kanalię, zaś jego przyjaciel, czy też dobry kolega Pan Osiejuk, nazwał mnie w jakimś komentarzu kurwą, dołączając w ten sposób poziomem do swojego kumpla Pana Maciejewskiego. Książek Pana Maciejewskiego nie czytałam , więc może i on jest wybitnym pisarzem, ale jako człowiek jest najgorszą kanalią.

W Chicago można sobie chodzić spokojnie po parkach i ulicach bez żadnych maseczek, jeśli  tak sobie  ktoś postanowi. Policjanci na rowerach pierwsi pozdrawiają spacerujących przechodniów, Nie ma żadnego przymusu trzymania paranoicznych odległości pomiędzy osobami, supermarkety takie jak Walmart, Target, wygrały na koronawirusie, gdyż tylko tam można kupić sobie m.in. sprzęt elektroniczny, buty, odzież i przede wszystkim żywność, gdyż tylko te sieci marketów sprzedają również żywność. Inne sklepy wielkie i małe muszą być zamknięte. Z tego powodu sieć JC Penney złożyla wniosek o bankructwo, następne wielkie sieci to Macy’s i Kohl’s, które też wielkimi krokami zmierzają do bankructwa. Zaś największym wygranym jest Amazon którego to obroty wzrosły wielokrotnie. Warto wspomnieć, że Amazon płaci tylko 1,2% podatku dochodowego, zaś jego szef Jeff Bezos zarabia w ciągu minuty 235tys. USD. Tak maja wielkie korporacje od czasów Ronalda Reagana, których właściciele poprzez różnego rodzaju fundacje omijają w ten sposób podatki, a do ich kieszeni płyną pieniądze liczone w miliardach dolarów.

Przejdźmy do statystyki Covid19 w stanie Illinois, do którego to należy terytorialnie Chicago. Ludność tego stanu to ok. 12.8 miliona osób. Jeśli się do tego doda okołpo dwóch milionów nielegalnych to mamy 14.8 milionów mieszkańców.  Oficjalne statystyki koronovirusa mówią że zakażonych jest około 37000 zaś ofiar śmiertelnych jest 1696. Tyle mówią oficjalne dane. Jest to zaś odpowiedni procent:

Zakażonych 0,00025%,  po straszliwej pandemii trwającej od początku roku,

Zaś śmierć  z powodu covid to tylko 0,000012 .

Trzeba też uczciwie stwierdzić, że w szpitalach każdy przypadek chorób układu oddechowego jest traktowany jako covid 19. Wiem, że kiedy lekarz określa chorobę jako np. zapalenie płuc i zapisuje to w komputerze szpitalnym, zaś następnego dnia już ten przypadek jest zakwalifikowany jako covid 19. Trzeba też powiedzieć prawdę, że osoby które mają jakiekolwiek problemy z układem oddechowym, nie idą do lekarzy i szpitala, tylko się leczą we własnym zakresie, obawiając się poważnych problemów w szpitalu.

Pomimo usilnych poszukiwań wśród moich znajomych, oraz znajomych znajomych, nikt z nich nie spotkał jakiegokolwiek polonusa z covid 19.

Wczoraj gubernator stanu Illinois, Pritzker, przedłużył o kolejny miesiąc okres kwarantanny, Prawdopodbnie stało sie to na skutek zorganizowania w centrum miasta demonstracji domagającej się otwarcia biznesów. Wczoraj również liczba ofiar śmiertelnych covid 19 wyniosła około 1300 osób.

Sądząc więc po nawet oficjalnych danych, widać wyraźnie, że nie ma żadnej pandemii tylko jest jak co roku sezonowa grypa o raczej łagodnym przebiegu. Podobnie sądząc po oficjalnych danych, mamy również do czynienia z łągodną grypą w Polsce.

Widać to było po najważniejszej osobie w Polsce, przynajmniej oficjalnie, prezesie Kaczyńskim, który to publicznie pokazał podczas obchodów 10 rocznicy katastrofy smoleńskiej, jaki jest jego stosunek do całej pandemii Covid 19,  kiedy to w towarzystwie pisowskich dygnitarzy, którzy podobnie jak on nie mieli na sobie żadnych maseczek na twarzach i raczej nie stali w prawidłowych odległościach, zgodnie z obostrzeniami covid 19. Niewiem, czy jadąc limuzynami rządowymi siedzieli obok siebie, czy też każdy z nich przyjechał własną limuzyną.

Pokazali całemu ogłupiałemu społeczeństwu, śmiejąc mu sie bezczelnie w twarz, że żadnego zagrożenia epidemiologicznego nie ma, że to tylko kolejna ich hucpa.

W takim razie skąd się wziął tzw. Koronavirus, do którego to pod wpływem coraz bardziej zmasowanej propagandy, coraz więcej osób daje się nabrać. Przejdźmy na moje podwórko, czyli Stany Zjednoczone. Ledwo co w mediach wybuchła straszliwa pandemia, najpierw pojawił się najostrzejszy kryzys finansowy od czasów Wielkiej Depresji. Na jakiś miesiąc przed wybuchem kryzysu, prezesi największych korporacji notowanych na giełdzie sprzedali swoje akcje, wcześniej je sztucznie zawyżając. Trzeba też również wspomnieć, że od czasów Reagana, giełda w Nowym Yorku nie ma nic wspólnego z wolnym rynkiem, w którym to o wartości danej firmy decyduje jej produktywność i rzeczywiste wyniki finansowe. Od czasów Allana Greenspana mogą już tylko wygrywać ci, którzy są wtajemniczeni w przekręty ludzi związanych z Rezerwą Federalną i tzw. rynkami finansowymi z Wall Street.

Polega to w najkrótszym opisie do pompowania na giełdę od drobnych akcjonariuszy prawie wszystkich ich oszczędności, a kiedy Rezerwa Federalna uważa że można strzyc owieczki ogłasza się upadłość jakiegoś dużego banku, lub funduszu inwestycyjnego. Trudniej byłoby uwierzyć, gdyby np. Ford Motor Company ogłosił upadłość w chwili kiedy osiąga dobre wyniki. W przypadku banku dużo łatwiej jest uwierzyć w upadłość. Przypominam słynny upadek Barrigs Bank z powodu transakcji jednego ich człowieka w Singapurze.  I w taki oto prosty sposób parę cwaniaków zgarnia oszczędności dziesiątków milionów ludzi.  Od czasów Reagana giełda nie ma już wspólnego z prawdziwą wyceną firmy, a raczej jest zgodnie z istniejącym prawem wielkim bezkarnym przekrętem.

W 2008 roku wymyślono upadek jednego z największych banków inwestycyjnych na Wall Street Lehman Brothers, by dokonać transferu pieniędzy od podatników by ratować banki i instytucje finansowe, wykorzystując do tego katastrofę wojny w Iraku i w Afganistanie. Więc Wall Street świetnie przykryła politykę bliskowschodnią neokonów, rządając za ten numer od podatników 16 bilionów USD, pod nazwa tzw, Planu Poulsona.  Rząd Busha i Obamy zaakceptował te warunki banksterów. Więc w ten sposób grupka banksterów z Federal Reserve ograbiła podatników na numer z upadkiem Lehman Brothers, nastepnie każąc sobbie zapłacić 16 bln USD za przykrycie kryzysem finansowym katastrofy polityki bliskowschodniej neokonów.

Obecny najsilniejszy kryzys finansowy można nazwać Covid19. Wirus jest świetnym pretekstem do ponownego wyrolowania podatników wszystkich krajów przez kastę banksterów. Dodruk pieniądza staje się bezsensowny, wobec ogromnych potrzeb tzw. rynków finansowych. Więc pod przykrywką tzw. pandemii planują utworzyć tzw. społeczeństwo bezgotówkowe czy jak to zwał. Banksterzy w tym momencie zarządali od sprzedajnych polityków totalnej i niczym nieograniczonej władzy. Tak więc aby ukryć ten gigantyczny przekręt, trzeba ludzi zmęczyć tzw. kwarantanną coronavirusową. Tuż przed wybuchem pandemii dr. Fauci mówił o 2 milionach ofiar śmiertelnych koronawirusa w samych tylko USA, podczas gdy na dzień dzisiejszy pomimo zawyżania maksymalnego, liczba ta od początku pandemii osiągnęła niecałe 50 000 osób. Obecnie ględzi o jeszcze gorszej fali pandemii, która to ma nastąpić na jesienii. Skąd lekarz ogólny, może wiedzieć o kolejnej fali epidemii covid która to ma nastąpić na jesieni?

Więc już mówi się glośno, że w Chinach idzie już znacznie groźniejsza druga fala koronawirusa, że ten wirus już zmutował do ośmiu postaci, dając do zrozumienia że krajowe gospodarki muszą być zamknięte przez co najmniej kilka miesięcy, zgodnie z żądaniami banksterów. I w tym miejscu trzeba wspomnieć o Billu Gatesie, jego cudownej szczepionce i technologii 5G.

Bill Gates nieśmiało wspomniał że jego cudowna szczepionka koronawirusowa będzie gotowa za 18 miesięcy. Szczepionki Gatesa jak i cała pandemia to taki przekręt, pod którym sie kryja nanomikroczipy, które to pod pretekstem szczepienia będą wstrzykiwane każdemu czy chce czy nie chce. Szczepienie ma byc obowiązkowe w każdym kraju świata. Jeśli delikwent nie będzie chciał się zaszczepić, to zrobi się to na siłę, gdyż tego będzie wymagał interes społeczny. Nie będę opisywała tutaj konsekwencji zaszczepienia, ale kod wszczepiony będzie naszym paszportem.  Szczepionki Gatesa będą więc obiowiązkowe i przymusowe, oczywiście dla naszego dobra. Jeśli ktokolwiek po zaszczepieniu będzie się opierał totalitarnej władzy, poprzez technologię 5G odszuka się i tak tego gościa przy pomocy jego wszczepionego kodu błyskawicznie i się go skutecznie unieszkodliwi jednym przyciskiem w dowolnym punkcie na Ziemii. Dzięki takiej technologii banksterzy psychopaci, bedą sobie mogli dowolnie ustalać liczbę ludności na  danym obszarze na Ziemii. Trzeba też wspomnieć że wszystkie noworodki po zatwierdzeniu przez rządy poszczególnych państw szczepionek Gatesa będą musiały byc obowiązkowo zaszczepione szczepionkami Gatesa.

Wydaje się że wąska grupa banksterów i psychopatów będzie dotąd nękała ludzkośc plagami koronawirusowymi i gospodarki krajów pozostaną zamknięte, dopóki nie dostaną globalnego prawa do niczym nieograniczonej emisji pieniądza cyfrowego. W świecie pieniądza cyfrowego tyllko banksterzy będa mieli możliwość dawania łapówek politykom, którzy się im całkowicie sprzedadzą i którzy sprzedadzą w totalna niewolę swoje narody. Tylko tacy przywódcy będą wybierani, wobec braku jakiejkolwiek alternatywnego wyboru po stronie autentycznej opozycji. Oczywiście będzie istnieć tylko opozycja konstruktywna, tak jak obecnie raz PiS raz PO.

O ile w krajach europejskich oraz pozostałych pójdzie im łatwo, jedyna nadzieja pozostaje tylko w Ameryce patriotycznej która to jest częścią partii republikańskiej. Dlatego iż ta część Ameryki jest uzbrojona po zęby, zaś banksterzy nie mają pewności, jak się zachowa wojsko i miejscowa policja. Ostanio miały miejsce koronawirusowe bunty w wojsku, czego widowiskowym  przykładem był lotnoiskowiec “Theodore Rooswelt”. Kiedy załoga lotniskowca otrzymała rozkaz wypłynięcia w rejon Bliskiego Wschodu, nagle na statku wybuchła epidemia koronawirusa. Jakiś neokoński urzędas zwolnił kapitana lotniskowca, ale wkrótce został on przywrócony do służby. Oczyywiście lotniskowiec nigdzie nie wypłynął. Inne okręty wojenne również ogarnęła epidemia koronawirusa.

Neokonii nie rezygnują z wojny z Iranem, popychając wraz z banksterami prezydenta Trumpa do wydania rozkazu ataku na Iran. Byłaby to chyba największa katastrofa Ameryki pod każdym wzgędem. I tu dochodzimy do roli prezydenta Trumpa, jaka on odgrywa dla neokonów, Izraela i banksterów. Ci pierwsi są idiotami wierząc w bibijne granice Izraela, ryzykując iż jesli Iran zostanie zaatakowany przez wojsko USA, to z terenu Syrii i Libanu natychmiast w kierunku Izraela wyleci dziesiątki tysięcy rakiet, które Iran tam zgromadził. O takim rozwoju sytuacji informował oficjalnie irański parlament.

Być może w planach banksterów w celu zdobycia niczym niekontrolowanej władzy poprzez pieniądz elektroniczny, istnieje plan likwidacji Izraela irańskimi rakietami, jesli by dzięki tak skonstruowanej wojnie mieli zdobyć tę upragniona totalitarna władzę nad ludzkością. Wtedy neokoni wraz z izraelskimi jastrzębiami wyszliby na  bandą kretynów zaślepionych wizją Wielkiego Izraela.

Wracając do roli Trumpa, to jest on w tej chwili jedynym czytelnym reprezentantem tej uzbrojonej, patriotycznej Ameryki. Jeśli ktokolwiek mysli, że miliarder amerykański opływający w luksusach miałby się poświęcać dla wartości patriotycznej Ameryki, ryzykując całą fortunę jak również własne życie, ten jest w błędzie. Jak widać do tej pory, spełnia w podskokach wszystkie rozkazy Izraela za pośrednictwem neokonów i będzie spełniał je nadal do momentu w którym banksterzy nie zdecydują inaczej.

Na razie jego decyzje w sprawach koronawirusa wprowadzają chaos, zaś ostatnio wydał rozkaz wojskom w rejonie Zatoki Perskiej, by odpowiadały ogniem na każdą próbę prowokacji ze strony Iranu, przy czym samo okreslenie prowokacji pozostawił do oceny noekonom.  Czyżby więc baksterzy chcieli przyspieszyć swój plan przejęcia władzy poprzez wydania rozkazu Trumpowi do zaatakowania Iranu?

Jak wspomiałam w poprzedniej notce, Clintonowa musiała przegrać z Trumpem, gdyż przy jej prezydenturze plan banksterów by nie wyszedł. Jestem pewna, że przy jej prezydenturze wybuchłaby wojna domowa, a wtedy nie wiadomo jak zachowywałoby się wojsko, więc plany baksterów musiałyby być odłożone na czas nieokreślony.

Zaś prezydentura Trumpa poprzez odwołanie się do patriotycznej Ameryki, czyni ją niejako rozbrojoną, dlatego iż ci Amerykanie wierzą naiwnie Trumpowi. Dlatego więc głównym zadaniem Trumpa jest trzymanie w ryzach tej uzbrojonej Ameryki, aby oni nigdy nie użyli broni przeciwko władzy banksterów. Dzięki wyniesieniu do władzy Trumpa, banksterom jest dużo łatwiej zoperować bez użycia broni tych Amerykanów o patriotycznych wartościach, ponieważ przy wojnie domowej każdy scenariusz jest możliwy, ponieważ banksterzy nie są pewni, jak zachowa się dowództwo wojskowe. Najlepiej by im było wysłać wojsko do walki z Iranem, przy okazji pozbywając sie kłopotliwego dla nich problemu Izraela, ale tu jest wielki problem, ponieważ dowództwo wojskowe doskonale zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszej gospodarczej kondycji Ameryki, wojna z Iranem zakończyłaby się totalną katastrofą. A wtedy też nie wiadomo, jak zachowywałaby się ta uzbrojona Ameryka.

 

https://

 

0

slepa manka

Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

393 publikacje
51 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758